RSS

Rola naturalnych emulgatorów w poprawie jakości produktów spożywczych

Świadomość zdrowego odżywiania rośnie, społeczeństwo zaczyna przyglądać się składnikom, które znajdują się w produktach spożywczych…

Stal Nierdzewna Vs Aluminium

Porównanie stali nierdzewnej z aluminium to temat często poruszany przy wyborze materiałów w projektowaniu produktów,…

Czym jest krykiet?

Krykiet jest jedną z najstarszych i najbardziej złożonych gier zespołowych, których korzenie sięgają Anglii w…

Prop trading kontra inwestycje długoterminowe: zalety i wady…

Prop trading to strategia, w ramach której firmy inwestycyjne (lub indywidualni traderzy zawodowi) wykorzystują własny…

«
»

Zimowe gadżety reklamowe – wybieramy najlepsze

  • Napisany przez:

Zima, a zwłaszcza okres świąt i nowego roku to idealny czas na obdarowanie kontrahentów lub klientów prezentami. Nawet drobny, ale praktyczny i estetyczny gadżet wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej nim osoby. W tym czasie warto postawić przede wszystkim na specjalne gadżety zimowe. Sprawdź, które są szczególnie polecane.

Gadżety reklamowe – praktyczne i estetyczne

Dobrej jakości gadżety reklamowe powinny być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim użyteczne. Na nic zda się bowiem nawet najładniejszy przedmiot, jeśli klient czy kontrahent wrzuci go na dno szuflady, a nawet kosza na śmieci. Funkcjonalne gadżety najlepiej pełnią swą funkcję marketingową. Są często wykorzystywane, przez co użytkownik ma stały kontakt z logo firmy znajdującym się na przedmiocie. W ten sposób gadżet regularnie przypomina mu o danej marce, a co istotne – są to pozytywne skojarzenia. To przekłada się na liczne korzyści dla organizacji: zarówno wizerunkowe, jak i sprzedażowe. Dobrej klasy gadżety reklamowe pozwalają bowiem świetnie kreować pozytywny image organizacji, co w dalszej perspektywie może prowadzić do zysków sprzedażowych. Dlatego tak ważne jest, aby wręczać klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym eleganckie, a jednocześnie praktyczne gadżety.

Przytulny koc

Ciepły koc, kubek parującej herbaty w jednej i ciekawa książka w drugiej ręce to dla wielu osób idealny sposób na miłe spędzenie zimowego popołudnia. Przyjemny w dotyku, miękki i przede wszystkim ciepły koc może stać się też świetnym pomysłem na firmowy upominek. Gadżety reklamowe tego rodzaju są bardzo praktyczne, a przy tym efektowne. Starannie wykonany z dobrych gatunkowo materiałów koc polarowy czy z warstwą sherpa z pewnością przyda się każdemu zmarzluchowi. Nadrukowane na materiale logo sprawi natomiast, że gadżet przypomni użytkownikowi o firmie za każdym razem, gdy będzie używany.

Ciepły termofor

Funkcję rozgrzewającą pełnią także ciepłe termofory. Akcesoria te zapewniają przyjemne ciepło konkretnym częściom ciała – można je podłożyć pod plecy, stopy czy brzuch, aby cieszyć się komfortem przez długi czas. Co ważne, renomowane firmy oferujące gadżety reklamowe zamieszczają na nich dowolne nadruki. Logo firmy, wybrana grafika albo slogan umieszczony na termoforze sprawi, że przedmiot zyska dodatkowe walory marketingowo-reklamowe. Użytkownik korzystający z praktycznego rozgrzewacza w zimne dni zauważy logo firmowe, co wywoła u niego pozytywne skojarzenia z marką.

Polecanym pomysłem jest też wybór małej poduszki rozgrzewającej wkładanej do kieszeni albo rękawiczki. To idealne rozwiązanie na szybkie rozgrzanie zmarzniętych dłoni. Dzięki niewielkim rozmiarom gadżety te można mieć zawsze przy sobie: w torebce, aktówce albo kieszeni płaszcza.

Kubek termiczny

Wysokiej jakości kubek termiczny to gadżet, który przyda się o każdej porze roku. Funkcjonalny kubek utrzymujący temperaturę napoju jest niezastąpiony szczególnie w godzinach porannych, kiedy wszyscy śpieszą się do pracy i nie mają czasu na spokojne delektowanie się kawą w domu, jednakże koniecznie chcą się napić tego aromatycznego napoju. Praktyczny kubek termiczny z ciepłą kawą czy herbatą świetnie rozgrzewa i pobudza w zimne, senne dni. Gadżet z firmowym logo przypomni też klientowi czy kontrahentowi o marce za każdym razem, gdy ten sięgnie po parujący napar.

Materiał zewnętrzny

https://www.mistrzu.com/gadzety-dla-firm-na-lato/

https://www.mistrzu.com/jakie-gadzety-z-wlasnym-nadrukiem-przygotowac-na-spotkanie-firmowe/

https://www.mistrzu.com/jak-efektywnie-wykorzystac-gadzety-reklamowe-na-targach-i-konferencjach/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu