RSS

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

Kosmetyki do włosów dla mężczyzn

Jakie kosmetyki do włosów dla mężczyzn? Włosy mężczyzn wymagają takiej samej pielęgnacji i troski, co włosy…

«
»

Najbardziej opłacalny skup włosów

  • Napisany przez:

Cena za sprzedaż włosów jest uzależniona od jakości, koloru i długości pukli. Aby był to dobry sposób na szybki i łatwy zarobek, skup włosów musi być uczciwy i wiarygodny. Zobaczmy, który jest najbardziej opłacalny skup włosów w Polsce.

Skup włosów – co to?

Skup włosów to miejsce, w którym osoby spełniające określone wymagania mogą sprzedać swoje włosy. Najczęściej takie punkty funkcjonują przy salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych lub salonach, w których wykonuje się przedłużanie włosów. Każdy skup włosów ma swój własny regulamin i zasady. W jednych pasma muszą być ścięte na miejscu, a w innych można przynieść wcześniej ucięte pukle. Cena za sprzedaż włosów jest uzależniona od ich jakości, barwy i długości.

Dalsze losy włosów oddanych do skupu mogą być różne. Takie punkty często prowadzą salony, które wykonują usługę przedłużania włosów. Pozyskany materiał, czyli kupione włosy, mogą później odpowiednio przygotować i wykorzystać przy zabiegu przedłużania. Skup włosów może również przekazać kosmyki firmom zajmującym się robieniem peruk oraz atrap brwi, wąsów czy brody. Aby znaleźć skup włosów w swojej okolicy można wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „skup włosów” + wybrane miasto albo zasięgnąć języka w lokalnym salonie fryzjerskim.

Jakie włosy można sprzedać?

Podobnie jak w przypadku zasad dotyczących ścinania włosów, ceny i warunki dotyczące rodzaju włosów przyjmowanych do skupu, mogą się różnić w zależności od danego punktu. Najczęściej jednak skup włosów przyjmuje kosmyki, które są dziewicze (tzw. virgin hair), czyli są włosami, które nigdy nie były poddawane żadnym zabiegom chemicznym, np. rozjaśnianiu czy farbowaniu. Oprócz tego często spotykanym kryterium jest długość pasm – większość skupów wymaga pukli o minimalnej długości równej 40 cm.

Najlepszy skup włosów w Polsce

Chcąc sprzedać włosy warto wybrać odpowiedni skup włosów. Odpowiedni, czyli taki, w którym za włosy otrzymamy należyte, niezaniżone wynagrodzenie. W tym przypadku dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty Tagomago Hair.

To bielski salon kosmetyczny, który prowadzi całoroczny skup włosów. Jest to bezpieczny punkt, który skupuje pasma na podstawie umów. Przed ścięciem ma miejsce wycena na podstawie jakości, koloru i długości włosów, która następnie musi zostać zaakceptowana przez klienta chcącego sprzedać włosy. Ceny za pukle są bardzo konkurencyjne – dochodzą nawet do 12 000 zł za kilogram. Tagomago Hair przyjmuje tylko włosy dziewicze. W tym miejscu sprzedać można włosy o minimalnej długości 40 cm przypadku pasm blond i o minimalnej długości 45 cm przypadku pasm ciemnych.

Salon Tagomago Hair oprócz skupu włosów, oferuje również profesjonalne zabiegi fryzjerskie. Należy do nich między innymi przedłużanie i zagęszczanie włosów efektywną metodą keratynową. Oprócz przedłużania, Tagomago Hair świadczy różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, np. nanoplastię, bixyplastię czy botoks na włosy, które sprawiają, że fryzura nabiera wdzięku i blasku.

Z Tagomago Hair można skontaktować się poprzez:

  • telefon: 791 941 399
  • e-mail: biuro@tagomagohair.pl
  • social media: Facebook i Instagram
  • wizytówkę na mapach Google:

Artykuł partnera

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu