RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

iPhone 12 – czy dalej trzyma poziom?

  • Napisany przez:
Wraz z premierem iPhone’a 14 wielu zarówno posiadacza iPhonów 12, jak i osób chcących zmienić swój telefon komórkowy na produkt marki Apple zastanawia się nad zakupem najnowszego modelu. Czy występują znaczne różnice między iPhonem 14 a bardziej ekonomicznym modelem 12? I czy tak właściwie warto zainwestować w nieco starszą wersję?

Dlaczego iPhone 12 to w dalszym ciągu najwyższej jakości innowacyjny produkt?

Jednym z kluczowych atutów tego urządzenia Apple jest komfort użytkowania zarówno ze względu na budowę zewnętrzną, jak i intuicyjny, prosty interfejs. Znaczącą przewagą producentów iPhone’ów jest zapewnienie swoim użytkownikom tylko sprawdzonym aplikacji AppStore i szereg innych zabezpieczeń, które sprawiają, że korzystanie z tego urządzenia jest całkowicie bezpieczne i odpowiednio zabezpieczone przed wirusami czy hakerami. Inną niekwestionowaną zaletą jest kultowy design i dostęp produktu ze zróżnicowanych, stylowych wariantach kolorystycznych. Warto pamiętać, że iPhone 12 został wypuszczony zaledwie w ostatnim kwartale 2020 roku, a producent zapewnia swoim sprzętom wsparcie systemu przez nawet 5 kolejnych lat, więc nawet kupując telefon w tym momencie, nie trzeba martwić się o tę kwestię. Innym atutem tego sprzętu jest niezwykle wydajna bateria, a także możliwość skorzystania z funkcji szybkiego ładowania.

Jakie są różnice między iPhonem 12 a najnowszym 14 modelem?

Na początku warto podkreślić, że iPhone 12 to w dalszym ciągu innowacyjny model, a jego wymiana jest zasadna jedynie w niektórych przypadkach. Najnowszy model iPhone’a to idealny wybór dla osób ceniących dostęp do dużej ilości pamięci. W przypadku posiadaczy iPhone 14 wartość pamięci wbudowanej wynosi 128 GB, w stosunku do 64 GB w iPhone 12. iPhone 12 jest nieznacznie lżejszy od najnowszego modelu, ale różnica ta jest nieznaczna. W przypadku iPhone 14 można liczyć na takie udogodnienia jak wydajniejszy układ graficzny, ale ta kwestia ma znaczenie tylko dla użytkowników najbardziej wymagających aplikacji. Istotną zaletą nowości na rynku jest zauważalnie lepsza jakość aparatów. Oczywiście w dalszym ciągu aparat w iPhonie 12 jest bardzo dobrym wyborem. Jednak osoby, które cenią innowacje w tej kwestii, zauważą, że nowym iPhonem można zrobić wysokiej jakości zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia. Można także skorzystać podczas nagrywania filmów ze specjalnego trybu, który redukuje efekt trzęsącej się kamery. Nie ulega wątpliwości, że oba produkty oferują doskonałą jakość, a inwestycja w nieco droższy sprzęt zależy tylko od indywidualnych preferencji konsumenta.

Gdzie można zainwestować w iPhone 12 w atrakcyjnej cenie?

Idealnym wyborem jest zakup popularnych modeli iPhone 12 w MediaExpert. Osoby, które chciałby bliżej przyjrzeć ofercie i warunkom zakupu mogą zapoznać się z nimi, odwiedzając stronę internetową: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/popularne-serie_apple-iphone-12. Zakup w tym miejscu odbywa się na niezwykle korzystnych dla konsumenta warunkach. Może on skorzystać z rat 0% oraz atrakcyjnych rabatów, które pozwolą na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. Dużym atutem tego sklepu internetowego jest niezwykle sprawna dostawa, która dla osób, które dokonały zamówienia do godziny 12:30 w dniu roboczym, może odbyć się jeszcze tego samego dnia. Oprócz tego w przypadku zakupi o wartości wynoszącej ponad 99 złotych jest ona całkowicie darmowa dla wszystkich konsumentów.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu