RSS

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

Wycena działalności gospodarczej. Wpływ typu ewidencji.

Wycena jednoosobowej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej) jest dokonywana w dużej mierze na podstawie dokumentów finansowych…

Jak adaptogeny mogą wspierać odchudzanie?

W obliczu rosnącego problemu otyłości, wiele osób szuka skutecznych i bezpiecznych metod wspierających utratę wagi.…

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

«
»

Obsługa klienta Netia – jak skontaktować się z konsultantem?

  • Napisany przez:

Netia to jedna z największych firm oferujących usługi telekomunikacyjne w Polsce. To także dostawca usług telewizyjnych, jak również Internetu. Z jej oferty korzystają setki tysięcy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Mimo tak dużego zainteresowania firma jest naprawdę dobrze zorganizowana, jeśli chodzi o kwestię obsługi klienta. Z Netią można skontaktować się na kilka różnych sposobów. Dowiedz się, jak można uzyskać pomoc od konsultanta czy specjalisty. Zapraszamy do lektury!

Netia – kontakt telefoniczny

Jeśli jesteś klientem indywidualnym, możesz skorzystać z dwóch numerów telefonów, by skontaktować się z konsultantem Netii. Pierwszy telefon kontaktowy Netia to 801 044 385 i można na niego zadzwonić, by zamówić ofertę od firmy Netia. Drugi z nich to 664 004 056. Ten zaś służy do tego, by umówić się z przedstawicielem firmy.

Dla małych przedsiębiorstw Netia założyła osobny numer telefonu, pod którym można natychmiast uzyskać wsparcie eksperta. Konsultant dostępny jest pod numerem 801 888 999. Jeśli zaś chodzi o ofertę na usługi Netii, warto dzwonić pod numer 801 889 853. Średnie oraz duże firmy, a także instytucje publiczne to klienci, którzy mają dosyć specyficzne potrzeby. Specjalnie dla nich Netia umieściła na swojej stronie internetowej kilka różnych sposobów na uzyskanie kontaktu w różnych kwestiach. Pierwszym krokiem to skorzystanie z formularza kontaktowego. Po jego przesłaniu konsultant sam skontaktuje się z klientem.

Aktywna jest także infolinia dla operatorów międzynarodowych. Jest to anglojęzyczna obsługa klienta, z którą można skontaktować się pod numerem (22) 715 02 00.

Istnieje również coś takiego, jak Centrum Obsługi Biznesu, z którym przedsiębiorcy mogą połączyć się telefonicznie poprzez numer 801 801 999. Dostępna jest też opcja kontaktu mailowego za pośrednictwem adresu biznes@netia.pl. Netia przewiduje także możliwość wysłania listu pocztą tradycyjną na adres: Netia SA, skr. pocztowa nr 597, 40-950 Katowice S105.

Dział pomocy Netia – gdzie można go znaleźć?

Netia oferuje szeroki zakres pomocy na swojej stronie internetowej. Klienci indywidualni znajdą tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które będą w stanie rozwiać większość wątpliwości dotyczących posiadanych usług lub oferty firmy. W zakładce „Pomoc” na stronie firmy można znaleźć konkretne kategorie, które ułatwią wyszukanie odpowiedzi na konkretne pytanie. Zakładka dzieli się na kategorie: Netia Online, Pomoc techniczna i awarie, Faktury i płatności, Status mojej sprawy, Zarządzanie usługami, Informacje dla abonentów oraz Nie jestem klientem Netii. Dodatkowo na stronie znajduje się wyszukiwarka, która świetnie sprawdza się, jeśli szukasz konkretnego tematu. Zapraszamy do https://kontaktinfolinia.pl/.

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu