RSS

Domowa koloryzacja - jak uniknąć rozczarowania?

Samodzielne farbowanie włosów w domu jest sporym wyzwaniem i warto się do niego odpowiednio przygotować,…

Rodzaje maszyn cnc - krótki przewodnik

Maszyny CNC to wiele różnorodnych urządzeń, które pozwalają na kształtowanie materiałów, nadawanie innym pewnych właściwości…

PIT 37 – różne formy znanej deklaracji

PIT 37 – różne formy znanej deklaracji PIT 37 to zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu lub…

Jak działają tabletki na powiększenie penisa jak member…

Jeszcze do niedawna jedyną dostępną metodą na zwiększenie rozmiaru penisa była operacja chirurgiczna polegająca na…

«
»

Nieruchomości na sprzedaż? Zadbaj o stronę internetową

  • Napisany przez:

Branża nieruchomości przeżywa prawdziwy rozkwit. Deweloperzy budują, Polacy kupują. W tej całej machinie jest kilka zainteresowanych stron: deweloper lub właściciel nieruchomości, pośrednik, który wspiera proces zakupowy i klient. Gra toczy się o tego ostatniego. To, którą nieruchomość wybierze zależy od wielu czynników, ale to, że się nią w ogóle zainteresuje jest w dużej mierze zależne od sposobu jej prezentacji. Na to ostatnie mamy wpływ poprzez odpowiednią stronę internetową, a pomóc może agencja interaktywna.

Strona dla biura nieruchomości otwiera drzwi do nowego domu

Dlaczego to takie ważne? Bo przed decyzją o obejrzeniu nieruchomości najpierw przeglądamy ją w Internecie. Jeśli nic nie przyciągnie naszej uwagi, informacje będą chaotyczne i mało czytelne nie zdecydujemy się na kolejny krok. Załóżmy, że w ofercie biura nieruchomości jest mieszkanie, które widnieje także na stronach internetowych innych biur nieruchomości. Jeśli zostanie ono ciekawie przedstawione klient się zainteresuje i spróbuje skontaktować się z pośrednikiem. Jeśli oferta będzie prezentowała się w sposób niechlujny, mało czytelny klient prawdopodobnie będzie szukał dalej i być może zainteresuje się tą samą ofertą, ale na innej stronie internetowej, która zaprezentuje ją lepiej.

Strona dla biura nieruchomości posiada także dodatkowe atuty, a mianowicie może być zintegrowana z popularnymi programami do eksportu ogłoszeń m.in. Asari, Galactica, Locum. Może także posiadać kalkulatory opłat i kredytów, które pomogą klientowi określić czy będzie go stać na daną nieruchomość. W wyborze lokalu pomoże wyszukiwarka i filtry, które ułatwią segregowanie ofert. Poprzez stronę i połączenie jej z popularnymi komunikatorami ułatwimy potencjalnemu klientowi kontakt z biurem nieruchomości.

Strona dla dewelopera

Strona internetowa dla dewelopera to „must have” każdej inwestycji. Tak jak przy projektowaniu domu ważnym elementem jest funkcjonalność połączona z estetyką, tak samo jest i w przypadku stron internetowych. To w jaki sposób są przedstawiane lokale na sprzedaż może wpływać także na decyzje klienta. Łatwość w uzyskiwaniu informacji, możliwość przeglądania rzutów nieruchomości i wizualizacji wpłynie na zainteresowanie potencjalnego, przyszłego właściciela lokalu. Dodatkowym atutem będzie także spójna grafika z prezentowanymi lokalami, galeria zdjęć z postępów w budowie i połączenie strony z socialmediami. Agencja interaktywna Dogo, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji stron z branży budowlanej, zapewnia, że odpowiednie przygotowanie witryny pod względem technicznym i merytorycznym może pomóc przy sprzedaży nieruchomości.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/zalety-i-wady-korzystania-z-uslug-posrednika-nieruchomosci/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu