RSS

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

Dobroczynna moc kosmetyków naturalnych

Konsumenci mają coraz większą świadomość na temat kupowanych kosmetyków i ich składu. Interesują się również…

«
»

Jak działają tabletki na powiększenie penisa jak member xxl?

  • Napisany przez:

Jeszcze do niedawna jedyną dostępną metodą na zwiększenie rozmiaru penisa była operacja chirurgiczna polegająca na nacięciu więzadeł wieszadłowych i wysunięcie ukrytej wewnątrz ciała części penisa.

Dziś panowie chcąc powiększyć swojego penisa mają możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej polegających na wypełnieniu prącia kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem. Rosnącą popularność zyskują także tabletki na powiększenie penisa jak member xx, które swoje działanie opierają na składnikach pochodzenia naturalnego.

Jak działają tego typu środki i czy ich stosowanie może stwarzać zagrożenie dla zdrowia?

Mechanizm działania tabletek na porost penisa

Działanie większości dostępnych na rynku tabletek na powiększenie penisa, w tym także member xxl (https://medsense.pl/member-xxl/) jest dostarczenie do organizmu składników mających wpływ na rozluźnienie naczyń krwionośnych i wypełnienie ciał jamistych penisa większą ilością krwi.

Podstawowymi składnikami tego typu preparatów są:

  • l-arginina
  • tribulus terrestris

L-arginina ma silnie właściwości rozkurczające, dzięki czemu nasila transport krwi do ciał jamistych, które według producentów tabletek mogą ulec powiększeniu a tym samym zwiększyć masę penisa. Arginina należy również do podstawowych składników naturalnych suplementów na poprawę erekcji dostępnych bez recepty.

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) również w pewnym stopniu usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, jednak nie w tak dużym stopniu co arginina. Buzdyganek natomiast obfituje w saponiny steroidowe, które mogą oddziaływać na gospodarkę hormonalną i wzrost poziomu endogennego testosteronu. Dzięki swoim właściwościom nie tylko usprawnia dopływ krwi do ciała jamistych, ale również wykazuje korzystny wpływ na zwiększenie popędu seksualnego i poprawę samopoczucia.

W tabletkach takich jak member xxl znajdziemy także żeń-szeń, który od lat uważany jest za naturalny afrodyzjak. Żeń-szeń łagodzi objawy zmęczenia, poprawia wytrzymałość a także w pewnym stopniu usprawnia transportowanie krwi do penisa. Wiele z dostępnych preparatów w tym również wspomniany member xxl zawiera palmę sabałową (saw palmetto), która zapobiega przekszłatacianiu się testosteronu do dht, wykazuje także korzystne działanie na libido.

Zaletą tego typu środków jest to, że wpływają nie tylko na zwiększenie długości członka jak ma to miejsce w przypadku zabiegów chirurgicznych, ale również na wzrost jego grubości. Niestety w przeciwieństwie do takich metod jak wypełnienie członka własnym tłuszczem nie da się przewidzieć jakie efekty uzyskamy w trakcie kuracji wybranym preparatem. Plusem natomiast jest przystępna cena przeprowadzenia kuracji powiększającej gdyż za member xxl zapłacimy 179 zł za opakowanie w którym znajduje się 60 kapsułek. Warto zaznaczyć, że jedno opakowanie w większości przypadków wystarcza na 30 dniową kurację.

Czy wszystkie preparaty działają tak samo?

Jeśli chodzi o sam mechanizm to tak. Skuteczność zależy jednak od doboru składników ich ich proporcji, to bowiem składniki wykorzystane w produkcie odpowiada za uzyskane efekty. Przed wyborem konkretnego produktu najlepiej porównać ze sobą listy składników wraz z ich dokładną gramaturą i wybrać ten, który zawiera odpowiednie dawki każdego z nich.

 

Cu stosowanie środków na przyrost członka jest bezpieczne?

Jeżeli nie towarzyszą nam problemy zdrowotne jak np. cukrzyca czy chora wątrobą, a także nie występuje u nas nadwrażliwość na któryś ze znajdujących się w tabletkach składników to stosowanie tego typu preparatów jest w dużym stopniu bezpieczne.

Jeśli mamy wątpliwość co do stanu swojego zdrowia lub jesteśmy pod kontrolą specjalisty, najlepiej skonsultować z nim chęć rozpoczęcia stosowania tabletek na powiększenie penisa.

Po suplementy na porost członka nie powinny sięgać również osoby poniżej 18 roku życia, ze względu na zawartość buzdyganka naziemnego, który może wpływać na gospodarkę hormonalną.

Gdzie znaleźć opinie o produktach?

Opinii na temat interesującego nas produktu najlepiej szukać na forach dyskusyjnych, komentarzach na blogach, warto także zapoznać się z dostępnymi w internecie recenzjami lub rankingami tabletek. Z recenzji możemy dowiedzieć się jakie działanie ma dany produkt, czy jego stosowanie jest bezpieczne a czasem nawet gdzie kupić preparat w niższej cenie za opakowanie.

Podsumowanie

Tabletki na powiększenie penisa takie jak member xxl mogą stanowić alternatywę dla innych nieinwazyjnych metod powiększania członka jak pompki czy ekspandery. Najlepiej wybierać preparaty zawierające wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu ich stosowanie będzie zdecydowanie bezpieczniejsze dla naszego zdrowia.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że uzyskane efekty są trudne do przewidzenia i mogą różnić się w zależności od indywidualnej reakcji.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu