RSS

Zakłady na piłkę nożną

O zakładach bukmacherskich słyszał chyba każdy z nas. Zainteresowanie nimi wzrasta przed eliminacjami do mistrzostw…

Co stosować w walce z hemoroidami?

Hemoroidy to dla wielu osób wstydliwy problem, choć tak naprawdę jest on bardzo częsty. Wskazuje…

Edukacja domowa – co to jest i jakie…

Edukacja domowa zyskuje dziś na popularności. Coraz częściej decydują się na nią świadomi rodzice, szukający…

Wynajem apartamentów w Gdańsku? Tylko Grano Apartments

Wynajem apartamentów w Gdańsku cieszy się ogromną popularnością przez cały rok, ale latem jest szczególnie…

«
»

Nieruchomości na sprzedaż? Zadbaj o stronę internetową

  • Napisany przez:

Branża nieruchomości przeżywa prawdziwy rozkwit. Deweloperzy budują, Polacy kupują. W tej całej machinie jest kilka zainteresowanych stron: deweloper lub właściciel nieruchomości, pośrednik, który wspiera proces zakupowy i klient. Gra toczy się o tego ostatniego. To, którą nieruchomość wybierze zależy od wielu czynników, ale to, że się nią w ogóle zainteresuje jest w dużej mierze zależne od sposobu jej prezentacji. Na to ostatnie mamy wpływ poprzez odpowiednią stronę internetową, a pomóc może agencja interaktywna.

Strona dla biura nieruchomości otwiera drzwi do nowego domu

Dlaczego to takie ważne? Bo przed decyzją o obejrzeniu nieruchomości najpierw przeglądamy ją w Internecie. Jeśli nic nie przyciągnie naszej uwagi, informacje będą chaotyczne i mało czytelne nie zdecydujemy się na kolejny krok. Załóżmy, że w ofercie biura nieruchomości jest mieszkanie, które widnieje także na stronach internetowych innych biur nieruchomości. Jeśli zostanie ono ciekawie przedstawione klient się zainteresuje i spróbuje skontaktować się z pośrednikiem. Jeśli oferta będzie prezentowała się w sposób niechlujny, mało czytelny klient prawdopodobnie będzie szukał dalej i być może zainteresuje się tą samą ofertą, ale na innej stronie internetowej, która zaprezentuje ją lepiej.

Strona dla biura nieruchomości posiada także dodatkowe atuty, a mianowicie może być zintegrowana z popularnymi programami do eksportu ogłoszeń m.in. Asari, Galactica, Locum. Może także posiadać kalkulatory opłat i kredytów, które pomogą klientowi określić czy będzie go stać na daną nieruchomość. W wyborze lokalu pomoże wyszukiwarka i filtry, które ułatwią segregowanie ofert. Poprzez stronę i połączenie jej z popularnymi komunikatorami ułatwimy potencjalnemu klientowi kontakt z biurem nieruchomości.

Strona dla dewelopera

Strona internetowa dla dewelopera to „must have” każdej inwestycji. Tak jak przy projektowaniu domu ważnym elementem jest funkcjonalność połączona z estetyką, tak samo jest i w przypadku stron internetowych. To w jaki sposób są przedstawiane lokale na sprzedaż może wpływać także na decyzje klienta. Łatwość w uzyskiwaniu informacji, możliwość przeglądania rzutów nieruchomości i wizualizacji wpłynie na zainteresowanie potencjalnego, przyszłego właściciela lokalu. Dodatkowym atutem będzie także spójna grafika z prezentowanymi lokalami, galeria zdjęć z postępów w budowie i połączenie strony z socialmediami. Agencja interaktywna Dogo, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji stron z branży budowlanej, zapewnia, że odpowiednie przygotowanie witryny pod względem technicznym i merytorycznym może pomóc przy sprzedaży nieruchomości.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/zalety-i-wady-korzystania-z-uslug-posrednika-nieruchomosci/

https://www.mistrzu.com/ile-informacji-potrzeba-by-kupic-nieruchomosci-online/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu