RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Jak tanio wysłać paczkę do Niemiec?

  • Napisany przez:

Niemcy to jedna z największych gospodarek w Europie, a jednocześnie kraj, z którym wiążą nas bardzo ścisłe powiązania gospodarcze. Wymiana handlowa między naszymi krajami odbywa się w obie strony i to między firmami z sektora dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Dla tych ostatnich największą barierą będzie logistyka dóbr i jej koszt. Jak tanio wysłać paczkę do Niemiec? I jakie są zasady wysyłki przesyłek do i z Niemiec?

Jaka firma kurierska dostarcza przesyłki do Niemiec?

Decydując się na wysyłkę paczki do Niemiec, warto dokładnie zapoznać się z ofertą wszystkich przewoźników. Praktycznie każda firma kurierska operująca na rynku polskim zajmuje się również transportem przesyłek za granicę. Jakość usługi kurierskiej w większości przypadków będzie taka sama. Bez względu na to, którą firmę wybierzemy, paczka do Niemiec w końcu trafi do swojego odbiorcy. To co wyróżnia poszczególne firmy spedycyjne to usługi dodatkowe, oferowane przez firmę kurierską i czas, w jakim przesyłka pokona dystans dzielący ją od nadawcy do odbiorcy. Z dodatkowych opcji dostępnych w firmach kurierskich można wymienić usługę oferowaną przez GLS, czyli FlexDelivery, która pozwala dowolnie zarządzać odbiorem paczki i swobodnie zmieniać jej miejsce odbioru, a także opcję ParcelShop, czyli GLS Szybka Paczka, która umożliwia nadanie oraz odbiór (w części krajów Unii Europejskiej) w specjalnych punktach nadań. Taka możliwość ułatwia odbiór paczki i pozwala dostosować jej dostarczenie do swojego harmonogramu dnia. Kolejnym ułatwieniem jest brak konieczności drukowania etykiety nadania, z którą przyjedzie kurier GLS po paczkę. Takie rozwiązanie docenisz, jeśli nie będziesz miał łatwego dostępu do drukarki.

Ile kosztuje paczka do Niemiec?

Poszukując tanich przesyłek kurierskich do Niemiec swoje poszukiwania najlepiej rozpocząć od zapoznania się z ofertą brokerów kurierskich. Kim jest broker? Jest pośrednikiem między firmą kurierską a nadawcą przesyłki międzynarodowej. W tym przypadku dodatkowe ogniwo to same oszczędności. Broker przesyłek podpisuje z firmą lub firmami długoletnie umowy, a w zamian otrzymuje korzystną cenę przesyłek. Wszystko po to, aby móc zaoferować tanie przesyłki kurierskie. Jedną z takich firm jest broker kurierski Boxfox, który oferuje przesyłki międzynarodowe realizowane przez firmę GLS. Firma ta cieszy się bardzo dobrą opinią, co gwarantuje pewność dostarczenia, a przede wszystkim terminowość. Dodatkową zaletą jest rozbudowana oferta kierunków, do których można przesłać paczkę. Wraz z Boxfox wyślesz swoją przesyłkę do każdego kraju będącego członkiem Unii Europejskiej i to w najniższych cenach. A jeśli dodatkowo wysyłasz paczki cyklicznie i chcesz nawiązać stałą współpracę, to masz możliwość dodatkowej negocjacji ceny. Taka opcja to najlepsza oferta na rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bez względu na to, jakie kierunki Cię interesują, czy jest to stale jeden z nich, czy też chcesz wysyłać swoje produkty do różnych państw. Oferta Boxfox będzie bezkonkurencyjna. Ważnym aspektem mającym duży wpływ na koszt przesyłki, jest jej rozmiar oraz ciężar. O ile wagę trudno zredukować, to wymiary przesyłki, a przede wszystkim kształt można  modyfikować. Należy pamiętać, że im paczka ma bardziej regularne kształty, tym jej cena będzie niższa. Każde niestandardowe, czy to kształtem, czy długością opakowanie będzie skutkowało naliczeniem dodatkowych opłat.

Tutaj możesz szybko sprawdzić, ile kosztuje paczka do Niemiec–> https://www.boxfox.pl/cennik-kurier-zagraniczny-niemcy

Jak zapakować paczkę do Niemiec?

Paczkę do Niemiec należy zapakować dokładnie w ten sam sposób, w jaki pakuje się każdą inną paczkę przesyłaną przez firmę kurierską. Dokładne zabezpieczenie przedmiotów znajdujących się wewnątrz tak, aby nic się nie przesuwało i nie uszkodziło. Zastosowanie dodatkowego wypełnienia chroniącego delikatne przedmioty oraz dostosowanie wielkości opakowania do wielkości jej zawartości to również ważne kwestie. Warto pamiętać, że paczka wysyłana za granicę zapewne odwiedzi większą ilość sortowni niż paczka krajowa i pokona większą ilość kilometrów. Opakowanie musi być solidne, aby zawartość przesyłki dotarła do odbiorcy nienaruszona.

Wysyłka paczki międzynarodowej w dzisiejszych czasach to nic trudnego. Posiadając dostęp do Internetu z łatwością i niewielkim wysiłkiem wyślesz paczkę w dowolnym kierunku w Europie, a dzięki takim opcjom jak oferta brokerów kurierskich, wysyłka będzie bardzo ekonomiczna. Opcja taniej wysyłki paczki do Niemiec jest dostępna w dwie strony. Jeśli chcesz tanio wysłać paczkę do rodziny lub kuszą Cię zakupy za granicą, ale obawiasz się dodatkowych kosztów transportu, to od teraz możesz śmiało korzystać z tanich wysyłek zagranicznych w UE.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/jak-tanio-wyslac-paczke-za-granice/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu