RSS

Jak spłacać raty przez internet?

Raty kredytu lub pożyczki możesz spłacać jednorazowymi albo cyklicznymi przelewami w bankowości elektronicznej. Często masz…

Rozdzielność majątkowa a komornik: Ochrona majątku osobistego w…

W obecnych czasach, kwestie finansowe stanowią integralny aspekt życia małżeńskiego, a decyzje związane z zarządzaniem…

Sucha skóra, czy wiesz, jak sobie z nią…

Sucha skóra to problem, z którym mierzy się wiele kobiet na całym świecie. To trudny…

Witamina C a zdrowe włosy i paznokcie -…

Witamina C, znana także jako kwas askorbinowy, jest jednym z kluczowych składników odżywczych, które mają…

«
»

Doceń swoich pracowników na święta! 5 pomysłów na świąteczne benefity pracownicze

  • Napisany przez:

Święta coraz bliżej – warto w tym wyjątkowym okresie pamiętać o swoich pracownikach i docenić ich trud wkładany na co dzień w rozwój firmy. Sprawdź 5 sprawdzonych pomysłów na dodatkowe, świąteczne benefity, które z pewnością sprawią radość Twoim pracownikom!

Paczki świąteczne dla pracowników

Paczki świąteczne dla pracowników to klasyka gatunku – to jeden z tych benefitów, który gości w naszej świadomości już od dziesięcioleci. Słodkie podarki w mikołajowych reklamówkach, kosze prezentowe czy ozdobne pudełka – sposobów przygotowania paczek jest wiele, jednak nie liczy się sam wygląd podarku, ale jego wnętrze! Jeśli chcesz stworzyć paczki, które sprawią prawdziwą radość, postaw na jakość i różnorodność słodyczy. Do tego dołóż coś spersonalizowanego – np. gadżet z firmowym logo. To sprawdzony przepis na udane paczki świąteczne! Poza paczkami dla pracowników możesz również pomyśleć o słodkich podarkach dla ich dzieci. Pracownicy z pewnością docenią ten gest i pamięć o ich pociechach.

Przygotowanie paczki na święta najlepiej zlecić specjalizującym się w tym firmom. Na Śląsku to zadanie możesz zlecić m.in. Hurtowni Smakosz ze Świętochłowic.

Bony i karty podarunkowe na świąteczne zakupy

Kolejny znany – i lubiany przez pracowników – pomysł na świąteczny prezent. Bony i karty podarunkowe, które mogą być wykorzystane w popularnych sklepach stacjonarnych i internetowych to istne wybawienie dla budżetu podczas przedświątecznego szału zakupowego. Postaw na możliwie jak najbardziej uniwersalne bony lub karty, które każdy da radę wykorzystać przed upływem terminu ważności.

Bony podarunkowe mogą być też dopełnieniem słodkiej paczki na święta. Jeśli masz większy budżet na prezenty dla pracowników połącz te dwa pomysły – satysfakcja obdarowywanych gwarantowana!

Wigilia firmowa, a może świąteczny wyjazd integracyjny?

Kolejnym – popularnym i sprawdzonym – benefitem świątecznym są firmowe wigilie. Jeśli jeszcze w Twoim przedsiębiorstwie nie ma takiej tradycji warto rozważyć jej wprowadzenie! Najczęściej wigilię organizuje się w restauracji, sali konferencyjnej lub domu przyjęć – łącząc ją z podsumowaniem roku i podziękowaniem pracownikom za ich wkład w rozwój firmy. To również dobra okazja do wręczenia paczek świątecznych.

Ciekawą alternatywą dla typowej firmowej wigilii jest świąteczny wyjazd integracyjny. Najlepiej postawić na coś tematycznie powiązanego ze świętami i zimą. Dobrym pomysłem będzie kulig albo wyjazd w góry. Do tego dodaj wyjazdową wigilię dla pracowników – oryginalna integracja w świątecznym klimacie gotowa!

A może własne pomysły pracowników na wykorzystanie świątecznego budżetu?

Ciekawym pomysłem jest oddanie inicjatywy pracownikom. Możesz zorganizować ankietę w której zapytasz pracowników o ich pomysły na świąteczne benefity w założonym budżecie. Zbierz najczęściej powtarzające się pomysły i poddaj je głosowaniu – wybrana przez większość opcja będzie świątecznym prezentem na dany rok. Stosując tę metodę masz pewność, że wybierasz opcję, która zadowoli większość pracowników.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/gdzie-bezpiecznie-kupic-fajerwerki-na-sylwestra-online/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu