RSS

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

«
»

Jakie tematy porusza podcast Zaprojektuj Swoje Życie?

  • Napisany przez:

Jeśli chciałbyś zmienić swoje życie, warto zacząć je projektować. Choć realizacja tego celu bywa trudna, to jednak ze sporą dawką motywacji, inspiracji i praktycznych porad na pewno osiągniesz sukces. Właśnie w tym pomoże Ci audycja Zaprojektuj Swoje Życie – podcast tworzony przez Macieja Filipkowskiego. Kto tworzy Zaprojektuj Swoje Życie?

Przedsiębiorca, mentor, ekspert w dziedzinie nowych technologii i inwestowania – Maciej Filipkowski to prawdziwy „człowiek orkiestra”, który postanowił podzielić się swoim doświadczeniem. Podcast ma na celu przede wszystkim pokazanie firmom lub osobom, które dopiero chcą założyć własną działalność, jak można rozwijać się skutecznie, a przy tym zarabiać coraz więcej pieniędzy.

Maciej Filipkowski jest mentorem liderów przedsiębiorczości i biznesu, a do tego współpracuje z obiecującymi firmami oraz startupami.

Do swojej audycji chętnie zaprasza gości, doświadczonych przedsiębiorców i przedsiębiorczynie, którzy również dzielą się swoją wiedzą ze słuchaczami. Taka dawka praktycznych wskazówek z pewnością zmotywuje Cię do rozwijania swojego biznesu i kreowania życia według własnych zasad.

4 przykładowe tematy poruszane w podcaście Zaprojektuj Swoje Życie

Nie odkładaj planowania na później

Planowanie nie tylko w biznesie bywa skomplikowane. Niektórych spraw nie warto pomijać – szczególnie tych najważniejszych, czyli związanych z życiem lub jego nagłym końcem. Maciej Filipkowski w podcaście Zaprojektuj Swoje Życie porusza tematy, które nie zawsze są łatwe. Jednym z takich odcinków jest „Nie odkładaj planowania na później”. W rozmowie wziął udział ekspert prawa spadkowego. Gość wskazuje powody, dlaczego warto pomyśleć o testamencie, ustaleniu sukcesji, jak uniknąć konfliktów rodzinnych i w jaki sposób prawidłowo spisać testament.

Czy Twój biznes potrzebuje aplikacji mobilnej?

Interesują Cię praktyczne treści, które są poruszane w audycji Zaprojektuj Swoje Życie? Podcast „Czy Twój biznes potrzebuje aplikacji mobilnej?” z pewnością odpowie na wiele nurtujących pytań. Przede wszystkim dowiesz się, czy każdy biznes powinien postawić na aplikację mobilną, kiedy warto zainwestować w to rozwiązanie i ile to kosztuje. Zaproszony ekspert zdradza też, jak wygląda współpraca z firmą, tworzącą aplikację mobilną. Tak naprawdę audycja porusza jeszcze więcej tematów, np. odpowiada na pytania, od czego należy rozpocząć digitalizację biznesu.

O konfliktach lepiej rozmawiać niż je przeżywać

Konflikt w biznesie to nadal dość kontrowersyjny, a przede wszystkim chętnie pomijany temat. Jednak z podcastu Zaprojektuj Swoje Życie poznasz odpowiedź na to, jak efektywnie prowadzić negocjacje, od czego rozpocząć rozwiązywanie konfliktu, a przede wszystkim jak odnaleźć przyczyny problemów. Dowiesz się również, kiedy należy skorzystać z usług profesjonalnego negocjatora i czy konflikt na pewno trzeba postrzegać w negatywny sposób.

Małe kroki prowadzą do dużych zmian

Marzysz o osiągnięciu sukcesu w biznesie? W takim razie korzystaj z doświadczenia i porad osób, które podjęły odpowiednie decyzje i zrealizowały zamierzone cele. W odcinku Zaprojektuj Swoje Życie „Małe kroki prowadzą do dużych zmian” Maciej Filipkowski rozmawia z Michałem Leszkiem. Gość programu zdradza, czy popełnianie błędów jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu, jak przeprowadzić efektywną sukcesję i dlaczego czasem warto zmienić plany, by spełnić swoje marzenia.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu