RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Oyster 3 – najlepsza miejska spacerówka

  • Napisany przez:

Dobrze dobrana spacerówka musi nie tylko uwzględniać zmysł estetyczny rodziców i wpisywać się w ich możliwości finansowe. Niezwykle ważne jest także to, by odpowiadała na codzienne potrzeby rodziny i była dopasowana do terenu, w którym mieszkacie. Z myślą o mieszkańcach miast przygotowaliśmy szczegółowy opis modelu, który będzie dla nich idealnym rozwiązaniem. Poznaj Oyster 3 – wózek spacerowy, który jest precyzyjną odpowiedzią na wasze wymagania. Co warto o nim wiedzieć?

 

Zupełnie inna spacerówka sprawdzi się podczas przechadzek po wiejskim terenie, innego zaś modelu potrzebujecie, gdy poruszacie się głównie brukowanymi alejkami miast. Jeśli tempo życia waszej rodziny jest dość duże i nie chcecie go zwalniać, potrzebny wam zwrotny i lekki wózek o niedużych gabarytach. Właśnie z taką myślą powstała spacerówka Oyster 3, którą przybliżamy w poniższym artykule. Przekonaj się, dlaczego zasługuje na twoją uwagę.

Spacerówka Oyster 3 – idealna do miasta

Jedną z głównych zalet, dla których rodzice pokochali wózek 2w1 Oyster 3, jest możliwość stosowania jej od 1. dnia życia dziecka. Spacerówka posiada bowiem specjalne siedzisko, które rozkłada się na płasko, zapewniając wygodną i bezpieczną pozycję dla podróżującego noworodka. Znika więc konieczność zakupu gondoli na pierwsze tygodnie jego życia. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość obrócenia siedziska – początkowo ważne jest, by mieć maluszka na oku, z biegiem czasu jednak dziecko jest coraz bardziej zainteresowane otaczającym je światem. Spacerówka posiada także funkcję regulacji wysokości budki i uprzęży, a więc wraz z upływem miesięcy można precyzyjnie dopasować ją do wymiarów maluszka.

Absolutnie najważniejsze jest jednak to, że spacerówka Oyster 3 zapewnia bezpieczeństwo podróżującemu dziecku. Jest wyposażona w 5-punktowe pasy z nakładkami naramiennymi, które chronią i zapewniają stabilną pozycję w czasie jazdy. Znajdziesz w niej także dużą budkę z ochroną UV50+ – to sprawdzone zabezpieczenie wrażliwej skóry niemowlęcia. Na uwagę zasługuje również umieszczona z tyłu siatka wentylacyjna, dzięki której w cieplejsze dni wewnątrz wózka panują komfortowe warunki.

Z całą pewnością należy podkreślić system składania. Jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu cały proces trwa dosłownie kilka sekund. Producent postawił na wygodę rodziców, dlatego dzisiaj możemy cieszyć się modelem, który nie wymaga wcześniej zdejmowania siedziska, niezależnie od tego, w którą stronę jest zamontowane. Co istotne, złożony wózek spacerowy Oyster 3 ma bardzo małe wymiary, dlatego doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas podróży. Niezależnie od tego, czy do bagażnika pakujecie duże zakupy, czy też walizki, wszystko z pewnością się w nim zmieści. W modelu pojawia się również praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Spacerówka Oyster 3 to szereg rozwiązań stanowiących udogodnienie dla rodziców i jednocześnie zapewniających komfort podróżowania dziecku. Znajdziesz w niej turbinowe koła i opony stworzone z pianki poliuretanowej – są bardzo wygodne i przede wszystkim odporne na niechciane przebicia. Producent zadbał również o miękkie zawieszenie, które doskonale sprawdza się podczas spacerów w trudniejszym terenie. Rodzice doceniają także blokadę przedniego koła, dzięki której wózek spacerowy nie skręca samoczynnie, gdy najedzie na nierówności.

 

Warto podkreślić również niezwykły wygląd – to elegancki i ponadczasowy projekt. Wózek posiada mocny stelaż z ręcznie obszytym pałąkiem i rączkę z teleskopową regulacją. Jest więc łatwy do prowadzenia, niezależnie od wzrostu opiekuna. Nie da się ukryć, że spacerówka Oyster 3 to nie tylko praktyczne i bezpieczne rozwiązania, ale także niesamowity design, który przyciąga wzrok.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/karuzela-do-lozeczka/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu