RSS

Zakłady na piłkę nożną

O zakładach bukmacherskich słyszał chyba każdy z nas. Zainteresowanie nimi wzrasta przed eliminacjami do mistrzostw…

Co stosować w walce z hemoroidami?

Hemoroidy to dla wielu osób wstydliwy problem, choć tak naprawdę jest on bardzo częsty. Wskazuje…

Edukacja domowa – co to jest i jakie…

Edukacja domowa zyskuje dziś na popularności. Coraz częściej decydują się na nią świadomi rodzice, szukający…

Wynajem apartamentów w Gdańsku? Tylko Grano Apartments

Wynajem apartamentów w Gdańsku cieszy się ogromną popularnością przez cały rok, ale latem jest szczególnie…

«
»

Czy warto zlecić rekrutację zewnętrznej agencji?

 • Napisany przez:

Rekrutacja pracowników to dla przedsiębiorcy prawdziwa próba sił. Pozyskanie osób o odpowiednich umiejętnościach i kwalifikacjach często wymaga sporego wysiłku i dodatkowych nakładów finansowych. Nawet te starania nie gwarantują jednak zatrudnienia odpowiedniego zespołu, który nada się do realizacji wyznaczonych prac. W mieście takim jak Warszawa najlepiej powierzyć poszukiwania profesjonalistom, czyli agencji pracy AB OVO Solutions.

Czy warto zlecić rekrutację agencji pracy?

Samodzielne pozyskiwanie pracowników wiąże się często z dłuższym czasem poszukiwania odpowiednich osób. Przedsiębiorca na czas rekrutacji pozostawia nieobsadzone stanowiska, a przez to każdego dnia ponosi straty zamiast zyskiwać. Szukanie pracowników na własną rękę jest trudniejsze, ponieważ firmy nie mają takich rozległych kontaktów i możliwości zatrudnienia, jak agencja pracy.

Powierzenie zadania znalezienia odpowiednich kandydatów profesjonalistom to niemalże gwarancja sukcesu. Zawodowi rekruterzy wiedzą jak przeprowadzać rozmowę, jakie zadawać pytania i na co zwrócić uwagę, by pozyskać dla swoich klientów najbardziej odpowiednie osoby. Zatrudnienie większej grupy za pośrednictwem agencji pracy również jest o wiele łatwiejsze, ponieważ zdejmuje z barków przedsiębiorcy konieczność przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z każdym z nich.

Zyskaj wartościowych pracowników z AB OVO Solutions

Agencja pracy AB OVO Solutions działa na terenie Warszawy już od kilku lat. Zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników zarówno dla międzynarodowych firm o dużym zasięgu, jak i mikroprzedsiębiorstw. Całość rekrutacji opieramy na szczegółowym wywiadzie, który przeprowadzany jest z klientem na początku. Według wytycznych, przekazanych nam przez przedsiębiorcę znajdujemy idealnych kandydatów, którzy będą w stanie sprostać wysokim wymaganiom i posiadają odpowiednie umiejętności.

Jednak sama rekrutacja to nie wszystko. Korzystanie z agencji daje możliwości skorzystania z alternatywnych form pozyskiwania pracowników, takich jak:

  • praca tymczasowa – przydatna zwłaszcza przy zwiększonej ilości zleceń oraz w sezonach urlopowych,
  • serwis on-site – wsparcie dla działów HR oraz pracowników tymczasowych,
  • try&hire – wydłużenie okresu próbnego, dające możliwość przetestowania możliwości pracownika w różnych sytuacjach,
  • pracownicy z Ukrainy – pozyskiwanie pojedynczych osób lub całych grup szukających legalnego zatrudnienia na terytorium Polski,
  • outsourcing pracowników – wypożyczanie konkretnych specjalistów lub zespołów do różnych prac bez konieczności zatrudniania ich w firmie,
  • rekrutacja specjalistów – pomoc w znajdowaniu i zatrudnianiu osób o konkretnych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu