RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Dlaczego warto wybrać garnitur ślubny na miarę?

  • Napisany przez:

Ślub to jeden z ważniejszych dniu w życiu. Od chwili zawarcia przysięgi małżeńskiej oficjalnie będzie się podążać przez życie we dwoje. Ponieważ jest to wydarzenie wysokiej rangi, wszystko powinno być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Trzeba także zadbać o swój strój.

Podczas wesela większość spojrzeń w pierwszej kolejności kieruje się w stronę Panny Młodej i jej wyjątkowej kreacji. Nie oznacza to jednak, że Pan Młody może kwestię swojego ubioru zbagatelizować. On również musi wyglądać fantastycznie i szykownie. Oznacza to, że do kwestii wyboru garnituru ślubnego musimy podejść bardzo starannie.

Idealny garnitur dla Pana Młodego, czyli jaki?

Podstawowym elementem stylizacji Pana Młodego jest garnitur, co nie znaczy, że może założyć każdy model. Podczas własnego ślubu musimy być gwiazdą wieczoru, wyróżnić się na tle gości, a tym samym założyć coś bardziej szykownego. Koncentrujemy się na garniturach wysokiej jakości, które są z dobrego gatunku wełny. Po drugie musi on idealnie pasować do naszej sylwetki. Nie może być opięty, za krótki ani za luźny. To m.in. z tego powodu nie możemy garnituru pożyczać, zwłaszcza na taką okazję. Każdy ma inną sylwetkę, a w garniturze wyglądamy dobrze, kiedy jest dopasowany. I właśnie dlatego idealną propozycją jest garnitur na miarę. Jakie jeszcze są zalety tego rozwiązania?

Dlaczego garnitur ślubny na miarę to dobry pomysł?

Przede wszystkim będzie idealnie pasować do naszych wymiarów. Krawiec zdejmie miarę i przygotuje takie ubranie, które będzie mieć optymalne wymiary, a tym samym będziemy mogli podkreślić atuty swojej sylwetki lub zatuszować jej mankamenty. Jeżeli do tego mamy dość niestandardową budowę ciała, współpraca z doświadczonym krawcem tym bardziej jest warta uwagi. Konsultując się ze specjalistą, nie musimy obawiać się tego, że nie znamy się na rodzajach materiałów, nie śledzimy trendów ślubnych lub zwyczajnie mamy kłopot w określeniu tego, w jakim fasonie będziemy wyglądać najlepiej. Krawiec podpowie, jakie warianty będą dla nas dobrą propozycją, a my możemy spokojnie planować inne kwestie związane ze ślubem.

Niewątpliwym atutem jest jakość tkanin. W renomowanych pracowniach szyje się garnitury tylko z wysokiej klasy wełny i widać to od razu, kiedy się takie ubranie założy. Jeżeli zdecydujemy się na takie kolory jak granat lub grafit, to garnitur z pewnością wykorzystamy również podczas wielu innych okazji.

Garnitur gotowy a szyty na miarę – ceny

Musimy się liczyć z tym, że garnitur gotowy, który jedynie zdejmiemy z wieszaka w sklepie, będzie tańszy niż ten robiony na indywidualne zamówienie. Zupełnie inaczej wygląda praca przy szyciu, kiedy trzeba zdjąć miarę i poświęcić mnóstwo czasu na ręczne wykonanie. Nie ulega wątpliwości, że w tym przypadku mamy do czynienia z produktem klasy premium. Jeśli interesuje nas szycie na miarę – cennik Cafardini zawiera przykładowe przedziały cenowe. Wyszczególnia szycie całego garnituru, marynarki, spodni i koszuli. Możemy więc samo określić, co będzie nas interesować.

Materiał zewnętrzny

Foto Unsplash

https://www.mistrzu.com/zaproszenia-slubne-niezbedny-element-przygotowan/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu