RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Kamień naturalny w domowym wnętrzu. Oferta krakowskiej firmy Krak Stone

  • Napisany przez:

Kamień naturalny to jeden z najtrwalszych i najpiękniejszych surowców, jakie możemy wykorzystać w celu udekorowania domu lub mieszkania. Z jego walorów estetycznych i użytkowych doskonale zdaje sobie sprawę krakowska firma Krak Stone, która od lat dostarcza swoim klientom najpiękniejszych i najbardziej cenionych kamieni naturalnych. Krak Stone specjalizuje się m. in. w produkcji trwałych i estetycznych batów kuchennych i łazienkowych, kamiennych okładzin ściennych i posadzek, parapetów oraz wielu innych elementów, które łączy ponadczasowy charakter i piękno kamienia.

Trwałe i estetyczne blaty kuchenne i łazienkowe

Jednym z najbardziej znanych produktów dostępnych na stronie https://www.krakstone.com/ są blaty kuchenne i łazienkowe. Wszystkie są przygotowywane na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta. Krak Stone oferuje blaty granitowe, kwarcowe i marmurowe, a także nowoczesne blaty na wymiar na bazie konglomeratu kwarcowego. Blaty są dostępne w szerokiej i zróżnicowanej palecie kolorystycznej oraz przygotowywane z dbałością o każdy detal. Materiały są sprowadzane z całego świata po to, aby zapewnić klientom dostęp do najlepszych jakościowo i wizualnie surowców dostępnych na rynku.

Firma Krak Stone, oprócz starannie opracowanej oferty kamieni naturalnych, świadczy także profesjonalne usługi doradcze. Każdy klient zainteresowany zakupem jej produktów może zwrócić się po bezpośrednią poradę – wyspecjalizowana i doświadczona kadra sprzedawców, po zapoznaniu się z jego potrzebami, doradzi wybór najlepszego rozwiązania w cenie dostosowanej do założonego budżetu. Do każdego zlecenia firma Krak Stone pochodzi bowiem w indywidualny sposób, dostarczając klientom produktów i usług, które w pełni realizują ich oczekiwania.

Kamienne dekoracje, wyposażenie łazienki i efektowne okładziny

Mimo tego, że flagowymi produktami firmy Krak Stone są blaty, jej oferta jest znacznie bardziej rozbudowana. Klienci znajdą w niej takie oryginalne realizacje, jak chociażby kamienne zlewy, umywalki i brodziki, które w efektowny sposób dopełnią wystroju ich łazienek. Na stronie https://www.krakstone.com/ dostępne są także obudowy kominkowe, idealne do umieszczenia w przytulnym salonie oraz wyjątkowe kamienne panele ścienne, które z powodzeniem można wykorzystać podczas wykańczania domu lub mieszkania.

Nie mniej interesującym produktem są elementy dekoracyjne, które są również przygotowane na bazie kamieni naturalnych. Firma Krak Stone dysponuje własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu może zrealizować każdy projekt, w tym m. in. stoliki kawowe z kamiennym blatem, lady sklepowe, tablice okolicznościowe, naścienne elementy dekoracyjne, obudowy basenów i wiele innych. Oprócz wcielenia w życie wizji klienta, Krak Stone oferuje także profesjonalny montaż gotowych realizacji.

Przeglądając stronę https://www.krakstone.com/, warto zwrócić uwagę także na cieszące się sporym zainteresowaniem w ostatnich latach kamienne okładziny ścienne. Szczególnie interesujące prezentują się w łazience, gdzie w efektowny sposób zastępują klasyczne płytki ścienne. Oprócz wykorzystania standardowych kamieni naturalnych, można je zrealizować na bazie efektownego trawertynu oraz kamieni półszlachetnych, w tym np. onyksu i agentu, które również są częścią oferty firmy Krak Stone.

Artykuł partnera

 

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu