RSS

Profesjonalne buty zapaśnicze to lepszy trening — zobacz…

Zapasy to jeden ze sportów walki znany od setek lat. Polega na fizycznym zmaganiu się…

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

«
»

Nieruchomości na sprzedaż? Zadbaj o stronę internetową

  • Napisany przez:

Branża nieruchomości przeżywa prawdziwy rozkwit. Deweloperzy budują, Polacy kupują. W tej całej machinie jest kilka zainteresowanych stron: deweloper lub właściciel nieruchomości, pośrednik, który wspiera proces zakupowy i klient. Gra toczy się o tego ostatniego. To, którą nieruchomość wybierze zależy od wielu czynników, ale to, że się nią w ogóle zainteresuje jest w dużej mierze zależne od sposobu jej prezentacji. Na to ostatnie mamy wpływ poprzez odpowiednią stronę internetową, a pomóc może agencja interaktywna.

Strona dla biura nieruchomości otwiera drzwi do nowego domu

Dlaczego to takie ważne? Bo przed decyzją o obejrzeniu nieruchomości najpierw przeglądamy ją w Internecie. Jeśli nic nie przyciągnie naszej uwagi, informacje będą chaotyczne i mało czytelne nie zdecydujemy się na kolejny krok. Załóżmy, że w ofercie biura nieruchomości jest mieszkanie, które widnieje także na stronach internetowych innych biur nieruchomości. Jeśli zostanie ono ciekawie przedstawione klient się zainteresuje i spróbuje skontaktować się z pośrednikiem. Jeśli oferta będzie prezentowała się w sposób niechlujny, mało czytelny klient prawdopodobnie będzie szukał dalej i być może zainteresuje się tą samą ofertą, ale na innej stronie internetowej, która zaprezentuje ją lepiej.

Strona dla biura nieruchomości posiada także dodatkowe atuty, a mianowicie może być zintegrowana z popularnymi programami do eksportu ogłoszeń m.in. Asari, Galactica, Locum. Może także posiadać kalkulatory opłat i kredytów, które pomogą klientowi określić czy będzie go stać na daną nieruchomość. W wyborze lokalu pomoże wyszukiwarka i filtry, które ułatwią segregowanie ofert. Poprzez stronę i połączenie jej z popularnymi komunikatorami ułatwimy potencjalnemu klientowi kontakt z biurem nieruchomości.

Strona dla dewelopera

Strona internetowa dla dewelopera to „must have” każdej inwestycji. Tak jak przy projektowaniu domu ważnym elementem jest funkcjonalność połączona z estetyką, tak samo jest i w przypadku stron internetowych. To w jaki sposób są przedstawiane lokale na sprzedaż może wpływać także na decyzje klienta. Łatwość w uzyskiwaniu informacji, możliwość przeglądania rzutów nieruchomości i wizualizacji wpłynie na zainteresowanie potencjalnego, przyszłego właściciela lokalu. Dodatkowym atutem będzie także spójna grafika z prezentowanymi lokalami, galeria zdjęć z postępów w budowie i połączenie strony z socialmediami. Agencja interaktywna Dogo, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji stron z branży budowlanej, zapewnia, że odpowiednie przygotowanie witryny pod względem technicznym i merytorycznym może pomóc przy sprzedaży nieruchomości.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/zalety-i-wady-korzystania-z-uslug-posrednika-nieruchomosci/

https://www.mistrzu.com/ile-informacji-potrzeba-by-kupic-nieruchomosci-online/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu