RSS

Nieudane przeszczepy włosów . Jak ich uniknąć?

Zmagasz się z łysieniem plackowatym? A może natura nie obdarzyła cię bujną fryzurą? Jeśli w…

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

«
»

Personalizowane bloczki samokopiujące na zamówienie – jak powstają?

  • Napisany przez:

Czym są bloczki samokopiujące? 

Bloczki samokopiujące to niezwykle proste narzędzie, ułatwiające pracę przy z fakturami, wnioskami oraz pokwitowaniami. Nie przypominają one dawnego rozwiązania, które barwiło skórę oraz dokumentacje. Wykonane są z wytrzymałego papieru wysokiej jakości, który sprawdził się w  wielu biurach rachunkowych i firmach handlowych. Bloczek samokopiujący składa się z jednej białej kartki, czyli oryginału oraz z kilku kolorowych, czyli kopii. Takie bloczki wykorzystywane są do sporządzania listów przewozowych, umów, druków serwisowych oraz poleceń przelewu. Każdy z druczków ma postać blokowy. Klejone są one wzdłuż krótszego lub dłuższego boku, w zależności od tego, jakie potrzeby ma klient je zamawiający. Możliwe jest wydrukowanie bloczków w każdym rozmiarze. Najczęściej na rynku spotykamy jednak bloczki o rozmiarach A4, A5, A6.

W jaki sposób powstają spersonalizowane bloczki samokopiujące? 

Spersonalizowane bloczki samokopiujące powstają zgodnie z wymaganiami klienta. Na zlecenie zamawiające dostosowuje się wielkość bloczków oraz wszystkie szczególny zlecone przez klienta. Sam proces powstawania bloczków samokopiujących jest złożonym i skomplikowanym procesem. Drukowanie bloczków samokopiujących odbywa się za pomocą technologi cyfrowej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod powstałe produkty są nienagannej jakości i posiadają takie cechy jak wytrzymałość oraz łatwość w użytkowaniu. Bloczki samokopiujące składają się najczęściej z:

  • Warstwy wierzchniej, na której jest drukowana  pierwsza część zestawu bloczków. Powstaje na papierze CB i pełni ona zazwyczaj funkcję oryginału. Spód pierwszej warstwy jest pokrywany mikrokapsułkami, wypełnionymi substancjami umożliwiającymi kopiowanie dokumentacji.
  • Następnie umieszczona jest warstwa papieru CFB. Jest to wierzchnia strona całego zestawu, której zadaniem jest pochłanianie substancji kopiującej.
  • Cały zestaw uzupełnia warstwa papieru CF. Strona ta odpowiedzialna jest za pochłaniane substancji z poprzednich warstw.

Firmy zajmujące się produkcją bloczków samokopiujących są bez problemu, wstanie przystosować je do wymagań klienta. W ten sposób przy składaniu zamówienia można ustalić, jak będą wyglądały nasze bloczki. Sam produkt jest niezwykle przydatny i pomocy w przedsiębiorstwach, w których przewijają się dziesiątki faktur i innych dokumentów. Przykładowy cennik za wykonanie spersonalizowanych bloczków samokopiujacych możecie obejrzeć na witrynie internetowej należącej do drukarni, która zajmuje się produkcją druków samokopiujacych.

Do czego służą bloczki samokopiujące? 

Samokopiujące bloczki mają wiele zastosowań. Wykorzystywanie są w miejscach, gdzie, oprócz oryginalnego dokumentu, potrzebne są również jego kopie w dużych ilościach. Używane są przy umowach kupna-sprzedaży, fakturach, drukach cmr, potwierdzeniach oraz wielu innych. Ich układ, rozmiar, kolor i zawartość jest prosta do dostosowania, Znacząco przyśpieszą pacę w każdym przedsiębiorstwie, które potrzebuje tworzyć wiele kopii dokumentów. Ich niewielka cena pozwala w tani sposób oszczędzić czas nasz i naszych pracowników oraz klientów. Na rynku istnieje wiele firm, które bezproblemu wykonają na zamówienie spersonalizowane bloczki kopiujące wysokiej jakości. Należy skontaktować się z profesjonalnymi drukarniami i ustalić wszelkie szczegóły.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu