RSS

Profesjonalne buty zapaśnicze to lepszy trening — zobacz…

Zapasy to jeden ze sportów walki znany od setek lat. Polega na fizycznym zmaganiu się…

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

«
»

Firmy kurierskie dla klientów biznesowych

Podążając zgodnie z oczekiwaniami klientów, firmy kurierskie wprowadzają szereg udogodnień mających na celu zaspokojenie potrzeb związanych z szybkim i bezproblemowym dostarczeniem zamówionego towaru pod wskazany adres lub do wyznaczonego punkty odbioru. Wykorzystanie wielu opcji, jakie oferują usługi kurierskie, pozwala na to, aby nasza firma wprowadziła usługi logistyczne na najwyższym poziomie, realizując transport przesyłek na terenie kraju oraz międzynarodowe przesyłki kurierskie.

  • Firmy kurierskie – jakie możliwości daje transport przesyłek
  • Nowości wprowadzone w ofertę przewoźników
  • Transport drogowy zapewniany przez firmę kurierską

Firmy kurierskie – jakie możliwości daje transport przesyłek

Poszukując najlepszej firmy kurierskiej, która zajmie się kompletną obsługą wysyłkową towarów z naszej firmy i dostarczeniem jej w jak najkrótszym czasie do klienta, który założył zamówienie w sklepie internetowym, warto zwrócić uwagę na listę możliwych usług, jakie oferuje firma kurierska i skorzystać z usług firmy o jak najlepszym poziomie logistycznym.

Wybrane firmy kurierskie oferujące transport krajowy i zagraniczny już na samym starcie oferują upust w wysokości 2,5% pod warunkiem, że listując możliwe formy wysyłki podczas składania zamówienia przez konsumenta na naszej witrynie sklepowej, wyróżnimy opcję wysyłki towaru przez przewoźnika. Integrując wysyłkę Allegro z opcją kurierską można zdecydowanie obniżyć koszty przesyłek kurierskich na terenie całego kraju, zyskując opcję darmowego zwrotu towaru w przypadku rozwiązania umowy kupna przez klienta.

 

Nowości wprowadzone w ofertę przewoźników

Dla klientów biznesowych zastosowano szereg rozwiązań, który pozwoli na poszerzenie możliwości naszego biznesu, zyskując tym samym nowych klientów, którzy zadowoleni usługami, jakie proponujemy, przyciągną nowych, potencjalnych konsumentów, chcących skorzystać z naszych usług. Każdy, kto zamawia paczkę, liczy na to, że pojawi się ona w jak najkrótszym czasie od chwili zaksięgowania wpłaty. Nowe możliwości pozwalają na wygodną wysyłkę przez całą dobę, 7 dni w tygodniu za pomocą umieszczenia przesyłki w Paczkomacie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, możliwość nadania oraz odbioru paczki przez klientów indywidualnych, będzie również w soboty i w niedziele. Paczka dostarczana w weekendy zyska grono zwolenników, którzy wybierając tanie przesyłki ze sklepów internetowych, nie będą chcieli zmieniać dostawcy i zostaną z nami na dłużej.

Wprowadzenie nowych godzin nadawania paczek bezpośrednio w Paczkomatach pozwala na wysłanie przesyłki tego samego dnia. Ze względu na odbiór towarów przez kuriera w nowych godzinach, pozwala paczce wyruszyć w drogę szybciej. Dostępne godziny można z łatwością sprawdzić, wpisując w odpowiednie okno kod pocztowy miasta, z jakiego chcemy wysłać przesyłkę.

 

Transport drogowy zapewniany przez firmę kurierską

Dla klientów biznesowych przygotowane zostały trzy różne pakiety w formie abonamentu, który można wykupić, aby w pełni korzystać z usług firmy kurierskiej. W zależności od wielkości biznesu online i ilości wysyłanych paczek w ciągu miesiąca opcję można dobrać tak, aby spełniała oczekiwania bez ponoszenia dodatkowych i niepotrzebnych kosztów. Pakiet Micro doskonale sprawdzi się w małych firmach, gdzie liczba paczek nadawanych do klientów nie przekracza 30, dla przedsiębiorców, którzy nadają średnio od 30 do 60 przesyłek w skali miesiąca, idealnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie pakietu Mini, wynoszącego 300 zł. Pakiet Midi wart 600 zł okaże się najkorzystniejszym wyborem, jeśli w ciągu 30 dni wysyłamy do 120 paczek z towarem.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/jak-tanio-wyslac-paczke-do-niemiec/

https://www.mistrzu.com/jak-tanio-wyslac-paczke-za-granice/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu