RSS

Zcash – anonimowa kryptowaluta, zbudowana na kodzie źródłowym…

Kryptowaluta Zcash to projekt, który działa od jesieni 2016 roku. Zcash jest określany mianem odpowiednika…

Kto może starać się o dotacje unijne?

W przeciągu kilkunastu lat bycia w Unii Europejskiej nasz kraj, otrzymał z dotacji nawet do…

Zakłady na piłkę nożną

O zakładach bukmacherskich słyszał chyba każdy z nas. Zainteresowanie nimi wzrasta przed eliminacjami do mistrzostw…

Co stosować w walce z hemoroidami?

Hemoroidy to dla wielu osób wstydliwy problem, choć tak naprawdę jest on bardzo częsty. Wskazuje…

«
»

Zdjęcie na płótnie – niezwykła dekoracja

  • Napisany przez:

Zdjęcie na płótnie – niezwykła dekoracja

Obrazy z własnych fotografii drukowane na płótnie canvas są wyjątkową ozdobą każdej przestrzeni. To także prezentowy hit, więc często w ten sposób zatrzymuje się wspomnienia, piękne kadry czy też robi się przyjemność komuś bliskiemu. Wystarczy przesłać własne zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, wybrać format, rodzaj wydruku boków, aby otrzymać dekorację na drewnianej ramie, która może zawisnąć w salonie, sypialni, gabinecie i wszędzie tam, gdzie będziemy się chcieli pochwalić efektowną ozdobą. Na ścianach pojawiają się więc często zdjęcia rodzinne, choć przecież można też sięgnąć po fotografie o bardzo różnej tematyce. Tego typu dekoracje mają doskonałą jakość, są wykonane ekologicznymi technikami druku i zachwycają. To innowacyjny pomysł na przykład na unikatowe zdjęcie ślubne.

Pamiątka z własnych fotografii na płótnie canvas

Fotoobrazy na  płótnie z https://www.galeriadruku.com.pl/ to niewątpliwie oryginalna ozdoba i świetny pomysł na to, by zachować wspomnienia. Rewelacyjnie prezentować się będą zdjęcia dzieci, Państwa Młodych, przyjaciół czy nawet ukochane krajobrazy w formie, która sama z siebie już przykuwa uwagę. Przecież obrazy zawsze kojarzyły się ze sztuką, a nowoczesna technologia sprawia, że każdy może zamówić rewelacyjną ozdobę, która nie będzie malowana lecz wydrukowana na podstawie przesłanej fotografii czy wybranej grafiki. A to wspaniały sposób na świetny prezent dla kogoś bliskiego, na nowe mieszkanie, do biura. Poza tym fotoobraz to świetny sposób na zatrzymanie wspomnień.

Fotoobrazy ze zdjęć wysokiej rozdzielczości

Spersonalizowane zdjęcia na płótnie sprawdzą się jako prezent, ale są też świetną dekoracją, którą możemy zrobić dla siebie i powiesić w domu czy w miejscu pracy. Na ścianie mogą się pojawić więc zdjęcia z uroczystości rodzinnej, ukochane zwierzaki czy najpiękniejsze krajobrazy. Obraz też niezmiennie będzie się kojarzyć z dziełami sztuki i nic nie stoi na przeszkodzie, by zainwestować w tak modne obecnie reprodukcję i otaczać się dziełami impresjonistów czy realistów. Z pewnością to dekoracja wyjątkowa i niepowtarzalny prezent, który się sprawdzi na wiele różnych okazji.

Aranżacje z efektowną ozdobą

Z pewnością to właśnie charakter obrazów sprawia, że stają się one zdecydowanie lepszą dekoracją niż fotografie w ramkach. Poza tym ze zdjęć w prosty sposób można wykonać  kolaż. Bez problemu wybierzesz tło, dodasz napisy czy grafiki, więc twój obraz nabierze bardzo indywidualnego charakteru. Blog o druku – GaleriaDruku opisuje, jakie możliwości daje ci nowoczesna technologia.

Materiał promowany

https://www.mistrzu.com/plakaty-do-nowoczesnego-mieszkania-porady-dekoracyjne/

https://www.mistrzu.com/fotografia-produktowa-najwyzszej-jakosci/

https://www.mistrzu.com/dlaczego-warto-zrobic-zdjecia-biznesowe/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu