RSS

Zakłady na piłkę nożną

O zakładach bukmacherskich słyszał chyba każdy z nas. Zainteresowanie nimi wzrasta przed eliminacjami do mistrzostw…

Co stosować w walce z hemoroidami?

Hemoroidy to dla wielu osób wstydliwy problem, choć tak naprawdę jest on bardzo częsty. Wskazuje…

Edukacja domowa – co to jest i jakie…

Edukacja domowa zyskuje dziś na popularności. Coraz częściej decydują się na nią świadomi rodzice, szukający…

Wynajem apartamentów w Gdańsku? Tylko Grano Apartments

Wynajem apartamentów w Gdańsku cieszy się ogromną popularnością przez cały rok, ale latem jest szczególnie…

«
»

Piękne i trwałe wnętrza? Płyty Himacs.

  • Napisany przez:

Czym jest Hi-Macs®? To syntetyczny materiał, powstały na bazie żywic akrylowych i naturalnych minerałów. Ich połączenie tworzy wyjątkowo gładką powierzchnię, na której nie widać połączeń. Dlatego jest ona bardzo estetyczna i higieniczna. Jednak to nie wszystko. Hi-Macs® to materiał z grupy solid surface, czyli bardzo odporny i trwały. Dlatego znajduje szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz.

Płyty Hi-Macs®

Płyty mineralno-akrylowe Hi-Macs® wyróżniają się ogromnymi możliwościami zastosowania. Mieszanka różnych kompozytów pozwala na otrzymanie produktu o niemal dowolnym kolorze i strukturze. Najczęściej wybierane są te wzory, które przypominają naturalny kamień. Jednak aspekty wizualne to nie wszystko. Charakteryzują je wyjątkowe cechy i właściwości.

Wyjątkowe cechy Hi-Macs

Płyty hi macs charakteryzuje wysoka trwałość i łatwość utrzymania czystości. Przy tym charakteryzują się łatwością obróbki. Dlatego może uzyskać z nich praktycznie każdy kształt. Skład kompozytowy tych płyt jest neutralny dla środowiska i nietoksyczny. Dlatego znajduje zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu, że ich powierzchnia jest idealnie gładka, płyty hi-macs są chętnie wybierane na blaty kuchenne. Gdzie jeszcze znajdują zastosowanie?

Zastosowanie płyt Hi-Macs®

Właściwości tego materiału sprawiają, że jest on chętnie wybierany jako materiał na blaty kuchenne. Jednak poza tym, świetnie sprawdza się do produkcji zlewów, umywalek i wanien. Znajduje też zastosowanie jako element dekoracyjny na ścianach. Jest także chętnie wybierany przez projektantów miejsc użyteczności publicznej. Dlatego, że jest nietoksyczny i łatwy w konserwacji, Hi-Macs® bywa okładziną sal operacyjnych. Z podobnych powodów jest często wybierany jako materiał wyposażenia wnętrz hoteli, restauracji czy biur.

Płyty mineralno-akrylowe z rodziny Solid Surface

Płyty Hi-Macs® są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Dlatego, że są odporne na działanie wielu związków chemicznych, można je czyścić i konserwować przy użyciu ogólnodostępnych środków. Jednak sama struktura materiału jest odporna na wnikanie brudu i bakterii. Dlatego tak chętnie jest wybierany do pomieszczeń, w których panują sterylne warunki i najwyższa dbałość o higienę. Ponadto ich naprawa czy renowacja jest równie łatwa. To wszystko sprawia, że ten materiał znajduje tak wiele zastosowań. Odwiedź stronę https://www.patron-bis.pl/hi_macs_plyty.html i dowiedz się więcej o tym wyjątkowym materiale. Znajdziesz tam zarówno płyty hi macs, jak i gotowe produkty.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu