RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Karta paliwowa dla niewielkich przedsiębiorstw – co musisz wiedzieć?

  • Napisany przez:

Szukasz karty paliwowej dla małej firmy? Sprawdź BP Komfort Prepaid – rewolucyjne rozwiązanie dostosowane do potrzeb niewielkich marek.

Karty paliwowe dla firm

Karty paliwowe są powszechnie stosowane w biznesie korporacyjnym, dla wielu firm stanowią one nawet jedną z podstaw działalności – chodzi tu oczywiście o przedsiębiorstwa trudniące się szeroko rozumianym transportem. Zwykle posiadają one w swojej flocie kilkanaście czy kilkadziesiąt pojazdów i pokonują tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy kilometrów każdego miesiąca. Nie ulega zatem wątpliwości, że korzyści z użytkowania karty paliwowej są wtedy ogromne. Oczywiście w przypadku firmy z zaledwie kilkoma samochodami faktyczne zyski i benefity będą mniejsze, z pewnością jednak nie warto ich lekceważyć. Jeśli można za coś płacić mniej, nie tracąc przy tym nic z oferowanej jakości, zdecydowanie takim rozwiązaniem należy się zainteresować.

Taka właśnie jest karta paliwowa BP Komfort Prepaid. Została ona przygotowana specjalnie dla małych firm, których floty aut liczą nie więcej niż kilka pojazdów. W praktyce o kartę tę mogą ubiegać się przedsiębiorstwa, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. Samo wyrobienie karty zajmuje niewiele czasu – wystarczy jedynie wypełnić bardzo prosty formularz na stronie internetowej, a następnie poczekać na dostarczenie karty przez pocztę. Nie jest potrzebna szczegółowa dokumentacja, wszelkie formalności ograniczono do minimum. Warto też zauważyć, że karta paliwowa BP Komfort Prepaid nie wymaga żadnych zabezpieczeń i kaucji. Nie musisz zatem zobowiązywać się do tankowania wyznaczonej ilości paliwa w każdym okresie rozliczeniowym lub wnosić innych dodatkowych opłat. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o karcie paliwowej BP Komfort Prepaid i na jakie benefity w związku z tym możesz liczyć?

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid

Dzięki karcie paliwowej znacząco skraca się czas każdej wizyty na stacji paliw. Po zatankowaniu kierowca dokonuje bezgotówkowej płatnością za pomocą BP Komfort Prepaid – nie musi zatem wozić ze sobą żadnych sum pieniężnych. Ponadto kierowca nie czeka na wystawienie faktury. Dawniej musieli oni zbierać poszczególne dokumenty sprzedażowe, by następnie przekazać je do działu księgowości celem rozliczenia. Z BP Komfort Prepaid zostanie natomiast wysłany dokument zbiorczy za cały okres rozliczeniowy, co ponownie ogranicza zbędne formalności.

Ponadto otrzymujesz wiele innych benefitów, jak choćby zniżki na paliwo – 10 groszy na każdym litrze paliwa premium oraz 5 groszy na każdym litrze zwykłego paliwa. A do tego masz do dyspozycji 5% zniżki na płyny do spryskiwaczy, oleje oraz myjnię. Warto do tego dodać jeszcze 2 korzyści – po pierwsze masz dostęp do internetowej platformy, dzięki której jeszcze lepiej będziesz kontrolował wszystkie wydatki, a po drugie dołączysz do bardzo znanego programu lojalnościowego Payback. W jego ramach zbierasz punkty za wydane na stacji paliw kwoty, które następnie wymieniasz na różnorodne nagrody.

Przedpłacona karta paliwowa

Nie można zapomnieć o tym, że BP Komfort Prepaid to karta przedpłacona. Oznacza to, że najpierw musisz na nią wpłacić środki, by następnie móc przeznaczyć je na wydatki na stacji paliw. Dzięki temu masz pewność, że nie wydasz więcej, niż zamierzałeś i nigdy nie zaskoczy cię zbyt duża faktura. Kontrola finansów jest zawsze bardzo istotna, szczególnie dla niewielkich przedsiębiorstw. Nie czekaj więc dłużej i już dziś skorzystaj z niesamowitej oferty BP Komfort Prepaid!

Artykuł zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/podroz-busem-do-niemiec-dlaczego-nie/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu