RSS

Wypowiedzenie umowy najmu na czas określony - kiedy…

Umowy najmu są dzisiaj powszechne. Często podpisujemy je bez większych wahań, zakładając, że znajdujące się…

Wirtualne biuro - nowoczesna usługa w atrakcyjnej cenie

Wirtualne biura zdobywają coraz więcej zwolenników. Pomagają rozwijać działalność gospodarczą, zapewniają adres, a koszty ich…

Witaminy dla kota dorosłego, kociąt oraz kocich seniorów

Witaminy dla kota to podstawa zrównoważonego rozwoju i braku problemów zdrowotnych. Kot większość niezbędnych składników…

Kto płaci podatek od pożyczki?

Podatek od pożyczki to wyrażenie, które może wzbudzać niepokój. Większość osób jest świadoma takich opłat…

«
»

Problem z trądzikiem? Poznaj 3 skuteczne zabiegi i odzyskaj Poczucie Piękna.

Trądzik to choroba skóry, która wpływa nie tylko na kiepską kondycję zmienionego chorobowo miejsca, ale również oddziałuje na samopoczucie psychiczne, pewność siebie i kontakty społeczne. Kremy i tabletki kupione w aptece często dają efekty chwilowe, natomiast dobrze dobrane zabiegi kosmetologiczne wpływają bezpośrednio na budowę i grubość warstw skóry, a także pozbycie się zalegających w porach zanieczyszczeń. Poznaj ofertę gabinetu Poczucie Piękna i dowiedz się, jakie 3 zabiegi mogą raz na zawsze pomóc Ci w pozbyciu się problemów z trądzikiem.

  1. Poczucie Piękna – zabiegi laserowe na trądzik.
  2. Odzyskaj Poczucie Piękna z zabiegami z wykorzystaniem kwasów złuszczających.
  3. Oczyszczanie wodorowe z hydrabrazją – delikatnie i skutecznie w walce z trądzikiem.

Poczucie Piękna – zabiegi laserowe na trądzik.

Laserowy peeling przeciwtrądzikowy to zabieg z wykorzystaniem węgla, mającego właściwości głęboko oczyszczające i detoksykujące skórę. Laser usuwa martwy naskórek i odblokowuje zatkane ujścia gruczołów łojowych, które są główną przyczyną powstawania zaskórników i stanów zapalnych w obrębie skóry. Co więcej, laser mobilizuje swoim działaniem skórę do regeneracji i niszczy bakterie odpowiedzialne za trądzik. Poczucie Piękna to gabinet prowadzony przez profesjonalistów – indywidualnie dobierzemy parametry i częstotliwość zabiegów laserowych do wymagań i predyspozycji Twojej skóry, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Odzyskaj Poczucie Piękna z zabiegami z wykorzystaniem kwasów złuszczających.

Kwasy złuszczające to doskonałe do zwalczania trądziku substancje. Można dzięki nim wyciszyć stany zapalne, pozbyć się przebarwień, zniwelować rozwój bakterii oraz wyregulować pracę gruczołów łojowych. Poczucie Piękna ma w swojej ofercie kilka kwasów o działaniu przeciwtrądzikowym, między innymi:

  • kwas migdałowy: jest stosunkowo delikatny, a złuszczanie przebiega spokojnie
  • kwas salicylowy: mocniejszy kwas, złuszczanie jest bardziej intensywne, a oczyszczanie głębsze
  • mieszanki kwasów: dobrane idealnie do indywidualnych potrzeb skóry

Oczyszczanie wodorowe z hydrabrazją – delikatnie i skutecznie w walce z trądzikiem.

Jest to najbardziej bezinwazyjny i zupełnie bezbolesny zabieg, którego głównym zadaniem jest oczyszczenie i złuszczenie naskórka. Polega na wprowadzeniu do skóry cząsteczek aktywnego wodoru, który oczyszcza skórę, eliminuje wolne rodniki i zatrzymuje oznaki starzenia się skóry. Jest delikatny i sprawdzi się u każdego.

Zapraszamy do zapoznania się bogatą ofertą terapii antytrądzikowych w gabinecie Poczucie Piękna – na bezpłatnej konsultacji obierzemy plan działania dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry, by zmaksymalizować szanse na satysfakcjonujące Cię efekty i piękną skórę każdego dnia. 

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu