RSS

Stało się. Wyższe kary za zanieczyszczanie środowiska Gdańsk.

Temat ochrony środowiska w dalszym ciągu jest z nami obecny. Sejm przyjął nową ustawę o…

Jak pozbyć się lwiej zmarszczki?

Lwia zmarszczka bardzo zmienia wygląd twarzy. Na początku pojawia się pojedyncza, drobna bruzda, ale z…

Narciarstwo inaczej - jak wybrać najlepsze narty skiturowe,…

Narciarstwo jest chętnie wybieranym sportem, gdy mamy możliwość wyjechania na urlop w sezonie zimowym. Czy…

Czy sklep futbolowy to miejsce tylko dla profesjonalnych…

Sklep piłkarski to w głównej mierze po prostu sklep z akcesoriami sportowymi. Nie dostaniesz w…

«
»

Gadżety dla firm na lato

  • Napisany przez:

Jeśli twoja firma pozyskuje klientów w niestandardowy sposób, lato to idealny czas, aby zwrócić uwagę na gadżety reklamowe. Dlaczego? Przede wszystkim w wakacje wiele przedsiębiorstw zawiesza swoje standardowe działanie, co oznacza, że nawiązywanie relacji biznesowych będzie łatwiejsze. Po drugie, sezon urlopowy sprzyja nieformalnym kontaktom. Po trzecie wreszcie, wyjazdy i aktywność na świeżym powietrzu stwarzają wiele dodatkowych okazji, by wykorzystać potencjał marketingowy firmy. Jakie gadżety dla firm będą dobrym pomysłem w letnie dni?

1. Torby i etui – letnie gadżety firmowe

2. Okulary, czapki i kapelusze – inne niż gadżety biurowe

3. Dmuchańce

Oczywiście, nadal możesz stawiać na bardziej typowe gadżety dla firm: kubki reklamowe, podkładki pod kubki czy modne gadżety ekologiczne, jednak warto wykorzystać moc, jaką niosą ze sobą cieplejsze i słoneczne dni.

Torby i etui – letnie gadżety firmowe

Poszukiwane gadżety promocyjne, które nie będą tylko sezonowym bonusem? Wybierz wodoodporne torby i etui, które uchronią sprzęt elektroniczny, pieniądze, dokumenty oraz inne ważne przedmioty przed zalaniem. Będą idealne na plażę, ale sprawdzą się także poza sezonem. Tego rodzaju gadżety zdobione przez nadruki reklamowe wykorzystasz także jako reklamę podczas letnich imprez sportowych z wodą w roli głównej. W podobnej roli warto wykorzystać również ręczniki plażowe.

Asortyment toreb i pokrowców jest całkiem spory. Znajdziesz wśród nich praktyczne worki dla dzieci, saszetki na biodro czy termotorby. Zadbaj, aby logo firmy było dobrze widoczne.

Okulary, czapki i kapelusze – inne niż gadżety biurowe

To kolejne bardzo praktyczne artykuły reklamowe lubiane w letnim czasie. Okulary przeciwsłoneczne są stosunkowo niedrogie, a przy tym bardzo praktyczne – chętnie wykorzystywane przez dzieci i dorosłych. Reprezentują również upominki reklamowe, które możesz wykorzystać do promocji w czasie plenerowych wakacyjnych eventów.

Podobna zasada tyczy się wszelkiego rodzaju nakryć głowy. Kapelusz lub daszek z firmowym logotypem z pewnością przypadnie do gustu pracownikom oraz klientom – tym już pozyskanym i potencjalnym. Jeśli sponsorujesz jakąś imprezę, takie akcesoria reklamowe wykorzystasz również w formie nośnika reklamy wręczanego zawodnikom i kibicom.

Dmuchańce

Materace, piłki plażowe, kółka do pływania… Pula nadmuchiwanych akcesoriów jest naprawdę szeroka. To także doskonałe upominki firmowe, za sprawą których dotrzesz – za pośrednictwem najmłodszych – do ich rodziców. Zadbaj o wyraźne oznakowanie logotypem i nazwą firmy, aby gadżet prezentował się nienagannie.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu