RSS

Rozdzielność majątkowa a komornik: Ochrona majątku osobistego w…

W obecnych czasach, kwestie finansowe stanowią integralny aspekt życia małżeńskiego, a decyzje związane z zarządzaniem…

Sucha skóra, czy wiesz, jak sobie z nią…

Sucha skóra to problem, z którym mierzy się wiele kobiet na całym świecie. To trudny…

Witamina C a zdrowe włosy i paznokcie -…

Witamina C, znana także jako kwas askorbinowy, jest jednym z kluczowych składników odżywczych, które mają…

Biogazownie: Źródło Zielonej Energii dla Świadomego Inwestora

Biogazownie to innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które umożliwiają wytwarzanie energii z odpadów organicznych. Zastanawiasz się,…

«
»

W Orange doładujesz konto szybko jak błyskawica

  • Napisany przez:

Czasy, w których doładowania można było kupić tylko w kioskach czy sklepach, już dawno minęły. Obecnie zasilisz swoje konto bez wychodzenia z domu, wszędzie tam, gdzie jesteś i masz dostęp do internetu: na telefonie w trakcie podróży, na komputerze w pracy czy podczas odpoczynku. Co więcej, w Orange zrobisz szybko jak błyskawica – płacąc za zasilenie swojego numeru dosłownie jednym kliknięciem. Jak doładować konto w Orange szybciej niż kiedykolwiek? Wyjaśniamy!

Orange – doładowanie konta w błyskawicznym tempie

Doładowywanie telefonu można dziś wykonać na kilka sposobów – między innymi za pomocą kodu z karty-zdrapki lub terminala, bankomatu czy nawet poprzez inny telefon. Możesz też skorzystać z doładowań online, np. po zalogowaniu się na swoje internetowe konto bankowe. Najszybszą metodą jest jednak błyskawiczne doładowanie Orange, dzięki któremu możesz zasilić swoje konto dosłownie w kilka sekund. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie https://doladowania.orange.pl/blyskawiczne-doladowanie i przy pierwszym zasileniu online zapamiętasz swoją metodę płatniczą. A jak dokładnie wygląda szybkie doładowanie telefonu w Orange?

Jak doładować konto w Orange? Błyskawicznie!

Błyskawiczne doładowanie konta w Orange zaczynasz od zalogowania się do swojego konta na portalu doladowania.orange.pl. Następnie wybierasz numer, który chcesz doładować – może być Twój, a może którejś z Twoich bliskich osób. W kolejnym kroku zaznaczasz interesujący Cię nominał zasilenia, po czym decydujesz, w jaki sposób chcesz płacić: BLIKiem czy kartą płatniczą. Ostatnia i szczególnie ważna kwestia: zaznaczenie zgody na zapamiętanie metody płatności.

Dzięki temu za każde kolejne doładowanie zapłacisz jednym kliknięciem, bez konieczności wprowadzania kodu BLIK czy danych karty i bez przekierowywania Cię do serwisu transakcyjnego banku. Po prostu wybierzesz numer oraz nominał doładowania – i klikniesz „Zapłać zapisanym BLIKiem” albo „Zapłać zapisaną kartą”. To wszystko – konto zostanie zasilone!

To nie tylko najszybszy sposób na to, jak doładować telefon w Orange, ale też całkowicie bezpieczny. Wszystkie informacje są przechowywane na Twoim koncie klienta, zatem osoby trzecie nie mają do nich dostępu. Co więcej, Błyskawiczne doładowanie Orange daje Ci darmowe 10 GB po każdym zasileniu konta z użyciem tej metody. Bez względu na to, ile razy w ciągu miesiąca czy dnia będziesz z niej korzystać!

Artykuł sponsorowany

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu