RSS

Artykuły biurowe niezbędne w każdej firmie

Kompletujesz wyposażenie biura? W takim razie sprawdź ten artykuł i zobacz, jakie akcesoria są niezbędne…

Z dala od ekranów: Korzyści z aktywnego spędzania…

Wakacje to czas, kiedy dzieci spędzają więcej czasu przed ekranem, co może prowadzić do wielu…

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

«
»

Prezent na wieczór kawalerski. Co kupić w prezencie na wieczór kawalerski?

  • Napisany przez:

Wieczór kawalerski to szczególne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. To impreza w typowo męskim gronie, która ma być ostatnią chwilą “wolności” przed zawarciem związku małżeńskiego. Każdemu, kto zabiera się za jej organizację, zależy na zapewnieniu przyszłemu Panu Młodemu niepowtarzalnej i niezapomnianej zabawy. Co kupić jako prezent na wieczór kawalerski, by sprawić bliskiej osobie radość? Jak spędzić ten wyjątkowy dzień? W Prezentmarzeń znajdziesz najlepsze pomysły na organizację wieczoru kawalerskiego.

Jazda sportowymi samochodami w prezencie na wieczór kawalerski

Mężczyźni kochają samochody, zwłaszcza te szybkie i luksusowe. Choć brzmi to dość stereotypowo, jest w tym sporo prawdy. Dlatego właśnie jazda sportowym samochodem to doskonały prezent dla przyszłego Pana Młodego. W ofercie Prezentmarzeń dostępny jest szeroki wybór modeli najpopularniejszych marek z całego świata – Lamborghini, McLaren, Ferrari, a może Aston Martin? Wszystkie jazdy odbywają się na profesjonalnych torach wyścigowych w całej Polsce podczas całodniowych eventów, na których można podziwiać kilkanaście wspaniałych aut. Na event można wybrać się w grupie – jest to zatem świetny pomysł na organizację wieczoru kawalerskiego. Jazdę może zrealizować nie tylko Pan Młody, ale i każdy uczestnik zabawy. Emocje będą jeszcze większe, a doświadczenia niezapomniane! W zależności od posiadanych umiejętności jazdę można zrealizować w roli kierowcy lub pasażera.

Atrakcje na wieczór kawalerski

Organizacja wieczoru kawalerskiego to niełatwe zadanie. To zabawa o niepowtarzalnym charakterze, dlatego też pragniemy, by każdy jej uczestnik, a zwłaszcza przyszły Pan Młody, świetnie się bawił. W Prezentmarzeń znajdziesz wiele ciekawych pomysłów, które doskonale sprawdzą się na zabawę w męskim gronie. Jednym z nich jest wieczór kawalerski z grą w paintball – zarówno klasyczny, jak i laserowy. Uczestnicy zabawy zostaną podzieleni na dwie rywalizujące ze sobą drużyny, które będą walczyć przy pomocy broni emitującej wiązkę światła lub strzelającej kulkami z farbą. W programie często zawarte są dodatkowe atrakcje i udogodnienia – jak grill, ognisko czy też zabawa przy muzyce.

Innymi rozrywkami, które świetnie wpiszą się w klimat wieczoru kawalerskiego jest strzelanie na strzelnicy, rzucanie siekierą lub jazda gokartem na torze kartingowym. Zaletą tych atrakcji, podobnie jak w przypadku paintballa, jest możliwość wspólnej realizacji w grupie. W ramach strzelania na strzelnicy uczestnicy zostaną przeszkoleni przez instruktora, a następnie pod jego okiem oddadzą serię strzałów z różnych rodzajów broni. Rzuty siekierą to zabawa z niesamowitą adrenaliną polegająca na celnym oddawaniu rzutów siekierą do tarczy. Jazda gokartem z kolei przyjmuje formę wyścigu rozgrywającego się między uczestnikami imprezy. Jazda gokartem na wyłączność po profesjonalnym torze pozwoli poczuć się niczym prawdziwy kierowca rajdowy. Każda z tych atrakcji doskonale sprawdzi się na wieczór kawalerski.

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem w warszawie to przygoda, którą zapamiętuje się do końca życia. Właśnie dlatego będzie trafionym w dziesiątkę prezentem na wieczór kawalerski. Skok realizowany jest w tandemie z udziałem doświadczonego instruktora, który przekaże uczestnikowi wszystkie zasady bezpieczeństwa oraz zadba o miękkie lądowanie. Wysokość 3000-4000 m wywołuje piorunujące wrażenie, a moment skoku z samolotu w otwartą przestrzeń dostarcza trudnych do opisania emocji. Taki prezent z pewnością ucieszy przyjaciela, który już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. A jeśli skok ze spadochronem, to tylko z filmowaniem! W powietrzu emocje są tak duże, że trudno wychwycić wszystkie szczegóły i momenty. Filmik pozwoli na nowo odżyć wspomnieniom i wrażeniom. Będzie wspaniałą pamiątką, którą można podzielić się razem z bliskimi. Po więcej inspiracji zapraszamy na Prezentmarzeń! Znajdziecie tam mnóstwo nietuzinkowych pomysłów na prezent na wieczór kawalerski.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/jak-uzyskac-pozwolenie-na-bron-w-polsce-wszystko-co-trzeba-wiedziec/

https://www.mistrzu.com/docen-swoich-pracownikow-na-swieta-5-pomyslow-na-swiateczne-benefity-pracownicze/

https://www.mistrzu.com/jak-uzyskac-pozwolenie-na-bron/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu