RSS

Wypowiedzenie umowy najmu na czas określony - kiedy…

Umowy najmu są dzisiaj powszechne. Często podpisujemy je bez większych wahań, zakładając, że znajdujące się…

Wirtualne biuro - nowoczesna usługa w atrakcyjnej cenie

Wirtualne biura zdobywają coraz więcej zwolenników. Pomagają rozwijać działalność gospodarczą, zapewniają adres, a koszty ich…

Witaminy dla kota dorosłego, kociąt oraz kocich seniorów

Witaminy dla kota to podstawa zrównoważonego rozwoju i braku problemów zdrowotnych. Kot większość niezbędnych składników…

Kto płaci podatek od pożyczki?

Podatek od pożyczki to wyrażenie, które może wzbudzać niepokój. Większość osób jest świadoma takich opłat…

«
»

Zwycięstwo w tegorocznych Mistrzostwach Świata piłki nożnej – kto je zgarnie?

  • Napisany przez:

Fani piłki nożnej z niecierpliwością wyczekują kolejnych Mistrzostw Świata, które odbędą się już za kilka tygodni. Od czasów ogłoszenia wyników losowania grup trwają liczne dyskusje na temat szans składów na przejście do kolejnych etapów. Nie wspominając już oczywiście o tej najbardziej gorącej kwestii dotyczącej tego, która z drużyn ostatecznie zdobędzie upragniony tytuł. Kto odniesie zwycięstwo w tegorocznych Mistrzostwach Świata piłki nożnej? Jakie szanse ma Polska?

Faworyci Mistrzostw Świata 2018 – zgodnie z rankingiem FIFA

Dla fanów piłki nożnej chyba nie będzie żadnym zaskoczeniem, że drużyny są typowane na faworytów Mistrzostw Świata 2018 zgodnie z obecnym rankingiem FIFA. Uplasowane w pierwszej dziesiątce składy – w tym również polska reprezentacja – są uznawane na najlepsze drużyny na całym świecie i są wymieniane przeze polskie i zagraniczne media, jako kandydaci do zdobycia pucharu.

Najwięcej głosów zbiera oczywiście drużyna Niemiec, która zajmuje pierwszej miejsce w rankingu FIFA, i to ze znaczną przewagą nad innymi drużynami. Kolejno wśród typujących na kandydatów Mistrzostw Świata pojawiają się Brazylijczycy, Francuzi, Hiszpanii, Argentyńczycy, a także – obecnie Mistrzowie Europy – Portugalczycy.

Wysoką pozycję w rankingu FIFA wypracowała sobie również drużyna polska. Nasi piłkarze są także wymieniani pośród faworytów do tytułu mistrzowskiego.

Polska faworytem MŚ 2018?

Spore poruszenie wywołał artykuł opublikowany w argentyńskiej gazecie sportowej, mówiący o najlepszych drużynach na całym świecie. Wśród typów Argentyńczyków znaleźli się również Polacy, którzy wyróżnieni zostali za bardzo dobrą grę ofensywną – na czele z Robertem Lewandowskim – i świetne predyspozycje do gry w powietrzu (nasi zawodnicy mają dużą średnią wzrostu).

Mimo że polscy dziennikarze i specjaliści od futbolu nie wypowiadają się już w takich superlatywach o naszej reprezentacji, a pozycję w rankingu FIFA czasem przypisują „dziwnym obliczeniom”, to jednak trudno jest oprzeć się wrażeniu, że nasza drużyna znalazła się wśród najlepszych światowych składów nie bez powodu.

Jakie szanse mamy w Mistrzostwach Świata?

Specjaliści od piłki nożnej i bukmacherzy nie prognozują jednak zwycięstwa dla polskich zawodników. Twierdzą, że do takich drużyn jak Brazylia, czy Niemcy, jest nam jeszcze bardzo daleko. Nie dyskwalifikują nas jednak kompletnie i wskazują, że przy solidnym przygotowaniu jesteśmy w stanie wyjść z grupy, a nawet przejść do 1/8 finału. Nikt nie jest na tyle odważny, aby wskazać Polaków jako bezpośrednich kandydatów do tytułu. Czy specjaliści się mylą? Przekonamy się o tym już za kilka tygodni.

Podczas tegorocznego mundialu zmierzymy się z Japończykami, Senegalczykami i Kolumbijczykami. Poziom grupy należy do dość wyrównanych, jednak każda drużyna charakteryzuje się wyróżniającym ją faktorem X. Japończycy są szybcy. Senegalczycy ambitnie rozwijają swoje umiejętności, dzięki czemu pną się coraz wyżej. A kolumbijska drużyna znana jest ze swojej doskonałej techniki.

Więcej ze świata legalnych bukmacherów dowiesz się w serwisie https://rynekbukmacherski.pl

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nieleglanych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

Artykuł: Rynekbukmacherski.pl

https://www.mistrzu.com/kto-jest-faworytem-ligi-mistrzow/

https://www.mistrzu.com/zaklady-na-pilke-nozna/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu