RSS

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

«
»

Dzień dziecka online – zorganizuj event dla pociech twoich pracowników!

Dzień dziecka online jeszcze dwa lata temu brzmiałby zupełnie obco. Dzisiaj jednak sytuacja radykalnie się zmieniła. Troszcząc się o zdrowie nas wszystkich, unikamy kontaktów społecznych, utrzymujemy dystans. Co jednak z dziećmi, którym możliwości zabawy zostały także znacząco ograniczone? Chcąc okazać wsparcie, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, możesz jako pracodawca zorganizować dzień dziecka online!

Dlaczego warto zorganizować dzień dziecka online

Jak zorganizować dzień dziecka online?

Dlaczego warto zorganizować dzień dziecka online

Pandemia to trudne doświadczenie dla nas wszystkich. Przyznać jednak trzeba, że w przypadku rodzin z małym dziećmi sytuacja ta jest jeszcze bardziej skomplikowana. Przez wiele miesięcy dzieci nie mogły chodzić do szkoły, miały ograniczony kontakt z rówieśnikami, przez długi czas zawieszone były różnego rodzaju zajęcia dodatkowe. Dla dzieci, które potrzebują ruchu, nieustanej stymulacji, kontaktu z rówieśnikami jest to sytuacja bardzo trudna. Nie mniej dla ich rodziców, którzy musza się z efektami tego zamknięcia dzieci w domu borykać.

Dzień dziecka online w tym kontekście to symbol zainteresowania ze strony pracodawcy, który chce wesprzeć swoich pracowników jako rodziców. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników i ich rodzin, trzeba będzie w tym roku zrezygnować z tradycyjnego eventu firmowo-rodzinnego, natomiast nie oznacza to, że nie można go przenieść do sieci. Skoro możemy odbywać spotkania online, pracować na Home Office, integrować się online, to dlaczego i dnia dziecka nie można byłoby zorganizować w tej formie. Jako pracodawca dajesz swoim pracownikom znać, że pamiętasz o nich, wspierasz ich i chcesz się integrować zarówno z nimi, jak i ich rodzinami. Co ważne, organizując takie wydarzenie zapewniasz dzieciom atrakcje, kreatywną zabawę, aktywną rozrywkę, a tym samym odciążasz choć częściowo ich rodziców. Będą ci za to bardzo wdzięczni.

Jak zorganizować dzień dziecka online?

Dzień dziecka online najlepiej zorganizować z doświadczonymi animatorami, którzy zapanują nad bawiącymi się dziećmi, przykują ich uwagę, a jednocześnie nie dopuszczą do tego, by przejęły one kontrolę nad wydarzeniem. Organizatorzy tego typu eventów bardzo świadomie dobierają animatorów, którzy cechują się zdolnością angażowania uwagi, empatycznym podejściem do dzieci i umiejętnością zapanowania nad przebiegiem całej zabawy. Dzięki tego typu specjalistom dzień dziecka online może okazać się nie mniej fascynujący od tego tradycyjnego.

Online także można zorganizować kreatywne i twórcze wydarzenie dla najmłodszych. Dzięki niemu można budować relacje przez integracje, a co jest dodatkowym plusem w całej sytuacji – w evencie może brać udział nieograniczona liczba uczestników. Co może znaleźć się w programie takiego wydarzenia?

  • Spotkanie z pluszakami, czyli animatorami pod postacią Myszki Miki, Scooby Doo, Minionków czy Ciasteczkowego Potwora.
  • Spotkanie z robotami Optimus Prime czy Bumblebee, których trzeba zapoznać z naszą planetą, a ta rola zostaje powierzona dzieciom.
  • Ulubione postacie z bajek i filmów mogą dzieciom złożyć spersonalizowane życzenia.
  • Dzieci wspólnie mogą wziąć udział w domowej grze terenowej i wspólnie szukać skarbów, animatorzy zadbają, aby rodzice nie mieli najmniejszego problemu z przygotowaniem przestrzeni do zabawy.
  • Miłośnicy eksperymentów mogą wziąć udział w empirycznym doświadczaniu z pomocą animatorów i stworzyć małe domowe laboratorium.
  • Nie zabraknie także warsztatów kreatywnych, pokazów iluzji czy wspólnego gotowania.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/pieluchomajtki-dla-dzieci-jakie-wybrac/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu