RSS

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

«
»

Tworzenie stron internetowych – dlaczego warto zlecić to zadanie specjalistom

Każda firma, nieważne czy jednoosobowa, czy aspirująca do miana korporacji prędzej, czy później musi pokazać się w Internecie. Przy czym w większości przypadków zalecane jest to pierwsze. Strona Internetowa to wizytówka, portfolio, a często też główne źródło pozyskiwania klientów. Warto więc, aby pojawiła się szybko. Ważniejsze jest jedynie, aby jej jakość nie ustępowała konkurencji. Uważamy, że w niemal każdym przypadku tworzenie strony internetowych związanych z firmą warto zlecić specjalistom – doświadczonym firmom, świadczącym kompleksowe usługi. To nie tylko oszczędność Twojego czasu (i nerwów), ale przede wszystkim inna jakość niż samodzielne działanie lub „okazyjne” oferty od amatorów. Dowiedz się dlaczego!

Przecież kreatory są coraz lepsze

Wiele osób daje się skusić na coraz bardziej rozbudowane kreatory stron internetowych, takie jak WebWave albo Wix. Trzeba przyznać, że ich jakość w ostatnich latach bardzo wzrosła. Są intuicyjne w obsłudze i nawet laik może, poświęcając kilkanaście godzin, stworzyć estetyczną stronę. A oszczędność względem zatrudnienia zawodowców jest ogromna. Dlaczego więc odradzamy to rozwiązanie? Taka strona ma bardzo skromne możliwości rozwoju i przebudowy. Sprawdzi się jako wizytówka, ale niewiele więcej, ze względu na ograniczenia jej „silnika”. Co więcej, uzależniasz się w ten sposób od dostawcy usługi, który często życzy sobie dodatkowych opłat za wszelkie zmiany. A do tego osiągi takich stron są raczej umiarkowane, w związku z czym potrafią frustrować użytkowników. To fajny pomysł na hobbystyczną witrynę czy bloga, ale nie na inwestycję.

Kompleksowa usługa

Profesjonalna firma podejdzie do zlecenia całościowo. Zapewni stworzenie indywidualnego projektu, wdroży najnowsze rozwiązania i przystosuje stronę do treści, jakie chcesz na niej umieszczać. Wbrew obiegowej opinii nawet takie bazy jak WordPress wymagają doświadczenia. A co ważniejsze, aby uzyskać zadowalający efekt, umiejętności kodowania. Dlatego warto uważać na osoby, które zajmują się tylko tworzeniem stron z użyciem gotowych szablonów. Takie składanie z gotowych elementów to tylko poziom wyżej niż użycie kreatora.

Wiele firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych oferuje też tworzenie treści i pozycjonowanie. To świetne połączenie, nie tylko ze względu na wygodę. Strona od początku będzie w pełni funkcjonalna, a wszystkie aspekty jej działania i SEO będą się zazębiać. A przy okazji w pakiecie często jest taniej!

Dopasowanie do aktualnych trendów i wymagań

Aby utrzymać się na rynku, trzeba być na czasie. Tyczy się to także używania najnowszych narzędzi i śledzenia trendów. Ile razy trafiłeś lub trafiłaś na stronę, która trąciła myszką już samym wyglądem? Nie mówiąc o skomplikowanej nawigacji, czy powolnym działaniu. Coś takiego od razu zniechęca i nie świadczy dobrze o firmie. Aby stworzyć stronę wysokiej jakości, potrzeba zorientowanych specjalistów. Ich wiedza musi dotyczyć nie tylko mody, ale także aktualnych wymagań wyszukiwarek i przeglądarek. Strona musi być dopasowana do zróżnicowanych urządzeń mobilnych i być odporna na ataki. To bardzo wiele czynników, których amatorzy lub osoby „dorabiające sobie” zazwyczaj nie są w stanie ogarnąć.

Możliwość rozbudowy i aktualizacji

Wymagania i trendy wciąż się zmieniają. Każda strona potrzebuje choćby niewielkich aktualizacji najpóźniej po roku – dwóch, aby dotrzymać kroku wymaganiom stawianym przez nowe oprogramowanie i nie spaść w wynikach wyszukiwania. W dodatku istnieje duża szansa, że Twoja działalność będzie się rozbudowywać i poszerzać (czego życzymy). To także sprawia, że w pewnym momencie będzie warto przebudować serwis, a może nawet go ulepszyć i wyposażyć w nowe funkcje. Nikt nie zrobi tego lepiej niż firma, która go zbudowała i się nim opiekuje. Odkręcanie „wynalazków” stworzonych przez amatora może być czasochłonne i a także drogie.

Opieka gwarancyjna

Profesjonalista troszczy się o swoją renomę i zadowolenie klientów. Dlatego po przyjęciu zapłaty nie zniknie. W razie problemów i uwag każda szanująca się firma wykona poprawki i aktualizacje. Co ważne, zrobi to sprawnie. Łącząc to z bieżącą opieką nad stroną, możemy liczyć nie tylko na estetyczny i działający efekt, ale przede wszystkim na efekty. W końcu strona powinna na siebie zarabiać!

Artykuł partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu