RSS

Podniebna przygoda ku nowym wyzwaniom

Wspinanie to fascynująca i dynamiczna aktywność, która nie tylko testuje nasze umiejętności fizyczne, ale także…

Koniec z koszmarnymi włosami! Kosmetyki Kemon pomogą Ci…

Marzysz o pięknych, lśniących i zdyscyplinowanych włosach, jak z okładki? Jak się okazuje, dobre geny…

Ewidencja podatku VAT — co trzeba wiedzieć

Ewidencja podatku VAT to rzecz, o której powinien pamiętać każdy czynny podatnik. Jest to wymagane…

Naturalny miód rzepakowy – słodki nektar z pól

Naturalny miód rzepakowy to jeden z najczęściej spotykanych miodów na sklepowych półkach. Co jednak kryje…

«
»

Randki dla fanów adrenaliny. Sprawdź, gdzie możesz dać ponieść się emocjom!

  • Napisany przez:

Czasami w związek wkrada się rutyna. Szuka się wtedy sposobu, aby urozmaicić wspólne chwile aktywnościami, które wywołują dodatkowe, raczej skrajne emocje. Dla niektórych będzie to entuzjastyczna sesja zdjęciowa, wspólny wyjazd w góry lub ekstremalny skok ze spadochronem. Warto jednak przed podjęciem decyzji dokładnie „przegadać” temat, tak, aby każdy był zadowolony i czerpał same pozytywne emocje z atrakcji – niektóre dostarczają naprawdę sporej dawki adrenaliny. Jakie są ekstremalne pomysły na randkę dla niej i dla niego? Za chwilę dowiesz się o nich więcej!

Skok na bungee

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć skoku na bungee. Odbywają się one między innymi w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Jest to jedna z najchętniej wybieranych atrakcji dla dwojga. Wynika to z tego, że skok oddaje się razem, osoby skaczące połączone są uprzężą, co oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, umożliwia przede wszystkim możliwość wspólnego przeżycia tego skoku. Jest się w końcu w swoich objęciach, można wesprzeć się poprzez mocne przytulenie i kilka słów przed samym skokiem. A jeśli obie osoby są na tyle przebojowe i pewne, że chcą rzucić się z 90 metrów – pozostało życzyć im mocnych nerwów. Bungee to sprawdzenie siebie, atrakcja pełna emocji i adrenaliny. Być może po takim skoku ktoś zdecyduje się na pójście o krok dalej – skoczy ze spadochronem. Randka w samolocie brzmi niesamowicie – masz wystarczająco dużo odwagi, aby zaprosić na nią swoją drugą połówkę?

Nocleg na wysokości

Inną, niesamowitą atrakcją, która zalicza się do kategorii – atrakcje ekstremalne – jest nocleg na wysokości w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej dla pary. Jak sama nazwa mówi – osoby, które zdecydują się na skorzystanie z tej atrakcji, będą miały okazję spędzić całą noc w namiocie wiszącym na skale, 30 metrów nad ziemią. Dolina Będkowska to przepiękne miejsce, zlokalizowane niedaleko Krakowa. Oprócz, co oczywiste, naprawdę pełnej wrażeń nocy, będzie można podziwiać malowniczy krajobraz okolicy. Przed wejściem na skały uczestnicy otrzymają niezbędny sprzęt wspinaczkowy, zostaną przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa na wysokości oraz obsługi przedmiotów, które dostali. Nie trzeba posiadać żadnych zezwoleń, kursów czy nawet doświadczenia we wspinaniu – o bezpieczeństwo zadbają wykwalifikowani instruktorzy. Jedyne, czego potrzebujecie to odwaga i zapał, a także chęć na przygodę życia, o której nie da się zapomnieć.

OFF ROAD

Wciąż utrwalane stereotypy płci sugerują, że w atrakcjach motoryzacyjnych kobiety nie będą czuły się najlepiej. Czas to zmienić! Off Road to atrakcja dla każdego fana adrenaliny, który radzi sobie ze stresem, potrafi opanować nawet najtrudniejszą sytuację i wyjść obronną ręką z kłopotów. A czym w ogóle jest Off Road? To jazda za kierownicą samochodu terenowego po nieutwardzonej drodze. Podczas jazdy wyznaczoną trasą trzeba będzie zmierzyć się z trudnościami – błotem, kamieniami, stromymi zjazdami, konarami drzew. Takie wyprawy pozwolą wam na poznanie swoich dobrych i słabszych stron. Pokażą, jak działacie w zespole – podczas jazdy będziecie mogli wymienić się siedzeniem kierowcy. Jest to niesamowita przygoda, na którą decydują się nieliczni ochotnicy. Wymaga to jednak dużej odwagi, ponieważ niektóre sytuacje mogą być stresujące lub przyprawią was o dreszcze!

Ekstremalne strzelanie

Strzelnica staje się coraz bardziej popularnym miejscem na spędzanie wolnego czasu. Nic dziwnego – można tam wyładować się z negatywnej energii, wprowadzić do swojego życia więcej wrażeń, pozbyć się monotonii.  Ekstremalne strzelanie dla dwojga odbywa się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Białymstoku, a to tylko garstka miast, w których możesz z tego skorzystać. Zazwyczaj strzelanie trwa od 60 do 120 minut. W tym czasie przeprowadzane jest szkolenie z bezpieczeństwa, postaw strzeleckich oraz użycia broni. Do wyboru będzie najprawdopodobniej od kilku do kilkunastu broni, są to zazwyczaj: strzelba Mossberg, AK 47, Glock 17, Shotgun, UZI, Magnum 38. Bronie i czas trwania mogą się różnić w zależności od wybranej lokalizacji. Ekstremalne strzelanie jest świetną opcją na przeżycie czegoś zupełnie nowego, możecie wpleść elementy rywalizacji i założyć się o jakąś fajną nagrodę. Warto przejrzeć ofertę na wasze miasto lub okolicę i spędzić ekstremalnie wybrane popołudnie.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu