RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Jakie są ceny zaprojektowania profesjonalnej strony www?

Strona internetowa w dobie rozwijającej się technologii jest czymś, co pozwala osiągnąć większe dotarcie do wielu osób. Internet jest więc szybkim sposobem na stworzenie własnej strony internetowej o różnej tematyce czy też usłudze, ofercie itp. W zależności od biznesu, jaki prowadzimy warto przede wszystkim pomyśleć o profesjonalnej stronie internetowej, która pozwali zareklamować naszą markę oraz produkty. Jeśli natomiast chcemy pochwalić się swoim pasjami, możemy również zadbać o odpowiednie wdrożenie aplikacji typu blog. Będzie to idealny pomysł na pokazaniu światu naszego hobby i wymianie informacji z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Jaki jest koszt założenia profesjonalnej strony internetowej?

Ceny za zaprojektowanie strony internetowej mogą być naprawdę różny, w zależności od typu witryny internetowej, jaką chcemy posiadać. Może to być strona, która będzie tylko podstawową wizytówką naszych usług. Tutaj z reguły koszty utrzymania takiej aplikacji nie są duże. Ceny stworzenia takiego typu rozwiązania wahać będą się w granicach od 500 do 1000 złotych  plus koszty za opłatę za serwer oraz domenę. Możemy tutaj liczyć na wiele usług hostingowych, które oferują całkiem przystępne i promocyjne ceny. Warto więc poszukać ofert w internecie. Za serwer i domenę z reguły zapłacimy około 100 zł na rok,

Jeżeli chcemy prowadzić w sieci bardziej zaawansowany biznes to w koszt założenia strony internetowej będą wchodzić różne języki i technologie projektowania wymagające więcej czasu implementacji przez programistę. Wdrożenie sklepu internetowego czy też hurtowni będzie wahało się w granicząc od 2000 do około 5000 złotych. Utrzymanie domeny i serwera jak w poprzednim przypadku będzie wynosiło 100 zł na rok.

W przypadku gdy wdrożenie aplikacji internetowej dotyczy bardziej skomplikowanych rozwiązań, stron na przykład programów do obsługi księgowości, biur rachunkowych, aplikacji bankowych itp. koszty takiego przedsięwzięcie będą z reguły powyżej 5000 złotych i mogą sięgać kwot rzędu nawet 20000 złotych i powyżej w zależności od sposoby implementacji rozwiązania, a także wykorzystaniu języków programowania.

Etapy projektowania strony internetowej

Wyniki wdrożenie poszczególnych etapów projektowania witryny przez profesjonalną osobę czy też firmę zajmującą się kreowaniem rozwiązań webowych, są z reguły konsultowane z klientem. To klient akceptuje lub nie każdą fazę projektową tak by wyglądem oraz odpowiednimi funkcjami odpowiadała zleceniodawcy. Każdy etap tworzenia programu może być uzgodniony w umowie odpowiednimi warunkami gwarantującymi projektantowi strony zapłatę za każdą część ukończonej fazy projektowej lub też zapłatę za całość wykonanego zadania, po uprzednim zaakceptowaniu i przetestowaniu przez klienta wszystkich części wchodzących w skład strony.

W cenę tworzenia witryny może także wchodzić pozycjonowania strony, które waha się od 990 złotych do 3000 złotych netto miesięcznie. Oczywiście jest to dodatkowa opcja, ale coraz częściej stosowana podczas wdrażania danej witryny internetowej.

Podsumowanie

Są róże systemy, rozwiązania, języki programowania, technologie, która po wdrożeniu będą pozwalały nam kreować swój własny biznes w sieci. Jeżeli znajdziemy tylko odpowiednią profesjonała firmę z doświadczeniem i dodatkowym wsparciem technicznym to na pewno będziemy mieli się czym pochwalić w sieci internetu. Oczywiście koszty za stworzenie projektu strony tak jak już opisałem powyżej będą wahać się w granicach od 500 zł nawet do 20000 tysięcy i powyżej w zależności od rodzaju witryny, jaką będziemy chcieli mieć, a także dostosować do naszych potrzeb, biznesu, usług.

Na dodatkowe koszty wchodzące w utrzymanie strony przez profesjonalistę plus aktualizacje jej treści danych w danym okresie czasowym będą wchodzi dodatkowe koszty uzależnione od danego projektanta.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/nieruchomosci-na-sprzedaz-zadbaj-o-strone-internetowa/

https://www.mistrzu.com/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-hostingu/

https://www.mistrzu.com/dlaczego-warto-korzystac-z-kreatorow-stron-internetowych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu