RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Mailingo/domains/mistrzu.com/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Mailingo/domains/mistrzu.com/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130

Kredyt gotówkowy i kredyt konsol…

Kredyt gotówkowy może być…

5 faktów na temat Forex

W wielu przypadkach wiedz…

Jak obliczyć odsetki za opóźnien…

Jeśli zalegasz ze spłatą …

Budowa dróg - asfalt czy beton?

W 2019 roku oddano 460 km…

Pragniesz odmiany w sypialni? Za…

W latach 90. pojawiające …

Nie będzie już w szkołach przyro…

Wraz z reformą z 1999 rok…

Męski wypad w góry latem – co mu…

Wypad w góry to doskonały…

Odrzucenie wniosku o pożyczkę. O…

Zanim otrzymamy pozytywną…

Polski Fundusz Rozwoju o emerytu…

Paweł Borys, prezes Polsk…

«
»

Gdzie się uczyć języka? Najlepsze kierunki na wyjazdy językowe

Wakacje z językiem obcym od wielu lat istnieją w ofercie czy to szkół językowych, czy wyspecjalizowanych biur podróży, ale w ostatnich latach można zauważyć znaczny wzrost zainteresowania tego rodzaju ofertą. Nic dziwnego — jest to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzieci mogą nie tylko odpocząć i poznać inne kraje, ale też podszkolić się z angielskiego czy hiszpańskiego.

Angielska herbata i amerykański sen

Wyjazdy językowe są świetną opcją, aby szybko przyswoić bardzo dużo wiedzy. W kilkanaście dni można nauczyć się tyle, ile przez mozolną naukę w szkole przez niemal cały semestr. Do tego panuje tam przyjemniejsza atmosfera niż w szkolnych murach, dzięki czemu lekcje są przyjemniejsze, a chęci dużo większe. To skutkuje szybciej zdobytą wiedzą.

Wciąż najpopularniejszym kierunkiem zagranicznym w przypadku nauki języka angielskiego są miejsca w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Można wybrać się do słynnego Oxfordu, plażowego Brighton czy przepięknego Dublina. Szeroka oferta pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego miejsca.

Część osób, które marzą o wyjeździe za ocean, może skorzystać z wyjazdów językowych do Stanów Zjednoczonych. Los Angeles, Malibu — jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, gdzie amerykański sen staje się rzeczywistością. Jest to oferta dla odważniejszej młodzieży, której nie przeraża ogromna odległość od domu oraz poznanie kompletnie innego świata.

A może jednak Cypr?

Ci, którzy chcieliby się uczyć angielskiego, ale jednocześnie poznać inną niż anglosaska kulturę, powinni rozważyć opcję cypryjską lub maltańską. Tym sposobem można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Uczymy się języka oraz poznajemy zupełnie inny kraj.

Ponadto miejsca te są typowo wakacyjnymi kierunkami, dzięki czemu łatwo jest się zrelaksować oraz odstresować, co pozwoli zdecydowanie łatwiej posiąść wiedzę. Wszystko na takim wyjeździe jest skrupulatnie przygotowane, aby nauka i relaks szły w parze, a zajęcia przygotowywane są pod konkretne grupy, dzięki czemu nie ma obawy, że ktoś będzie robił rzeczy, które mu nie odpowiadają.

Eviva España!

Coraz większą popularnością wśród polskiej młodzieży cieszy się jeżyk hiszpański. Wyjazdy językowe na Półwysep Iberyjski pozwolą przyswoić ten jeden z najpopularniejszych języków świata.

Aby to zrobić, wystarczy wybrać relaks połączony z nauką w słonecznej Sewilli, jednym z najbardziej znanych i najpiękniejszych hiszpańskich miast. Przebywanie tam ma jeszcze jeden atut — można od razu sprawdzić, czy nauka nie poszła w las. W sklepach czy restauracjach można szlifować umiejętności komunikowania się po hiszpańsku. Podobno najlepiej uczy się języka, obcując z nim. W Sewilli jest to możliwe!

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu