RSS

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

Dobroczynna moc kosmetyków naturalnych

Konsumenci mają coraz większą świadomość na temat kupowanych kosmetyków i ich składu. Interesują się również…

«
»

Nosidełko dla noworodka – czy warto się na nie zdecydować?

Współcześni rodzice różnią się od poprzednich pokoleń w dość znacznym stopniu. I to dobrze! Dzisiaj stawiają na rozwiązania, które mają podnieść komfort ich życia z dzieckiem. Wybierają więc produkty, które są wygodne i funkcjonalne, by móc swobodnie funkcjonować jako rodzina. Producenci wychodzą naprzeciw im potrzebom i oczekiwaniom, dostarczając interesujące gadżety. Jednym z nich z pewnością jest nosidełko dla noworodka oferowane przez skandynawską markę BeSafe. Co tym proponuje nam producent sprawdzonych fotelików samochodowych? Przekonaj się sam, jak łatwe może być przenoszenie śpiącego dziecka pomiędzy samochodem a domem.

Nie da się ukryć, że przyjście na świat nowego człowieka bardzo dużo zmienia. To moment przewrócenia całej hierarchii wartości i priorytetów oraz okazja, która zmusza nas do szczególnej dbałości o logistykę działań przez najbliższych kilka lat. Najtrudniejsze jest natomiast pierwszych kilka miesięcy, gdy pod naszymi skrzydłami znajduje się zupełnie bezbronny niemowlak. Rozsądnym podejściem jest więc sięganie po artykuły, które wyraźnie poprawiają komfort codziennego funkcjonowania. Nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe to zapewnienie spokoju zarówno dziecku, jak i rodzicom, bowiem pozwala przenieść maluszka z samochodu do domu bez konieczności wybudzania go z drzemki.

Nosidło Izi Transfer – co warto o nim wiedzieć?

Przede wszystkim nowe nosidełko dla noworodka umożliwia swobodne przeniesienie śpiącego maluszka pomiędzy samochodem a wózkiem czy domem. To bardzo ważne, że dzięki niemu nie musimy wybudzić niemowlaka, który czułby strach i wybuchłby trudnym do ukojenia płaczem. Co istotne, nosidełko dla niemowlaka może być stosowane już od 1. dnia życia aż do mniej więcej 6. miesiąca (maksymalne obciążenie to 9 kg). Izi Transfer jest jedynym produktem na rynku, który umożliwia zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa w czasie użytkowania.

Nie da się ukryć, że nosidełko do noszenie dziecka Izi Transfer zapewnia wygodę każdego dnia. To zupełnie normalne, że dziecko zapada w drzemkę nawet kilkanaście razy w ciągu doby, a przerwanie jej wiąże się z dużym płaczem. Możliwość sprawnego i bezpiecznego przenoszenia niemowlęcia z fotelika w dowolne miejsce (do łóżka, wózka itp.) gwarantuje więc spokojną drogę i załatwianie niezbędnych spraw. Warto również podkreślić, że nosidełko dla noworodka nie koliduje z wewnętrzną uprzężą fotelika samochodowego, a więc nie stanowi przeszkody w czasie ich zapinania.

Skandynawska marka BeSafe zadbała o to, by oferowane przez nich nosidło Izi Transfer było lekkie i oddychające, by możliwe było jego komfortowe użytkowanie przez cały rok. W projekcie połączono TENCEL, siatkę, len i bawełnę, zyskując tym samym wygodę i bezpieczeństwo. To bardzo przewiewne, a jednocześnie naprawdę mocne połączenie. Dla wygody rodzica zastosowano również wytrzymały i elastyczny uchwyt do przenoszenia.

 

Zanim nosidełko dla noworodka pojawiło się na rynku, już na etapie projektowania zostało skonsultowane z doświadczonymi fizjoterapeutami dziecięcymi. Dzięki ich wiedzy skandynawski producent może dzisiaj oferować produkt dostosowujący się do naturalnej krzywizny kręgosłupa maluszka oraz wyposażony w dodatkowe wsparcie w okolicach główki. Oprócz ochrony najwrażliwszej części ciała, w ten sposób uzyskano również dodatkową wygodę – niemowlę jest otulone i czuje się bezpiecznie. To jeden z czynników, które sprawiają, że nieprzerwanie śpi, również w czasie przenoszenia.

Nosidło Izi Transfer przeszło również bardzo dokładne testy, które jednoznacznie potwierdziły wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu. Wykonano m.in. test na upuszczanie, a Instytut TÜV przyznał mu dobrą ocenę bezpieczeństwa. To dla rodziców gwarancja, że produkt jest połączeniem wygody, funkcjonalności i wysokiej jakości. Nie ma więc obaw co do jego wykorzystywania.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/kosze-na-zuzyte-pieluchy-hit-czy-kit/

https://www.mistrzu.com/lezaczek-bujaczek-dla-dziecka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu