RSS

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

Dobroczynna moc kosmetyków naturalnych

Konsumenci mają coraz większą świadomość na temat kupowanych kosmetyków i ich składu. Interesują się również…

Czy lokata długoterminowa to dobre narzędzie do oszczędzania…

Oszczędzanie na emeryturę jest bardzo dobrym pomysłem. Przyszli emeryci z pewnością nie będą mogli liczyć…

Modna spódniczka dla dziewczynki - jak znaleźć najlepszą?

Spódniczka tiulowa dla dziewczynki to wyjątkowa cześć garderoby. Ta dziewczęca tutu sprawia, że każda mała…

«
»

Odkurzacze pionowe Electrolux – ranking najlepszych modeli

 • Napisany przez:

Jaki jest najłatwiejszy sposób na porządek w domu? Zaopatrz się w odpowiedni odkurzacz! Ogromną popularnością cieszą się teraz modele pionowe – są lekkie, łatwe, wygodne. Zobacz polecane sprzęty marki Electrolux, które zbierają entuzjastyczne recenzje użytkowników!

Odkurzacz pionowy – czy warto?

Zastanawiasz się, czy odkurzacz pionowy może zastąpić klasyczny model na kablu? Wiele osób odpowiedziało już na to pytanie twierdząco. Przewagi odkurzacza pionowego obejmują przede wszystkim niską wagę i brak ograniczeń wynikających z długości kabla. Taki sprzęt jest również zawsze gotowy do pracy. Producenci opracowali system wygodnego przechowywania urządzeń – tak, że wystarczy tylko sięgnąć po odkurzacz – i już można działać. Odpada rozwijanie kabli i przełączanie się między pokojami, nie mówiąc od wyciąganiu ciężkiego sprzętu z szafy lub pawlacza.

Odkurzacze pionowe w ostatnich latach cieszą się dużym zainteresowaniem – zdążyły zrewolucjonizować sposób, w jaki prowadzone są porządki. Usuwanie kurzu czy zabrudzeń przestało być obowiązkiem domowym, który wymaga specjalnego zaplanowania i znalezienia odpowiedniego okienka w kalendarzu. Przeciwnie – gdy odkurzacz jest pod ręką, łatwiej sprzątać na bieżąco, sięgając po sprzęt nawet kilka razy dziennie.

Czym się kierować, wybierając odkurzacz pionowy?

Na rynku znajdziesz wiele odkurzaczy pionowych popularnych producentów. Zwróć uwagę na propozycje marki Electrolux. Są nie tylko dobrze oceniane, ale również wygodne w codziennym użytkowaniu. Odznaczają się dużą liczbą dostępnych końcówek i atrakcyjną ceną. Na jakie parametry zwracać uwagę, porównując poszczególne modele? Przyjrzyj się przede wszystkim:

 • wagę urządzenia;
 • wielkości pojemnika na kurz;
 • dostępnym końcówkom;
 • łatwemu sterowaniu;
 • czasowi pracy na baterii;
 • czasowi ładowania;
 • trybom pracy;
 • możliwości sprzątania na mokro;
 • dodatkowym funkcjom – np. odłączanemu modułowi ręcznemu;
 • filtracji;
 • zabezpieczeniom;
 • wygodnemu sposobowi przechowywania.

Ile trzeba zapłacić za dobry odkurzacz ręczny? Polecane sprzęty marki Electrolux kupisz nawet za mniej niż 1000 zł. Określ, które z powyższych pozycji specyfikacji technicznej są dla ciebie najbardziej istotne i to nimi kieruj się przy zakupach!

Najlepsze odkurzacze Electrolux – który kupić?

Zobacz cieszące się największą popularnością odkurzacze Electrolux. Każdy z nich będzie twoim sprzymierzeńcem w dbaniu o porządek!

 • ELECTROLUX EP71B14WET Hygienic 700 – propozycja za mniej niż 2000 zł, która sprawdzi się w każdym domu. Czyści na sucho i na mokro, możesz też łatwo odłączyć moduł ręczny. Czas pracy na w pełni naładowanej baterii sięga nawet 50 minut. Ten świetnie oceniany sprzęt waży tylko 2 kg! Docenisz ergonomiczną konstrukcję i nowoczesny design.
 • ELECTROLUX EP81HB25WU seria 800 – model za ok. 2500 zł. Czy warto w niego zainwestować? Zdecydowanie tak! Możesz sprzątać na mokro i na sucho. Czas pracy urządzenia wynosi aż 60 minut. W zestawie znajdziesz wiele przydatnych końcówek Spodoba ci się zwłaszcza szczotka BEDPROPOWER, dzięki której usuniesz roztocza i alergeny z materacy. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i waży 2,5 kg.
 • ELECTROLUX WQ71-50IB WELL Q7 – szukasz tańszego urządzenia? Sprawdź model za mniej niż 1000 zł! Wśród najciekawszych rozwiązań tego modelu trzeba wymienić szczotkę do wielu powierzchni PowerPro multi-surface – dzięki temu łatwo sprzątniesz cały dom, bez konieczności wymiany końcówki urządzenia. Pełny akumulator pozwala na 50 minut pracy. Spodoba ci się również łatwo wyciągany moduł ręczny. Alergicy ucieszą się na wieść o 5-stopniowej filtracji powietrza. Urządzenie waży nieco ponad 3 kg.

Zastanawiasz się nad odpowiednim sprzętem do porządkowania? Przejrzyj wszystkie dostępne odkurzacze pionowe Electrolux w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, który kupisz!

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu