RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Dekoracyjne zbiorniki na wodę deszczową

  • Napisany przez:

Zbieranie deszczówki zaczyna być coraz bardziej popularną czynnością. Początkowo na takie zabiegi decydowali się głównie ci, którzy interesują się ogrodnictwem. Woda pochodząca z opadów atmosferycznych świetnie się nadawała do podlewania roślin w czasie suszy. Obecnie dostrzega się też wiele innych ciekawych rozwiązań. Powstają więc specjalne dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Sprawdź, czym one dokładnie są!

Czym są zbiorniki do zbierania wody deszczowej?

Zbiornik na deszczówkę znany jest w zasadzie od wieków. W dalekiej przeszłości ciężko było spotkać zbiornik dekoracyjny. Jego rolę pełniła drewniana beczka lub też kamienna stągiew na wodę deszczową. Obecnie takie pojemniki wzbogaca się różnymi dodatkami i powstają prawdziwe dzieła sztuki. Oferujemy zbiorniki dekoracyjne, które mogą okazać się praktyczne w przydomowych ogrodach.

Z jakich materiałów powstają te produkty?

Kupując nasz zbiornik dekoracyjny, możesz mieć pewność, że powstał on z materiału trwałego, który wytrzyma naprawdę wiele. Najważniejsze części zbiornika powstają z tworzyw sztucznych, które odporne są na promieniowanie uv.

Do produkcji wykorzystujemy przede wszystkim polietylen. Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę powstający z wysokiej jakości polietylenu pozwala na wykorzystywanie produktu w miejscach, gdzie występują niekorzystne warunki atmosferyczne.

Różne wersje kolorystyczne

Nasz naziemny zbiornik do gromadzenia wody deszczowej w pierwotnym wydaniu ma kolor mlecznobiały. W naszej ofercie znajdziesz jednak również inne wersje kolorystyczne. Pamiętaj, że podstawowa wersja nie jest zaopatrzona w specjalny kranik czy zawór spustowy. Nie ma tam też systemu podłączenia czy pompy. Odwiedź naszą stronę internetową: https://e-deszczowka.com/kategoria/systemy-zagospodarowania-wody/zbiorniki/ozdobne/ i poszukaj idealnych zbiorników do Twojego ogrodu.

Jaką pojemność zbiorników wybrać?

Zbierając deszczówkę, zbiornik musi pozwolić na jej zgromadzenie i ewentualne odprowadzenie nadmiaru. Przed dokonaniem wyboru musisz więc ustalić do czego chcesz używać tegoż pojemnika. W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki dekoracyjne o stosunkowo małej pojemności oraz takie, które pomieszczą parę tysięcy litrów wody. Ten rodzaj zbiorników już jednak nie jest typowy ozdobny zbiornik, który doda uroku Twojemu ogrodowi.

Zbiorniki o dużej pojemności

Wybierając zbiornik na deszczówkę, trzeba ustalić, czy chcemy jedynie zyskać deszczówkę do podlewania kwiatów, czy też mamy poważniejsze plany. Na stronie w zakładce dotyczącej naszych zbiorników możesz natknąć się na kategorię „Zbiorniki podziemne”. Ten rodzaj pojemników pozwala na gromadzenie ogromnych ilości wody.

W sprzedawanych u nas zestawach znajdują się też wszystkie niezbędne elementy pozwalające na uruchomienie zbiornika i korzystanie z jego potencjału.

Do czego warto wykorzystać wodę deszczową w ogrodzie? Zagospodarowanie deszczówki

Klikając TUTAJ, możesz znaleźć wiele ciekawych porad, odnośnie najlepszych sposobów wykorzystywania wody deszczowej. Nasz blog jest stale uzupełniany o kolejne artykuły, które nie skupiają się jedynie na kwestii podlewania ogrodu. Znajdziesz tam świetne inspiracje, dzięki którym Twój ogród zyska lepszą kondycję. W ogrodzie deszczówkę wykorzystasz przede wszystkim do dbania o rośliny, a możliwość sadzenia kwiatów nie będzie teraz uzależniona od pogody.

Inne zastosowania naszych zbiorników

Specjalne filtry umieszczone w zbiorniku mogą oczyszczać wodę deszczową z zanieczyszczeń. W takim wypadku zbiornik na deszczówkę może okazać się świetnym źródłem wody służącej do:

  • mycia samochodów;
  • sprzątania w ogrodzie;
  • płukania toalet;
  • sprzątania w domu.

Zbiornik na wodę deszczową w wersji podziemnej występować może w wariantach o różnych pojemnościach.

Postaw na specjalistów

Oferujemy najlepsze ceny i dostawę na terenie całej polski. Nasze zbiorniki na deszczówkę dostępne są w różnych wersjach. Możesz wybrać ozdobne beczki, ogromny pojemnik podziemny czy naziemne zbiorniki na deszczówkę. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu