RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Dodatkowa karta SIM do smartwatcha lub do internetu

  • Napisany przez:

Chcesz odbierać połączenia i odpowiadać na wiadomości bez telefonu? A może używać transferu danych, który masz w smartfonie, na wielu różnych urządzeniach jednocześnie? W takich przypadkach druga karta SIM z tym samym numerem może być świetnym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli masz smartwatcha lub router. Podpowiadamy, po co komu eSIM do zegarka lub dodatkowa karta SIM do internetu i dlaczego warto z nich skorzystać.

Dlaczego warto mieć ekstrakartę SIM do smartwatcha?

Bez karty SIM bądź eSIM nie skorzystasz z większości funkcjonalności swojego smartfona – nie wykonasz połączenia ani nie przejrzysz social mediów. Na telefonie bez karty SIM lub eSIM możesz tylko zadzwonić na 112 albo pograć w grę offline. Natomiast inteligentny zegarek całkiem dobrze działa i radzi sobie bez tych kart. Druga karta SIM/eSIM z tym samym numerem do smartwatcha zwiększy natomiast znacznie możliwości urządzenia.

Gdy masz eSIM do zegarka, nie musisz ciągle mieć przy sobie smartfona, żeby być w kontakcie ze światem. Idziesz biegać albo ćwiczyć na siłownię? Wychodzisz tylko na chwilę albo po prostu telefon przez przypadek został w domu? Spokojnie, dodatkowa karta SIM do smartwatcha pozwoli Ci odbierać połączenia i dzwonić przez zegarek. Odpiszesz też na wszystkie wiadomości. Jednym słowem multitasking na wyciągnięcie ręki (i to nie tylko w przenośni).

Pamiętaj tylko, żeby wcześniej sprawdzić, jaki rodzaj karty SIM obsługuje Twój smartwatch. Wybór nie będzie problemem w Orange Flex, bo dodatkowa karta dostępna jest zarówno jako plastikowy SIM, jak i cyfrowy eSIM. I to bez dodatkowych opłat (więcej info na https://flex.orange.pl/uslugi/dodatkowe-sim).

Dodatkowa karta SIM do internetu – kiedy sprawdzi się najlepiej?

Drugą kartę SIM możesz też włożyć do routera stacjonarnego lub mobilnego. Podłączysz wtedy do sieci jednocześnie wiele urządzeń, które będą korzystać z Twojego pakietu GB ze smartfona. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie musisz robić hotspota z telefonu, co jest mało praktyczne i szybko rozładowuje baterię na urządzeniu.

Taka ekstrakarta SIM do internetu może Ci zastąpić nie tylko internet mobilny, ale w niektórych przypadkach nawet ten stacjonarny, do domu. Oczywiście pod warunkiem, że masz dużą paczkę gigabajtów albo nielimitowany transfer danych. To szczególnie przydatna opcja, kiedy wynajmujesz mieszkanie i nie chcesz podpisywać długoterminowej umowy z dostawcą bądź właściciel lokum nie zgadza się na instalację kabli światłowodowych.

W Orange Flex dodatkową kartę SIM łatwo połączysz z nielimitowanym internetem. Dzięki usłudze internetu UNLMTD skorzystasz z sieci bez limitu już od 15 zł/tydzień, a w największym planie nielimitowany internet masz już w cenie. I co ważne, nielimitowany znaczy tu nielimitowany – niezależnie od tego, ile transferu zużyjesz, prędkość internetu nie zwolni.

Dodatkowa karta SIM w Orange Flex – jak to działa?

Dodatkową kartę SIM lub eSIM w Orange Flex łatwo i wygodnie aktywujesz przez aplikację. W apce Orange Flex wybierasz sobie najpierw plan komórkowy i metodę płatności (karta płatnicza albo BLIK). Kiedy masz już swój numer we Flexie, możesz zarządzać usługami dodatkowymi, takimi jak UNLMTD czy dodatkowe karty SIM. Wszystko od początku do końca w aplikacji, tak jak i cały proces przeniesienia numeru. Aby zamówić dodatkowe SIM-y, zaznaczasz tylko:

  • ile kart potrzebujesz,
  • jaki rodzaj karty Cię interesuje (SIM czy eSIM),
  • czy chcesz opcję także do rozmów, czy tylko do internetu.

Liczba dodatkowych kart SIM w Orange Flex, które masz w cenie, zależy od rodzaju wybranego planu. W Planach 30 GB i 45 GB to jedna ekstrakarta, w Planie 80 GB – dwie, a w Planie 150 GB z UNLMTD za 0 zł – aż trzy.

Artykuł sponsorowany

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu