RSS

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

«
»

Czym jest oferta Orange Love?

  • Napisany przez:
Korzystasz w domu z kilku usług telekomunikacyjnych? Opłacalnie paru różnych rachunków w odmiennych terminach staje się dla Ciebie uciążliwe? Jeśli chcesz załatwiać to szybciej i przy okazji taniej, musisz poznać ofertę Orange Love. Sprawdź szczegóły w artykule.

Orange Love – co to za pakiet?

Abonament komórkowy, telewizja, internet i telefon internetowy – z takich usług telekomunikacyjnych korzysta wielu Polaków. Wybieranie ofert pochodzących od różnych operatorów sprawia, że trzeba pamiętać o kilku terminach płatności.

Po co sobie utrudniać, skoro można od początku korzystać z oferty Orange Love. Pakiety proponowane przez operatora łączą od 2 do 4 usług telekomunikacyjnych. Należą do nich:

  • Orange Światłowód,
  • abonament komórkowy,
  • telefon internetowy (domowy),
  • telewizja

Połączenie ze sobą usług stacjonarnych i mobilnych pomaga zaplanować domowy budżet oraz ograniczyć liczbę opłacanych rachunków. To dobre rozwiązanie dla rodzin, które stale używają nawet kilku urządzeń jednocześnie.

Jak wygląda oferta Orange Love?

Każdy może wybrać Orange Love zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz wybrać pakiet, w skład którego wchodzi tylko abonament komórkowy i internet domowy (Orange Love Mini) lub taki, w ramach którego będziesz też korzystać z bogatej oferty TV i internetu internetowego z darmowymi rozmowami (Orange Love Standard, Extra i Premium).

 

Jeśli zamówisz pakiet online, przez pierwsze 2 miesiące możesz korzystać z abonamentu za 0 zł.

Umowę podpisujesz na 24 miesiąca, a wszystkie formalności możesz załatwić online bez kontaktu z konsultantem albo wizyty w salonie.

Wybierz swoja ofertę Orange Love: https://www.orange.pl/pakiety/love

Orange Live – dlaczego warto?

Oferta Orange Love pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Opłacanie kilku usług u różnych operatorów jest obciążające dla miesięcznego budżetu. Orange Love to jeden rachunek i jeden przelew – pełna wygoda oraz elastyczność w korzystnym pakiecie.

Artykuł sponsorowany

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu