RSS

Profesjonalne buty zapaśnicze to lepszy trening — zobacz…

Zapasy to jeden ze sportów walki znany od setek lat. Polega na fizycznym zmaganiu się…

Badania NDT - metody, zastosowanie, specyfikacja

Badania NDT - co to takiego? Gdzie znajdują zastosowanie? Dlaczego są tak istotne? O tym…

Planujesz eksport do Chin? Na to musisz zwrócić…

Państwo Środka ze swoim gigantycznym potencjałem zakupowym okazuje się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej nienasyconych…

Alkoholizm: czym jest i jak może wpłynąć na…

Alkoholizm jest poważnym problemem, który może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych i społecznych. Jeśli Ty…

«
»

Gadżety dla firm na lato

  • Napisany przez:

Jeśli twoja firma pozyskuje klientów w niestandardowy sposób, lato to idealny czas, aby zwrócić uwagę na gadżety reklamowe. Dlaczego? Przede wszystkim w wakacje wiele przedsiębiorstw zawiesza swoje standardowe działanie, co oznacza, że nawiązywanie relacji biznesowych będzie łatwiejsze. Po drugie, sezon urlopowy sprzyja nieformalnym kontaktom. Po trzecie wreszcie, wyjazdy i aktywność na świeżym powietrzu stwarzają wiele dodatkowych okazji, by wykorzystać potencjał marketingowy firmy. Jakie gadżety dla firm będą dobrym pomysłem w letnie dni?

1. Torby i etui – letnie gadżety firmowe

2. Okulary, czapki i kapelusze – inne niż gadżety biurowe

3. Dmuchańce

Oczywiście, nadal możesz stawiać na bardziej typowe gadżety dla firm: kubki reklamowe, podkładki pod kubki czy modne gadżety ekologiczne, jednak warto wykorzystać moc, jaką niosą ze sobą cieplejsze i słoneczne dni.

Torby i etui – letnie gadżety firmowe

Poszukiwane gadżety promocyjne, które nie będą tylko sezonowym bonusem? Wybierz wodoodporne torby i etui, które uchronią sprzęt elektroniczny, pieniądze, dokumenty oraz inne ważne przedmioty przed zalaniem. Będą idealne na plażę, ale sprawdzą się także poza sezonem. Tego rodzaju gadżety zdobione przez nadruki reklamowe wykorzystasz także jako reklamę podczas letnich imprez sportowych z wodą w roli głównej. W podobnej roli warto wykorzystać również ręczniki plażowe.

Asortyment toreb i pokrowców jest całkiem spory. Znajdziesz wśród nich praktyczne worki dla dzieci, saszetki na biodro czy termotorby. Zadbaj, aby logo firmy było dobrze widoczne.

Okulary, czapki i kapelusze – inne niż gadżety biurowe

To kolejne bardzo praktyczne artykuły reklamowe lubiane w letnim czasie. Okulary przeciwsłoneczne są stosunkowo niedrogie, a przy tym bardzo praktyczne – chętnie wykorzystywane przez dzieci i dorosłych. Reprezentują również upominki reklamowe, które możesz wykorzystać do promocji w czasie plenerowych wakacyjnych eventów.

Podobna zasada tyczy się wszelkiego rodzaju nakryć głowy. Kapelusz lub daszek z firmowym logotypem z pewnością przypadnie do gustu pracownikom oraz klientom – tym już pozyskanym i potencjalnym. Jeśli sponsorujesz jakąś imprezę, takie akcesoria reklamowe wykorzystasz również w formie nośnika reklamy wręczanego zawodnikom i kibicom.

Dmuchańce

Materace, piłki plażowe, kółka do pływania… Pula nadmuchiwanych akcesoriów jest naprawdę szeroka. To także doskonałe upominki firmowe, za sprawą których dotrzesz – za pośrednictwem najmłodszych – do ich rodziców. Zadbaj o wyraźne oznakowanie logotypem i nazwą firmy, aby gadżet prezentował się nienagannie.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/jakie-gadzety-z-wlasnym-nadrukiem-przygotowac-na-spotkanie-firmowe/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu