RSS

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

«
»

Zakłady na piłkę nożną

  • Napisany przez:

Do Mistrzostw Świata 2023 zostało jeszcze trochę czasu, jednak oczy wszystkich pasjonatów sportowych rozgrywek zwrócone są w kierunku polskiej drużyny. To właśnie w meczu z Niemcami rozegra się nasze „być albo nie być” Mistrzostw Świata 2023. Czy uda nam się pokonać silną niemiecką drużynę i kolejny raz pokazać klasę?

Zakłady bukmacherskie dla pasjonatów i znawców sportu

Mistrzostwa Świata 2023 rozegrane zostaną na Filipinach, w Japonii i w Indonezji. Do rozgrywek zostało jeszcze troche czasu, jednak już teraz oczy wszystkich pasjonatów sportowych rozgrywek skierowane są na datę 28 listopada – to właśnie wtedy, w Lublinie, polska drużyna podejmie rywalizację z reprezentacją Niemiec. Czy mamy szansę na wygraną? Zakłady bukmacherskie pękają w szwach, a pasjonaci obstawiają, jaki wynik jest najbardziej prawdopodobny. Trudno tu spekulować, nie ulega jednak wątpliwości, że sytuacja polskiej drużyny nie jest zbyt komfortowa. Obecnie nie kwalifikujemy się do drugiej rundy, co jeszcze nie przesądza naszych szans na sukces.

Sądny mecz – wygramy?

Obecnie, Polacy zajmują ostatnie miejsce w tabeli, nie są więc w najlepszej sytuacji. Wciąż jednak mają szansę na odrobienie strat i sukces. Pozostała nam zaledwie część rozgrywek eliminacyjnych. Ta edycja kwalifikacji jest wyjątkowa, a to za sprawą zmiany ich formuły. Do meczów przystąpiły 32 drużyny, a podzielone zostały na 8 grup. Z każdej grupy podczas eliminacji odpadnie jedna drużyna. W drugiej rundzie pozostałe drużyny zostaną podzielone na sześć grup, a na mistrzostwa pojadą po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Na ten moment polska drużyna nie kwalifikuje się do awansu, wszystko jednak jeszcze może się zdarzyć, a wyniki mogą się zmienić, odwracając tendencję.

Zakłady na piłkę nożną online

Dzisiaj stawiać zakłady na piłkę nożną czy inne dyscypliny możesz wygodnie, za pośrednictwem sieci. Nie inaczej jest w przypadku eliminacji do Mistrzostw Świata 2023. Mistrzostwa będą turniejem kwalifikacyjnym do Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024. Polacy, choć obecnie na niezbyt dobrej pozycji, wciąż walczą o swój awans. Najlepszy wynik w swojej historii uzyskali w roku 1967, może więc czas na powtórkę? Czas pokaże.

News Sportowy

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu