RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Programowanie – świetna zabawa czy nuda?

  • Napisany przez:

Czy warto uczyć się programowania? Odpowiedź Cię zaskoczy, ponieważ… to zależy. Jeśli naprawdę “wkręcisz się” w programowanie i złapiesz przysłowiowego bakcyla, każdy kolejny dzień w pracy będzie dla Ciebie świetną zabawą. Kreatywną zabawą, w której łatwo opanować zasady gry. Zabawą, w której każdy może wziąć udział. Zabawą, która daje niesamowite rezultaty i konkretne wyniki. Jak to możliwe?

Programowanie nie jest trudne

Czy nauka programowania jest trudna? Niekoniecznie. Ważne, aby dopasować kurs programowania do Twoich oczekiwań i możliwości. Bezpłatne kursy, e-booki i poradniki w sieci oraz tutoriale na YouTube to studnia bez dna. Nie da się przez nie wszystkie przebrnąć i o wiele łatwiej odpuścić, gdy widzi się te wszystkie linijki kodu, bez żadnego komentarza i uwag trenera, szczególnie jeśli nie masz ŻADNEGO doświadczenia w IT.

 

Jeśli wybierzesz szkołę programowania z prawdziwego zdarzenia, możesz uczyć się kodowania podczas sesji live coding z doświadczonym ekspertem IT. Materiał jest przemyślany i rozłożony w czasie, tak, aby najbardziej efektywnie przekazać wiedzę w teorii i w praktyce. Poznajesz tajniki HTML, CSS, JavaScript, Java, czy Python w łatwej do przyswojenia formie – niczym reguły dziecięcych gier i zabaw.

Każdy może uczyć się programowania

W branży programowania nie ma ograniczeń wiekowych ani formalnych. Najstarszy absolwent trójmiejskiej akademii Software Development Academy miał 73 lata, a najmłodszy 12 lat. Każdy z nich przy tym świetnie się bawił, rozwijał nowe hobby, lub przygotowywał się na nowe, zawodowe wyzwania.

Programowanie to tworzenie czegoś z niczego

Na początku jest przed Tobą tylko pusty ekran, klawiatura i Ty. Linijka po linijce, pisząc kod i projektując wszystkie algorytmy, tworzysz od zera “coś”, np. witrynę internetową lub apkę mobilną. Coś z niczego? Niesamowite! To potrafi tylko dziecięca wyobraźnia, którą, jako programiści, musimy w sobie budzić!

Programowanie to niesamowite projekty

Chciałbyś projektować gry komputerowe? Tworzyć strony internetowe lub aplikacje mobilne na Androida lub iOS? Rozwijać technologię AR i VR, czyli rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości? A może programować roboty i zajmować się sztuczną inteligencją? Jako programista możesz robić to wszystko i wziąć udział w cyfrowej rewolucji XXI wieku.

Nauka programowania – jak zacząć?

Tylko praktyczna nauka programowania ma sens. Idealny wybór to kursy programowania w praktyce, realnie przygotowujące do zawodu specjalisty IT, prowadzone przez Software Development Academy. To największa akademia programowania w Polsce. Absolwenci SDA w ramach programu Wsparcia Kariery w IT mogą zdobyć pracę jako front-end i back-end developer, UX / UI designer, administrator baz danych lub tester oprogramowania. Drzwi do kariery w IT i świetnej zabawy stoją otworem. Wystarczy jeden klik. Klikniesz?

Materiał zewnętrzny

Foto: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

https://www.mistrzu.com/jakie-zabawki-interaktywne-wybrac/

https://www.mistrzu.com/czy-pora-roku-i-pora-dnia-wplywa-na-jakosc-naszych-zdjec/

https://www.mistrzu.com/ranking-programow-kadrowo-placowych-zwycieza-teta-unit4/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu