RSS

Windykacja sądowa a polubowna - …

Ponad 2 miliony Polaków n…

Co umowy śmieciowe oznaczają dla…

Około miliona Polaków pra…

Problem spirali zadłużenia coraz…

Jak podają statystyki, wi…

Gdzie spędzić urlop w tegoroczne…

Ciepły piasek pod stopami…

Obniżenie wieku emerytalnego pon…

Decyzja odnośnie obniżeni…

E-sklep dobrym rozwiązaniem na b…

Mimo spadku bezrobocia br…

Pracodawcy nie zawsze uczciwi po…

Coraz więcej młodych osób…

Potrzebujesz stypendium? Sprawdź…

Chociaż wakacje jeszcze t…

Bezpieczne przelewy z UK do Pols…

Wielu z nas zdecydowało s…

Środki z programu 500+ wspomagaj…

Jak wykazują najnowsze ba…

«
»

Najlepsze maszyny budowlane w ofercie Uplifter. Sprzedaż i wynajem

Wyobraźnia inwestorów w dzisiejszych czasach sprawia, że na miejscu budowy niezbędny jest specjalistyczny i funkcjonalny sprzęt. Z jakich maszyn warto korzystać? Przedstawiamy najpopularniejszą ofertę firmy Uplifter.

Jakie maszyny

Nierówny teren, wąski przejazd i wielkogabarytowe materiały to czynniki, które mają bardzo duży wpływ na dobór maszyn. Skorzystanie z dobrodziejstw XXI wieku, a więc wysoce funkcjonalnych urządzeń wpływa na efektywność i sprawność wykonywanych obowiązków. Wbrew pozorom inwestycja w maszyny budowlane nie jest konieczna, ponieważ niektóre firmy proponują również ich wynajem. W ofercie Uplifter, jednej z firm specjalizującej się w nowoczesnych mini żurawiach i przyssawkach próżniowych, znaleźć można zarówno rozwiązania dla przemysłu, jak i montażystów. Maszyny z asortymentu firmy sprawdzą się w kolejnictwie, lotnictwie, przemyśle motoryzacyjnym i tekstylnym, górnictwie, a także produkcji szkła oraz jego montażu. Bogata oferta Uplifter to rozwiązania do budowy fasad, transportu szkła, obróbki kamienia i renowacji muzeów. Jedną z najpopularniejszych maszyn w ofercie firmy Uplifter jest mini żuraw o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Pracę tych urządzeń uzupełniają przyssawki do szyb, które jak sama nazwa wskazuje – służą do ich podnoszenia i montażu. Sprawdzają się na budowie, w hali, a także warsztatach. Efektywność prac zwiększą także windy dekarskie, nieocenione w przypadku transportowania towaru czy konserwacji dachów.

Mini żuraw budowlany – niezastąpiona maszyna na każdym placu budowy

Ta miniaturowa wersja żurawia budowlanego to wbrew pozorom urządzenie bardzo funkcjonalne i niezwykle pożyteczne. Mini żurawie firmy Maeda cechuje łatwość obsługi, kompaktowa budowa i możliwość pracy w miejscach wąskich i nierównych. Mini dźwig budowlany daje możliwość transportu i montażu materiału o wadze 8 ton. Z kolei maksymalna długość haka tej maszyny wynosi około 25 metrów. Co więcej, urządzenia mogą być wyposażone również w silniki elektryczne, które zapewniają im bezemisyjną i cichą pracę. Ponadto mini żurawie Maeda można transportować na przyczepie lub samochodzie ciężarowym. Maszyny japońskiej marki Maeda są przystosowane do pracy z wielkogabarytowym szkłem, które pomimo nietypowych rozmiarów można bezpiecznie transportować i montować. Sprzęty te są nieocenione w halach produkcyjnych, budownictwie, warsztatach samochodowych, a nawet lotnictwie – w sytuacji montażu okien lub konserwacji.

Szerokie spektrum zastosowań przyssawek próżniowych

W pokaźnym asortymencie firmy Uplifter znajdziemy nie tylko kompaktowe i funkcjonalne mini dźwigi, ale również różnorodne podnośniki próżniowe. Urządzenia te stosuje się do bezpiecznego transportu różnego rodzaju materiałów, a także ich szybkiego i efektywnego montażu. Podnośniki próżniowe znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz warsztatach. W połączeniu z mini żurawiami zwiększają konkurencyjność firmy oraz usprawniają wykonywanie obowiązków. Podnośnik połączony z mini dźwigiem umożliwia przede wszystkim wygodny transport oraz montaż szkła, ale nie tylko. Podnośniki próżniowe nadają się bowiem do podnoszenia ciężkich płyt kamiennych oraz ich montażu w dowolnym miejscu. Mogą pracować z różnym obciążeniem i dowolnie wybranym silnikiem. Co więcej, niektóre ze sprzętów posiadają funkcjonalne dodatki ostrzegawcze, dzięki którym urządzenie ostrzega m.in. o możliwej utracie próżni. Przed zakupem któregoś ze sprzętów warto skorzystać z usługi wynajmu, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że dana maszyna jest najlepszym wyborem.

Redakcja

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu