RSS

Osuszacz ziębniczy – zasada działania

Osuszacze ziębnicze (lub też chłodnicze) to urządzenia stosowane w większości zakładów przemysłowych. Ich obecność w…

Profesjonalne utleniacze do włosów dla fryzjerów — koloryzacja…

Marzysz o tym, aby Twoje klientki wychodziły z salonu zadowolone z efektu koloryzacji za każdym…

Proste pożyczanie bez wychodzenia z domu. Poznaj dostępne…

W ostatnich latach coraz więcej codziennych spraw możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Mamy dostęp…

Wszystko, co musisz wiedzieć o antyoksydantach

Termin “antyoksydanty” pojawia się zarówno w dietetyce, jak i kosmetyce. Przeciwutleniacze, bo tak inaczej nazywamy…

«
»

Apple Mac Mini M1 2020 – piekielnie szybki, kompaktowy komputer. Czy warto go kupić?

Urządzenia firmy Apple zawsze wzbudzają wiele sensacji. Cenione są za wysoką jakość, jednocześnie nawet najmniejszy błąd jest momentalnie zauważany i wytykany producentowi. Czy jest tak również w przypadku Apple Mac Mini M1 2020?

Apple Mac Mini M1 Szybki jak błyskawica

Płynność działania Maca zasługuje oczywiście na dużą pochwałę. Nie powinno jednak to dziwić – wszak producent przyzwyczaił nas już do sprawnego działania swoich urządzeń.

Apple Mac Mini M1 2020 to sprzęt, na którym nie robi wrażenia wiele aplikacji w tle, synchronizacja poczty czy zdjęć oraz przeglądanie internetu. Wszystko działa płynnie i szybko, tak jakby była wykonywana tylko jedna czynność.

Bezpretensjonalna cisza

Fani ciszy i spokoju również odczują zalety tego urządzenia. Podpinając monitor mamy do dyspozycji dużą przestrzeń roboczą, którą możemy dostosować do swoich potrzeb. Jak powszechnie wiadomo, Mac nie jest kupowany często przez ludzi o niskich wymaganiach. To sprzęt dla zaawansowanych użytkowników, którzy mają wygórowane oczekiwania. Pracując na Macu Mini M1 mamy wrażenie pełnego profesjonalizmu, a komputer nie hałasuje nawet przy wykonywaniu wielu czynności w tym samym czasie.

Wyposażenie Maca Mini

Sprzęt ten jest wyposażony w 8GB lub 16GB pamięci RAM. Mamy też możliwość wyboru pojemności dysku SSD między 256GB a 2TB. Jego prędkość może osiągać nawet 3,4 GB/s stąd też zawrotna prędkość otwierania aplikacji i plików. Jedno jest pewne, Mac Mini M1 spełnił wszelkie oczekiwania użytkowników.

Na co warto zwrócić uwagę to fakt, że procesor M1 to prawdziwa forteca zabezpieczeń. Chroni użytkownika dedykowanym silnikiem szyfrowania AES, koprocesorem Secure Encalve, blokadą aktywacji. Dodatkowym zabezpieczeniem jest również funkcja bezpiecznego uruchamiania systemu oraz przetwarzania danych.

Mac Mini M1 posiada Wi-Fi 6, Ethernet, złącze HDMI, dwa porty Thunderbolt/USB 4, 2 porty USB typu A oraz wejście minijack 3,5 mm. Z powodzeniem podłączymy go do monitora 4K lub 6K.

Dla kogo Mac Mini M1?

To urządzenie to rozwiązanie w zasadzie dla każdego, kto pragnie kompaktowego sprzętu do zadań specjalnych. Posłuży zarówno studentom w ramach nauki, jak i montażystom filmów czy fotografom, w celu obróbki zdjęć. Możliwość podłączenia monitora zewnętrznego, daje użytkownikom wiele możliwości.

Apple Mac Mini M1 2020 – cena

Za Maca przyjdzie nam zapłacić od 3699,00 zł. Chodzi o wersję 8GB RAM i 256GB pamięci na dysku SSD. Konieczny może być również zakup takich akcesoriów jak myszka do Mac mini. W Lantre znajdziesz również inne przydatne urządzenia pomocne w codziennej pracy takie jak klawiatura do Mac mini w sklepie Lantre.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu