RSS

Choroby zawodowe – jak sobie z n…

W świadomości wielu osób …

Dokonania rządu Prawa i Sprawied…

Nieco ponad rok temu Pola…

Naukowiec tworzy nowy wirus gryp…

Profesor Yoshihiro Kawaok…

Chwilowe zachwianie rynku mieszk…

Na koniec czerwca 2016 ro…

Potrzebujesz stypendium? Sprawdź…

Chociaż wakacje jeszcze t…

Znaczące podwyżki prądu już na h…

Od lat uskarżamy się na c…

Pożyczki bez tajemnic

Według statystyk chwilówk…

Zwycięstwo w tegorocznych Mistrz…

Fani piłki nożnej z nieci…

6 oznak świadczących o tym, że w…

Praca jest niezwykle ważn…

«
»

Najlepsze maszyny budowlane w ofercie Uplifter. Sprzedaż i wynajem

Wyobraźnia inwestorów w dzisiejszych czasach sprawia, że na miejscu budowy niezbędny jest specjalistyczny i funkcjonalny sprzęt. Z jakich maszyn warto korzystać? Przedstawiamy najpopularniejszą ofertę firmy Uplifter.

Jakie maszyny

Nierówny teren, wąski przejazd i wielkogabarytowe materiały to czynniki, które mają bardzo duży wpływ na dobór maszyn. Skorzystanie z dobrodziejstw XXI wieku, a więc wysoce funkcjonalnych urządzeń wpływa na efektywność i sprawność wykonywanych obowiązków. Wbrew pozorom inwestycja w maszyny budowlane nie jest konieczna, ponieważ niektóre firmy proponują również ich wynajem. W ofercie Uplifter, jednej z firm specjalizującej się w nowoczesnych mini żurawiach i przyssawkach próżniowych, znaleźć można zarówno rozwiązania dla przemysłu, jak i montażystów. Maszyny z asortymentu firmy sprawdzą się w kolejnictwie, lotnictwie, przemyśle motoryzacyjnym i tekstylnym, górnictwie, a także produkcji szkła oraz jego montażu. Bogata oferta Uplifter to rozwiązania do budowy fasad, transportu szkła, obróbki kamienia i renowacji muzeów. Jedną z najpopularniejszych maszyn w ofercie firmy Uplifter jest mini żuraw o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Pracę tych urządzeń uzupełniają przyssawki do szyb, które jak sama nazwa wskazuje – służą do ich podnoszenia i montażu. Sprawdzają się na budowie, w hali, a także warsztatach. Efektywność prac zwiększą także windy dekarskie, nieocenione w przypadku transportowania towaru czy konserwacji dachów.

Mini żuraw budowlany – niezastąpiona maszyna na każdym placu budowy

Ta miniaturowa wersja żurawia budowlanego to wbrew pozorom urządzenie bardzo funkcjonalne i niezwykle pożyteczne. Mini żurawie firmy Maeda cechuje łatwość obsługi, kompaktowa budowa i możliwość pracy w miejscach wąskich i nierównych. Mini dźwig budowlany daje możliwość transportu i montażu materiału o wadze 8 ton. Z kolei maksymalna długość haka tej maszyny wynosi około 25 metrów. Co więcej, urządzenia mogą być wyposażone również w silniki elektryczne, które zapewniają im bezemisyjną i cichą pracę. Ponadto mini żurawie Maeda można transportować na przyczepie lub samochodzie ciężarowym. Maszyny japońskiej marki Maeda są przystosowane do pracy z wielkogabarytowym szkłem, które pomimo nietypowych rozmiarów można bezpiecznie transportować i montować. Sprzęty te są nieocenione w halach produkcyjnych, budownictwie, warsztatach samochodowych, a nawet lotnictwie – w sytuacji montażu okien lub konserwacji.

Szerokie spektrum zastosowań przyssawek próżniowych

W pokaźnym asortymencie firmy Uplifter znajdziemy nie tylko kompaktowe i funkcjonalne mini dźwigi, ale również różnorodne podnośniki próżniowe. Urządzenia te stosuje się do bezpiecznego transportu różnego rodzaju materiałów, a także ich szybkiego i efektywnego montażu. Podnośniki próżniowe znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz warsztatach. W połączeniu z mini żurawiami zwiększają konkurencyjność firmy oraz usprawniają wykonywanie obowiązków. Podnośnik połączony z mini dźwigiem umożliwia przede wszystkim wygodny transport oraz montaż szkła, ale nie tylko. Podnośniki próżniowe nadają się bowiem do podnoszenia ciężkich płyt kamiennych oraz ich montażu w dowolnym miejscu. Mogą pracować z różnym obciążeniem i dowolnie wybranym silnikiem. Co więcej, niektóre ze sprzętów posiadają funkcjonalne dodatki ostrzegawcze, dzięki którym urządzenie ostrzega m.in. o możliwej utracie próżni. Przed zakupem któregoś ze sprzętów warto skorzystać z usługi wynajmu, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że dana maszyna jest najlepszym wyborem.

Redakcja

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu