RSS

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

«
»

Gdzie kupić rowery EcoBike na raty?

  • Napisany przez:

EcoBike to rodzima marka rowerów elektrycznych, która od wielu lat dostarcza miłośnikom dwóch kółek dobrej jakości sprzęt z napędem elektrycznym. Marka, która zarówno zakłady produkcyjne jak i siedzibę posiada na terenie Polski, dostarcza innowacyjnych rozwiązań w zakresie rowerów miejskich, górskich, trekkingowych, a nawet składanych. EcoBike to dobrej jakości rowery w akceptowalnej cenie. Warto jednak wiedzieć, gdzie można je zakupić na raty.

EcoBike na górskie szczyty – czyli gdzie kupić typowego górala na raty?

Górskie elektryki spod marki EcoBike nie należą do najtańszych na rynku. Producent jednak zadbał o pełen komfort użytkowników i tak wyposażył górskie modele, by zapewniały wysoki poziom adrenaliny i pokonywały każdy rodzaj przeszkody bez znaczenia na rodzaj podłoża czy stopień nachylenia. Wytrzymale baterie, które zapewniają pokonywanie nawet dłuższych odcinków na jednym ładowaniu, ale także wytrzymałe i sprawdzone w ekstremalnych warunkach podzespoły, warte są wyższej ceny.

Rower górski od EcoBike sprawdza się też w miejskich warunkach, może więc stanowić codzienny środek transportu do pracy i fantastyczny sprzęt na weekendowy wypad za miasto. Cena za takie cacko wcale nie musi przerażać, bo nawet sklepy online zapewniają dziś opcję, by kupić rowery EcoBike na raty. Wystarczy wypełnić wniosek, wybrać ilość rat i wysokość wpłaty własnej, by szybko zrealizować formalności i cieszyć się urokami jazdy na dwóch kółkach.

Ile trzeba zapłacić za rower miejski?

Rower elektryczny EcoBike Traffic to bez wątpienie jeden z najbardziej popularnych modeli na polskim rynku. Pojemna bateria wystarczy nawet na pokonanie 110 km, a dodatkowego komfortu dostarcza umieszczona ładowarka w rowerze, która umożliwia ładowanie akumulatora także poza domem. 7-rzędowy napęd Shimano oraz ergonomiczne siodełko kapitalnie sprawdzają się w miejskich warunkach. Dlatego rower ten będzie znakomitym wyborem zarówno na krótsze i dłuższe odcinki. Niestety, należy od razu zaznaczyć, że ten rower nie należy do najtańszych, ale wystarczy wypróbować inne modele, by wiedzieć, że EcoBike konkurencję zostawia daleko w tyle. Poza tym płatność można rozłożyć na wygodne raty. Wystarczy wpłacić 1000 złotych, a resztę kwoty rozłożyć na 10 rat, by zakup roweru nie obciążyła nadmiernie budżetu i była łatwa w uiszczaniu. Wybór opcji z 10 ratami gwarantuje również pozyskanie kredytu 0%, czyli bez oprocentowania. Bardzo prosta jest też procedura sfinalizowania takiej oferty. Na przykład w sklepie rowerynaraty.pl wszystko można zrealizować online bez wychodzenia z domu i odwiedzania banków. Wystarczy zaledwie kilkanaście minut na uzupełnienie danych w formularzu, by uzyskać decyzję o przyznaniu kredytu.

Czy warto wybrać rower marki EcoBike?

Z roku na rok wzrasta popularność dwóch kółek w Polsce. Coraz więcej osób bowiem wykorzystuje rower jako codzienny środek transportu, dojeżdżając na nim do pracy czy dowożąc dzieci do przedszkola i szkoły. Nic więc dziwnego, że również oferta na rynku jest bardzo zróżnicowana, a sklepy rowerowe oferują ciekawe modele różnych producentów. Wysoką jakością wykonania, a także innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, odznacza się właśnie firma EcoBike.

To stosunkowo młody gracz na rynku rowerowym, ale dzięki rzetelnemu podejściu i właściwemu zrozumieniu potrzeb miłośników dwóch kółek, EcoBike szybko uplasował się w czołówce zaufanych i lubianych sprzedawców. Przerażać niektórych może jedynie cena, ale dlatego dostępne są również rowery EcoBike na raty. Kto powinien skorzystać z takiej oferty? Zdecydowanie osoby, które nie chcą tracić czasu na awarie i oczekują sprawnego, wytrzymałego sprzętu oraz baterii, która pozwala pokonywać nawet dłuższe odcinki. EcoBike to sprzęt, który może interesować również złodziei, dlatego warto wybierać optymalne zabezpieczenia oraz zainteresować się ubezpieczeniem AC od kradzieży ale też ewentualnych zniszczeń. Obowiązkowo taki rower należy zarejestrować także na pobliskim komisariacie policji. Dzięki temu łatwiej jest zidentyfikować zaginiony model albo zwyczajnie udowodnić swoją własność.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu