RSS

Artykuły biurowe niezbędne w każdej firmie

Kompletujesz wyposażenie biura? W takim razie sprawdź ten artykuł i zobacz, jakie akcesoria są niezbędne…

Z dala od ekranów: Korzyści z aktywnego spędzania…

Wakacje to czas, kiedy dzieci spędzają więcej czasu przed ekranem, co może prowadzić do wielu…

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

«
»

Klucz do Windows 10 – zakup, którego trzeba dokonać

  • Napisany przez:

Korzystanie z komputerów stało się naszą codziennością już wiele lat temu. Do naszych rąk trafiają więc coraz bardziej skomplikowane laptopy, pecety, czy też tablety, dzięki którym praca oraz rozrywka zyskały zupełnie nowy wymiar. Aby mogły one działać efektywnie, trzeba stworzyć odpowiednie oprogramowanie, które pozwoli na uzyskanie takiej wydajności tych urządzeń, na jakiej nam zależy. Podstawą działania komputera są więc takie programy, jak np. system operacyjny Windows 10. Jest to najpopularniejszy na świecie produkt tego typu, gdyż z rozwiązań dostarczanych przez Windowsa korzysta prawie 57% komputerów na kuli ziemskiej. By go uruchomić jest wymagane wprowadzanie klucza produktu do naszego komputera. Klucz produktu możemy nabyć online jeszcze dziś.

 

Klucz do Windows 10 – gdzie szukać tego typu produktu?

Jeśli więc zależy nam na tym, by nasz komputer pracował jeszcze efektywniej, to możemy nabyć klucz produktu Windows 10 online. W sprzedaży jest dostępna także jeszcze nowsza jego wersja, czyli Windows 11, ale i „dziesiątka” umożliwi nam pracę na bardzo przyzwoitym poziomie. Licencja cyfrowa, którą nabędziemy dla naszego konta Microsoft, powinna pochodzić z legalnego źródła. Używanie nielegalnego oprogramowania grozi odpowiedzialnością karną. Legalny klucz do Windows 10 możemy nabyć w witrynie internetowej: www.kluczesoft.pl. Sięgając po klucz produktu za pomocą swojego konta Microsoft z tej właśnie strony, mamy pewność aktywowania systemu prawdziwym kluczem, potwierdzonym przy pomocy certyfikatu autentyczności. W ciągu jednej minuty otrzymamy na naszą pocztę mejlową klucz aktywacyjny, który umożliwi nam pracę w środowisku Windows 10. Warto więc korzystać z prawdziwych kluczy produktu, gdyż tanie klucze mogą oznaczać, że mamy do czynienia z kradzionym kluczem produktu, który może przynieść więcej szkody niż pożytku. Warto o tym pamiętać.

 

Dostęp do klucza produktu Windows 10 online – nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Metoda aktywacji zakupionego w ten sposób klucza jest prosta i bez kłopotu zaktualizujemy nim starsze wersje Windowsa: 7 oraz 8.1. Zakup powiązany z naszym kontem Microsoft pozwoli nam więc na efektywniejszą pracę w przyszłości. Dobrze więc by było go dokonać u autoryzowanego sprzedawcy. Oczywiście trzeba sprawdzić, czy nasz komputer ma takie możliwości techniczne, by dokonać aktualizacji do nowej wersji systemu, ale jeśli w naszym posiadaniu jest stosunkowo nowy komputer, to z pewnością taka operacja się nam powiedzie. Cyfrową kopię systemu Windows 10 możemy mieć dostępną w dwóch wersjach: Home i Pro. System Pro dysponuje różnymi udogodnieniami, takimi jak asystentka Cortana, którą można sterować głosem w celu obsługo systemu. W jego skład wchodzi także nowa wyszukiwarka Microsoft Edge, możliwe jest także korzystanie z opcji rozpoznawania twarzy lub odcisków palców, ale tutaj będą potrzebne odpowiednie rozwiązania techniczne, w które musi być wyposażony nasz komputer. Istnieje także możliwość przełączania komputera na tryb tabletowy, dzięki któremu można lepiej wykorzystać urządzenia dotykowe. Warto więc sięgnąć po oryginalną licencję systemu Windows 10, by w pełni móc się posługiwać uprawnieniami administratora, a tanie klucze pozostawić tam, gdzie ich miejsce. W trakcie instalacji na komputerze nie trzeba niczego szukać, bo wszystko odbędzie się jak po sznurku. Windows 10 będzie działał w trybie bezterminowym i może być wykorzystywany zarówno na potrzeby firmowe jak i domowe. Trzeba więc zainwestować w ten sprawdzony system, jakim jest Windows jeszcze dziś.

Materiał zewnętrzny

Foto: Pixabay

https://www.mistrzu.com/czym-kierowac-sie-w-kupnie-fotela-gamingowego/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu