RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Jak wykonać masaż grecki?

  • Napisany przez:

Gdy mowa o strefach erogennych mężczyzny, najczęściej skupiamy się na penisie i żołędzi. To zbytnie uproszczenie! Panowie mogą też odczuwać rozkosz płynącą z pieszczot stóp, uszu czy pośladków. Jednak szczególnymi miejscami są odbyt i prostata. Do tego stopnia, że zasłużyły sobie na specjalny masaż – masaż grecki. Czym jest masaż prostaty? Co daje stymulacja prostaty i jak wykonać masaż prostaty samodzielnie? Odpowiadamy!

Jak wykonać masaż grecki?

Gdy mowa o strefach erogennych mężczyzny, najczęściej skupiamy się na penisie i żołędzi. To zbytnie uproszczenie! Panowie mogą też odczuwać rozkosz płynącą z pieszczot stóp, uszu czy pośladków. Jednak szczególnymi miejscami są odbyt i prostata. Do tego stopnia, że zasłużyły sobie na specjalny masaż – masaż grecki. Czym jest masaż prostaty? Co daje stymulacja prostaty i jak wykonać masaż prostaty samodzielnie? Odpowiadamy!

Masaż grecki – co to?

Aby zrozumieć istotę sex-masażu prostaty, trzeba najpierw poznać budowę męskiego układu płciowo-moczowego, w tym prostaty. Gdzie jest zlokalizowana? Jak ją odnaleźć? Prostata (inaczej stercze) jest gruczołem odpowiedzialnym za produkcję płynu-nośnika dla plemników. Znajduje się między tylną częścią pęcherza moczowego a odbytnicą. Można ją wyczuć, wsuwając palec do odbytu na głębokość ok. 5-6 cm. Stanowi wypukłość na ściance odbytnicy od strony jąder.

W porządku, wiesz już, czym jest i gdzie znajduje się prostata. Dlaczego jednak warto wykonywać masaż stercza? Otóż gruczoł krokowy jest organem silnie unerwionym, a stymulowanie prostaty pozwala osiągnąć silny, nawet wielokrotny orgazm.

Masaż prostaty – czy można wykonać go samodzielnie?

Zastanawiasz się, jak wykonać samemu masaż prostaty, by było to bezpieczne i skuteczne? Nie masz się czego obawiać, do masowania prostaty należy podejść na spokojnie, a w głowie mieć solidne teoretyczne podstawy. My zapewniamy to drugie!

Pieszczenie prostaty może służyć zwiększaniu doznań seksualnych, ale istotny jest też masaż prostaty dla zdrowia. Regularne masowanie stercza pomaga zapobiegać rozwojowi schorzeń w jego obrębie, zwłaszcza przerostowi i stanom zapalnym. Taki masaż możesz wykonywać samodzielnie. Jeśli jednak masaż gruczołu krokowego ma ci posłużyć w życiu seksualnym, o jego wykonanie poproś partnerkę. Niech stanie się elementem waszej gry wstępnej, poprzedzającym penetrację pochwy. Możecie stosować go także na zakończenie igraszek. Masowanie prostaty często kończy się bowiem orgazmem!

Przed pójściem do łóżka skorzystaj z toalety. Partnerka powinna umyć ręce i obciąć paznokcie. Warto, byście użyli lateksowej rękawiczki lub prezerwatywy, by zminimalizować ryzyko urazów. Konieczny będzie też nawilżający lubrykant. Na początku najwygodniej będzie wam w pozycji na boku. Zanim przejdziecie do rzeczy, skupcie się na masażu pośladków, wewnętrznej strony ud i odbytu od zewnątrz – to cię rozluźni. Jeśli masz wyjątkowe opory, zacznijcie od zewnętrznego masażu prostaty, czyli punktu pomiędzy jądrami a odbytem. Masaż właściwy powinien być wykonywany od wewnątrz, poprzez delikatne ruchy okalająco-uciskające wypukłość na ściance odbytnicy. Wydaje się skomplikowane? Możecie ułatwić sobie zadanie, sięgając po masażer prostaty.

Masowanie prostaty za pomocą masażera prostaty

Stymulator prostaty jest wartościowym gadżetem erotycznym i wybawieniem dla każdego, kto nie może się przekonać do masażu odbytu dłonią. Na rynku obecnych jest wiele różnorodnych modeli, tych podstawowych oraz tych o skomplikowanych kształtach. Wszystkie masażery prostaty mają jednak ergonomiczny kształt, który doskonale dopasowuje się do ciała. Pozwalają łatwo odnaleźć prostatę i zapewniają skuteczną stymulację. Wszystko dzięki wbudowanemu mechanizmowi wibrującemu. Jak masować prostatę za pomocą masażera erotycznego? Wybierz odpowiedni tryb wibracji, w zależności od tego, jak mocnej stymulacji oczekujesz. – Najlepiej jednak oddaj sprawę w ręce partnerki – niech cię zaskoczy! Bawcie się masażerem prostaty tak długo, jak chcecie, choć szczyt przyjemności poczujesz już po kilku minutach masażu – wyjaśnia ekspert sex shopu online n69.pl. Pamiętaj, by wibratora prostaty z silikonową powłoką nie łączyć z lubrykantem na bazie silikonu. Zamiast niego wybierz środek na bazie wody.

Masaż grecki jest niewątpliwie wartościowym sposobem na wzbogacenie życia erotycznego. Nie tylko zwiększy poziom przyjemności płynącej z seksu, ale też przysłuży się twojemu zdrowiu intymnemu. Dzięki masażerom prostaty, masaż grecki jest na wyciągnięcie ręki każdej pary. Spróbujesz?

Można skorzystać również z witamin i minerałów dostępnych w różnych formach w sklepie https://natura-sklep.pl/ w którym dostępny jest bogaty asortyment suplementów diety i innych produktów.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu