RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Pendrive z nadrukiem logo, który pomieści nawet katalog

Era płyt CD i DVD już właściwie przeminęła. Nawet muzyki słucha się chętniej z płyt winylowych, a pliki przechowuje pendrive. Pendrive, potocznie zwany pamięcią USB, to obecnie najpopularniejszy nośnik plików czy zdjęć, więc korzystają z niego praktycznie wszyscy. Jest to również idealny przedmiot do zareklamowania swojej firmy.

Era płyt CD i DVD już właściwie przeminęła. Nawet muzyki słucha się chętniej z płyt winylowych, a pliki przechowuje pendrive. Pendrive, potocznie zwany pamięcią USB, to obecnie najpopularniejszy nośnik plików czy zdjęć, więc korzystają z niego praktycznie wszyscy. Jest to również idealny przedmiot do zareklamowania swojej firmy.

Pendrive z nadrukiem – jaka pojemność?

Te małe kompaktowe dyski zewnętrzne z portem USB różnią się od siebie przede wszystkim pod względem pojemności. Jest to kluczowa sprawa, ponieważ od tego zależy, co tak naprawdę będziesz mógł na nim przenosić. Może się ona wahać już od 4 GB do nawet 2 TB. Oczywiście do przeniesienia kilku plików czy zdjęć wystarczą 4 GB, ale pendrive reklamowy bywa używany do znacznie większych celów. Wtedy zdecydowanie trzeba wybrać taki, który pomieści znacznie więcej.

Pendrive z logo to idealny prezent dla Twojego kontrahenta. To urządzenie niezwykle przydatne, więc możesz mieć pewność, że będzie używane. Wybierz jednak nośnik pamięci USB z nieco większą pojemnością, aby służył do przenoszenia plików różnych rozmiarów. Być może Twój klient sprzedaje określony rodzaj produktów, które zebrane ma w poręcznym katalogu. Pendrive reklamowy pomieści katalog, jeśli będzie wystarczająco duży. I tym sposobem Twoja reklama będzie wciąż pod ręką. Jak wyglądają reklamowe pendrivy w rzeczywistości można zobaczyć na stronie: https://businessgifts.pl/pendrive-reklamowe

Najpopularniejsze pojemności to 8, 16, 32, 64, 128 i 256 GB. Na pendrivie o pojemności 32GB można przenosić już dużą ilość filmów, a 128GB posłuży do przechowywania całych kolekcji zdjęć, czy tworzeniu kopii zapasowych ze smartfona. 16 GB pomieści 4500 zdjęć o wielkości 10 Mpix. Niestety, pojemność jest również najważniejszym wyznacznikiem ceny, więc im większa, tym również wyższa cena pendrive’a z nadrukiem.

Pendrive z logo – zareklamuj swoją firmę

Gadżety reklamowe można wręczać swoim kontrahentom z różnych okazji i w różnych okolicznościach. Nie musi być to tylko dodatek do udanej transakcji, ale również takie sytuacje jak podziękowanie na koniec roku dla najlepszych klientów, konferencja, jubileusz czy ważna rocznica. Logo firmy na pendrivie pozwoli zapisać się w pamięci klienta zdecydowanie na dłużej i w pozytywny sposób, ponieważ otrzymuje przydatny prezent, który na pewno będzie miał okazję wykorzystać w swojej pracy.

Warto zdecydować się na pendrive z nadrukiem o większej pojemności, a także w ciekawej i poręcznej formie. Mogą one mieć bardzo różnorodne kształty oraz być wykonane z różnych materiałów. Tym samym dopasujesz je również tematycznie do danej branży. Wszystkie jednak są poręczne i wygodne do noszenia. Popularne ostatnio są, m.in. takie w formie karty kredytowej lub breloka, które z łatwością doczepisz do kluczy czy portfela.

Nie mniej istotny jest również materiał, z jakiego pendrive reklamowy został wykonany. Najpopularniejszy jest metal oraz tworzywa sztuczne, ale coraz chętniej wybierane są również nośniki ekologiczne, np. z drewna czy papieru. Logo również może być naniesione w różny sposób, np. jako grawer, tłoczenie czy tampondruk. Wszystko zależy od wielkości budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na swoje gadżety reklamowe.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/personalizowane-bloczki-samokopiujace-na-zamowienie-jak-powstaja/

https://www.mistrzu.com/5-sposobow-na-czapke-z-nadrukiem-reklamowym-co-mowi-logo/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu