RSS

Artykuły biurowe niezbędne w każdej firmie

Kompletujesz wyposażenie biura? W takim razie sprawdź ten artykuł i zobacz, jakie akcesoria są niezbędne…

Z dala od ekranów: Korzyści z aktywnego spędzania…

Wakacje to czas, kiedy dzieci spędzają więcej czasu przed ekranem, co może prowadzić do wielu…

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać?

Polski przewodnik na Gran Canarii - którego wybrać? Planując podróż na Gran Canarię, ważnym elementem wyprawy…

Zabezpiecz swoje interesy w tuczu kontraktowym — pomoc…

Tucz kontraktowy to forma współpracy między hodowcami a firmami przetwórczymi. Hodowla zwierząt rzeźnych powinna przebiegać…

«
»

Nietypowy prezent dla wyjątkowego mężczyzny

  • Napisany przez:

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, mikołajki, gwiazdka – jest wiele okazji, aby obdarować prezentami najważniejszych w naszym życiu mężczyzn. Skarpetki i krawat już dawno odeszły do lamusa. Chcąc zaskoczyć męską część rodziny lub znajomych  warto skorzystać z jednej z poniższych propozycji na nietypowy prezent.

Dla miłośnika adrenaliny

Nie da się ukryć, że to głównie panowie gustują w ekstremalnych rozrywkach, które wiążą się z dużą dawką adrenaliny. Jeżeli poszukujesz prezentu właśnie dla takiego mężczyzny, dobrym wyborem będzie podarowanie mu kilku minut swobodnego lotu w chmurach. Skok ze spadochronem w tandemie z instruktorem z wysokości kilku tysięcy metrów z pewnością będzie niesamowitym przeżyciem. Dzięki możliwości nagrania całego skoku, do tych emocji można wracać jeszcze wiele razy.

Dla mniej odważnych panów alternatywą dla skoku ze spadochronem może być skok Dream Jump. W Polsce można go wykonać na kilku obiektach o różnej wysokości, np. we Wrocławiu z 40 m, w Sosnowcu z 80 m, a w Szczecinie z 252 m! Dream Jump to skoki z wysokości, które oddaje się z wykorzystaniem układu lin asekuracyjnych i bloczków. Układ ten umożliwia skoczkowi swobodne spadanie do 90% wysokości budynku. Podobnie jak w przypadku skoku ze spadochronem, również Dream Jump można nagrać kamerą GoPro z czterech różnych ujęć.

Dla fana motoryzacji

Niejeden mężczyzna kocha samochody. Niestety niewielu panów ma możliwość przejechania się sportowym autem po prawdziwym torze. Marzenie to można spełnić wykorzystując prezent dostępny na motoprezent.pl. Kupując jazdę na torze samochodem takim jak McLaren 650s, Camaro SS czy Lamborghini Gallardo można uszczęśliwić prawdziwego fana motoryzacji. Sportowymi samochodami można jeździć po 18 specjalnie do tego przygotowanych torach. Jednym z najbardziej popularnych jest asfaltowy Tor Łódź o długości 1050 m. Do wyboru są dwie opcje jazdy: jako kierowca lub jako pasażer.

Dla smakosza

Mężczyzna, który gotuje, to skarb, dlatego jego pasję do kuchni należy pielęgnować. Idealnym prezentem dla smakosza są warsztaty kulinarne, na których będzie mógł się nauczyć nowych technik lub podszkolić te, które już zna. Jeżeli jego domeną są drinki warto wybrać kurs barmański, a jeżeli kawa, to warsztaty baristyczne. Ta opcja będzie na pewno bardziej interesująca, niż kolejny komplet noży lub akcesoriów do drinków albo parzenia kawy.

Dla niezdecydowanych

Niektórzy mężczyźni mają wiele pasji, dlatego trudno jest im wybrać te jedną i najważniejszą. Dla niezdecydowanych panów dobrym prezentem jest karta podarunkowa do ulubionego miejsca, dzięki której sami będą mogli zdecydować jak spędzą swój wolny czas.

Artykuł zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/wieczne-pioro-jak-wybrac-odpowiednie-pioro-na-prezent/

https://www.mistrzu.com/jak-wybrac-podarunki-biznesowe-dla-swojej-firmy/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu