RSS

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

Dobroczynna moc kosmetyków naturalnych

Konsumenci mają coraz większą świadomość na temat kupowanych kosmetyków i ich składu. Interesują się również…

Czy lokata długoterminowa to dobre narzędzie do oszczędzania…

Oszczędzanie na emeryturę jest bardzo dobrym pomysłem. Przyszli emeryci z pewnością nie będą mogli liczyć…

Modna spódniczka dla dziewczynki - jak znaleźć najlepszą?

Spódniczka tiulowa dla dziewczynki to wyjątkowa cześć garderoby. Ta dziewczęca tutu sprawia, że każda mała…

«
»

Dodatkowa karta SIM w Orange – kiedy przyda Ci się drugi numer telefonu?

  • Napisany przez:

Dodatkową kartę SIM możesz wykorzystać jako nowy numer na Twojego smartfona lub na kolejne urządzenie mobilne, na przykład jako prezent dla rodziny. Sprawdź zalety posiadania dodatkowej karty SIM od Orange i wybierz opcję, która bardziej pasuje do Twoich potrzeb!

Dodatkowa karta SIM w Orange – jak to działa?

Dodatkowa karta SIM na Twoim smartfonie działa dokładnie tak samo jak ta główna. Pozwala Ci dzwonić, wysyłać SMS-y i korzystać z internetu. W praktyce oznacza to, że możesz obsługiwać dwa różne numery na swoim smartfonie.

Sprawdź szczegóły oferty: https://www.orange.pl/lp/dodatkowe-sim

Drugi numer telefonu na smartfonie możesz mieć też dzięki rozwiązaniu, jakim jest Dual SIM. Zanim zdecydujesz się na dodatkową kartę SIM, koniecznie upewnij się, że Twój telefon posiada tę funkcję! Taki smartfon posiada dwa sloty na kartę SIM – jeden z nich może też pełnić rolę wejścia na kartę pamięci.

Kiedy warto mieć dodatkową kartę SIM z drugim numerem telefonu?

Z drugą kartą SIM możesz mieć dwa numery telefonów na jednym urządzeniu. Kiedy takie rozwiązanie jest korzystne?

  • W pracy – dodatkowa karta SIM na Twoim smartfonie to praktyczne rozwiązanie, które pomoże Ci zachować work-life balance i oddzielić życie prywatne od pracy, a także ułatwi kontrolę kosztów. Dzięki temu wygodnie przełączysz się między prywatnym a służbowym numerem – bez potrzeby noszenia przy sobie dwóch telefonów.
  • W podróży – dodatkowa karta SIM pozwoli Ci oszczędzić na roamingu. Jeśli często podróżujesz za granicę, warto zaopatrzyć się w lokalną kartę SIM w kraju docelowym. Dzięki funkcji Dual SIM możesz posiadać na telefonie dodatkową lokalną taryfę i jednocześnie zachować dostęp do swojego oryginalnego numeru na głównej karcie SIM.

Oferta Orange – dodatkowa karta SIM do internetu

Kolejna karta SIM do głównego numeru umożliwi Ci wykorzystywanie tego samego pakietu internetowego na innym urządzeniu. W ten sposób możesz rozszerzyć dostępu do internetu na różne urządzenia, takie jak tablet, laptop czy router. Umożliwi to Twojej rodzinie równoczesne korzystanie z tego samego planu. Możesz więc sprawić prezent bliskim i podarować tacie, żonie lub dziecku dodatkową kartę SIM z możliwością korzystania z pakietu danych z Twojego konta głównego. A to wszystko bez konieczności podpisywania kolejnej umowy!

W Orange dokupisz nawet cztery dodatkowe karty SIM, które będą wykorzystywały pakiet danych przypisany do numeru głównego. Pozostałe usługi, tj. połączenia i SMS-y nie będą dostępne z poziomu dodatkowej karty SIM.

Wybierz swój plan z dodatkową kartą SIM w Orange

W Orange warto mieć nawet więcej dodatkowych kart SIM z kilkoma numerami, np. dla rodziny. Dlaczego Ci się to opłaca? Z każdą kolejną kartą SIM płacisz mniej – otrzymujesz rabat 20 złotych na miesiąc.

A to nie koniec – w Orange czekają na Ciebie jeszcze inne atrakcje! Wraz z dodatkową kartą SIM możesz dobrać też urządzenie do abonamentu. Do wyboru masz flagowce Samsunga, Xiaomi czy Apple. Sprawdź pełną ofertę smartfonów!

Artykuł sponsorowany

Źródło zdjęć pixabay.com

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu