RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Album dziecka – piękna pamiątka

  • Napisany przez:

Szkoda, że coraz częściej odchodzą w niepamięć fotografie na papierze. Zbierane w albumie przez wiele miesięcy albo nawet lat. Raz po raz zaglądaliśmy do nich wspominając wakacje lub ważne uroczystości rodzinne. Teraz mamy o kilkaset zdjęć w komputerach i telefonach ale przyznajcie się czy po kilku tygodniach wracacie jeszcze do nich aby cokolwiek sobie przypomnieć?

Album dziecka – warto zrobić

Wśród różnych fotografii rodzinnych do tych najważniejszych należą zdjęcia naszych dzieci. Możemy wspominać sobie jak rosną z miesiąca na miesiąc nabierając coraz to nowych umiejętności. Pierwsze samodzielne kroki, pierwsze zjedzenie zupy na obiad bez pomocy mamy ani taty. Pierwszy dzień w przedszkolu lub szkole. A także takie wydarzenia jak chrzest, pierwsza komunia święta, zdjęcia ze świadectwem maturalnym lub dyplomem wyższej uczelni.

Album w postaci książek

Coraz większą popularność zdobywają albumy w postaci książek. Wykonane profesjonalnie przez wyspecjalizowane do tego firmy. Taki album dziecka może być pięknym prezentem na przykład z okazji osiemnastych urodzin, albo też upominkiem na Dzień Babci, Dzień Dziadka, z okazji świąt Bożego Narodzenia i wielu innych wydarzeń.

Istnieją też na rynku albumy w postaci segregatorów, do których można dokładać kolejne fotografie wykonane podczas następnych ważnych chwil. Są w nich miejsca do samodzielnego wpisania dat poszczególnych wydarzeń, imiona najbliższych krewnych albo wykonania odcisków stópek i dłoni malucha.

Często takie albumy wręcza się podczas prezentu z okazji narodzin dziecka. Niektóre firmy robią specjalne wersje dla chłopców lub dziewczynek. Warto pomyśleć o takim upominku jeśli nie macie pomysłu co podarować na przykład wybierając się na chrzciny.

Co jeszcze może znajdować się w albumie dziecka?

Niektóre firmy dołączają do tego typu albumów na przykład glinę do wykonania odcisku stóp i dłoni. Temu samemu może też służyć zestaw specjalnego nietoksycznego tuszu i kartek papieru, na których rączki i nóżki się odbiją. Mogą także zawierać naklejki na ścianę z takim samym (lub podobnym) wzorem jak ten, który macie na okładce. Są również miejsca na pierwsze prace plastyczne malucha i pierwsze własnoręcznie pisane słowa. Wszystko to jest ozdobione pięknymi, profesjonalnie wykonanymi ilustracjami.

Jedną ze stron na której znajdziecie tego typu prezenty dla dzieci jest witryna internetowa o nazwie „Mini Misiu”.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/ksiazki-kulinarne-jakie-warto-miec-w-swojej-bibliotece/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu