RSS

Jak wygląda skuteczne leczenie uzależnień?

Terapia uzależnień dla osób młodych stanowi istotny obszar działań mających na celu przeciwdziałanie problemom zdrowotnym…

Depilacja laserowa - czy warto?

Depilacja laserowa to nowoczesna metoda usuwania zbędnego owłosienia, która zyskuje coraz większą popularność. Jest to…

Oszczędzanie na wakacje – czy lokata może być…

Planowanie wakacji to ekscytujący czas, ale często również spory wydatek. Oszczędzanie na wymarzony urlop może…

Gięcie blachy - od podstaw do zaawansowanych technik

Gięcie blachy to proces, który pomimo swojej pozornej prostoty, skrywa wiele tajemnic i wyzwań. W…

«
»

Sklep z bagażnikami – który wybrać?

  • Napisany przez:

Narty w Dolomitach czy objazd Balatonu na rowerze? Plany na aktywny urlop mogą być mniej lub bardziej kreatywne, jednak niezależnie od celu podróży, trzeba zadbać o bezpieczny transport sprzętu sportowego. Warto więc zawczasu sprawdzić, gdzie można kupić dobry bagażnik do samochodu.

Duży wybór różnych bagażników

Nie każdy samochód ma hak holowniczy i nie każdy kierowca chce przewozić kilka rowerów na dachu. Dlatego ważne jest, aby sklep z bagażnikami oferował jak najwięcej różnych rozwiązań. Przy wyborze bagażnika trzeba wziąć pod uwagę ograniczenia i możliwości samochodu, jak i rodzaj ładunku. Przykładowo nie wszystkie uchwyty nadają się do przewozu rowerów elektrycznych. Właściciel e-bike’a musi zatem znaleźć taki sklep, który oferuje bagażniki kompatybilne z takimi rowerami.

Oczywiście nie wszyscy chcą przewozić rowery – niektórzy wolą spędzić urlop na szusowaniu na nartach czy snowboardzie, inni wolą pływać na desce SUP albo wędkować. W dobrze zaopatrzonym sklepie można kupić boksy oraz uchwyty na różne rodzaje sprzętu sportowego (i nie tylko). Dzięki temu osoby, które mają zróżnicowane hobby i pasje, mogą zrobić zakupy w jednym sklepie, oszczędzając czas i koszty wysyłki.

Akcesoria do bagażników samochodowych

Dobry sklep powinien zapewniać akcesoria do bagażników samochodowych, dzięki którym można dostosować uchwyt do indywidualnych potrzeb. Rowerzystki mogą na przykład potrzebować adaptera do damskiej ramy, który ułatwia zamocowanie rowerów z obniżonym przekrokiem. Dla większego bezpieczeństwa przewożonego bagażu warto zainwestować w niedrogie, ale bardzo mocne paski materiałowe.

Właścicielom bagażników dachowych przydadzą się także gumowe uszczelki belek czy specjalne wsuwki montażowe. Przy zakupie uchwytów na hak może się okazać, że gniazdo będzie potrzebować przejściówki umożliwiającej podpięcie bagażnika na 7 lub 13 pin. Rowerzyści, które od niedawna podróżują większą grupą, mogą też potrzebować bardziej rozbudowanej platformy – czasami nie trzeba kupować nowego bagażnika, ale wystarczy zamontować specjalny adapter.

Zakup bagażnika samochodowego przez Internet

Od bagażnika rowerowego zależy bezpieczeństwo przewożonego sprzętu, ale także bezpieczeństwo osób podróżujących samochodem oraz innych uczestników ruchu. Bardzo ważne zatem jest, aby bagażnik był solidny i zapewniał stabilne, pewne mocowanie ładunku. Poza tym musi być dobrze dopasowany do samochodu, w przeciwnym razie montaż będzie frustrujący i nie zagwarantuje bezpiecznego transportu kosztownego sprzętu. Dlatego sklep powinien pomóc klientowi w wyborze bagażnika – czy to w bezpośrednim kontakcie ze sprzedawcą, czy poprzez telefoniczną obsługę klienta.

Przy zakupie bagażnika przez Internet ważne będą również praktyczne rozwiązania, które ułatwią podjęcie decyzji oraz sfinalizowanie transakcji. Mogą to być:

  • różne rodzaje wyszukiwarek (do prostego i zaawansowanego wyszukiwania);
  • możliwość dopasowania bagażnika według modelu samochodu;
  • porównywarka produktów;
  • możliwość dodania wybranych produktów do schowka;
  • prosty w obsłudze, czytelny interfejs;
  • duży wybór produktów różnych marek i z różnych przedziałów cenowych.

Jaki sklep z bagażnikami wybrać?

Sklepem przyjaznym dla użytkownika jest DO-AN, którego ofertę można zobaczyć na stronie doan.com.pl. Po zapoznaniu się z portfolio produktów można zauważyć, że sklep oferuje bagażniki sprawdzonych marek, takich jak: Thule, Taurus, MontBlanc czy Inter Pack. Mimo dużego asortymentu można bez trudu znaleźć odpowiedni – wystarczy porównać kilka produktów ze sobą albo wyszukać bagażnik według modelu samochodu. Klient może także liczyć na sprawny kontakt z konsultantem oraz niedrogą i szybką wysyłkę (24-48 godzin).

Za zakupy można zapłacić w ratach (dostępne przy zakupie przez platformę Allegro) – dzięki temu nie trzeba iść na kompromis cenowy i można kupić bagażnik, który spełni wszystkie oczekiwania. Osoby, które potrzebują bagażnika tylko od czasu do czasu, mogą skorzystać również z możliwości wypożyczenia sprzętu. Zamówienia można także składać poprzez stronę internetową sklepu oraz telefonicznie pod numerem: +48 609 055 303. Stacjonarna siedziba sklepu mieści się w Krakowie pod adresem ul. Fatimska 64 (dzielnica Kraków-Bieńczyce).

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu