RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Druk prestiżowy – co mamy do dyspozycji?

  • Napisany przez:

Coraz więcej drukarni rozszerza swoją ofertę. Do wyboru nie mamy już tylko druku kolorowego i czarno-białego, na papierze o różnej gramaturze. Co ciekawego możemy spotkać w ofertach drukarni? Co warto rozważyć przy zleceniu druku katalogu firmowego czy wizytówki? Dziś artykuł o drukowaniu w wersji premium i uszlachetnieniach.

Złocenia dodadzą premium

Złocenia to często dodatkowy WOW w wizytówce, katalogu czy czasopiśmie. To prestiż i luksus, a dodatkowe powleczenie folią sprawia, że druk w złocie jest odczuwalny pod dotykiem – to idealny sposób np. na podkreślenie logotypu na wizytówce czy tytułu na broszurze firmowej.

Kod NFC? Proszę bardzo!

Kod NFC to nowoczesność w ofertach drukarni. Dzięki tej technologii możemy (np. w wizytówce) umieścić mikrochip, do którego wgramy np. ofertę firmową. W takiej sytuacji wystarczy, że klient zeskanuje naszą wizytówkę i gotowe – otrzyma plik, który chcieliśmy mu przekazać, np. portfolio naszych produktów. To takie łatwe!

Różne rodzaje papieru

Gramatura to już za mało. Papier powlekany i niepowlekany, samokopiujący, różnej grubości kartony, introligatorskie tektury, papiery ekologiczne i z recyklingu oraz cały szereg papierów ozdobnych – dobra drukarnia nie tylko ma wybór, ale i potrafi doradzić najlepszy papier do Twoich potrzeb.

Technika klejenia PUR

Nowoczesna oferta drukarni, takiej jak JKB Print, to nie tylko estetyka. Do praktycznych rozwiązań dochodzą również nowe technologie, a w przypadku klejenia nie ma obecnie chyba bardziej prestiżowej techniki niż klejenie PUR. Jeśli szukasz solidnego sposobu na klejenie swojego katalogu firmowego czy magazynu, warto rozważyć tę możliwość.

Lakier UV 3D

Lakier UV3D  to wzmocnienie koloru i błysk, dzięki któremu nadruk wygląda dużo bardziej szlachetnie. Napis na wizytówce, hasło główne na ulotce, lepszy kolor na plakacie – cokolwiek chcemy podkreślić, korzystając z lakieru UV 3D, możemy to zrobić i dodać odrobiny prestiżu naszemu drukowi.

Wybierz drukarnię premium

Dobrze jest mieć dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które potrafią zwiększyć wartość Twojej reklamy. Właśnie dlatego dobrze jest wybrać sprawdzoną drukarnię z szeroką ofertą, która dysponuje grupą specjalistów i parkiem maszynowym, gotowym sprostać rosnącym potrzebom rynku. Nie bądź w tyle z nowościami – w żadnym sektorze! Drukarnia, która cieszy się dobrymi opiniami i na bieżąco rozszerza swoją ofertę o nowości to taka, która wciąż się doskonali. Na takim kontrahencie po prostu można polegać.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/personalizowane-bloczki-samokopiujace-na-zamowienie-jak-powstaja/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu