RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Mailingo/domains/mistrzu.com/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/Mailingo/domains/mistrzu.com/public_html/wp-content/themes/News/gavern/widgets.slideshow.php on line 130

Zarządzaj swoimi finansami rozwa…

Skuteczne zarządzanie swo…

Założenia ustawy o systemie moni…

Podczas kampanii wyborcze…

Magazyn czasowego składowania - …

Magazyn czasowego składow…

Dlaczego nauka języka mówionego …

Wiele osób rozpoczynający…

Zmiany w zakresie wynagrodzeń wp…

Zmiany w zakresie wynagro…

Sprzęt do jogi. Co kupić na pocz…

Ostatnia dekada to czas r…

Jadłospis, który dostarczy miner…

Zdrowe i piękne włosy to …

Nie lekceważ niebezpieczeństwa z…

Latem znacznie częściej u…

Czym kierować się, wybierając wa…

Wakacje last minute ciesz…

Ile można zyskać na koncie oszcz…

Polacy coraz częściej dek…

«
»

Gdzie kupić szyby hartowane?

Jeśli szukamy szkła na wymiar – pomyślmy o zakupie szkła hartowanego, które jest dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło. W poniższym wpisie podpowiadamy, gdzie kupić szyby hartowane.

Na czym polega hartowanie szkła?

Szkło hartowane to szkło poddane hartowaniu, czyli obróbce cieplnej. Hartowanie szkła polega na jego podgrzaniu do odpowiednio wysokiej temperaturze i niemalże natychmiastowym schłodzeniu. Dzięki temu szkło staje się bardzo wytrzymałe, a jednocześnie jego wygląd nie ulega zmianie.

Przyjmuje się, że dzięki hartowaniu szkło staje się nawet sześciokrotnie trwalsze. Optymalną temperaturą hartowania jest ok. 660 stopni Celsjusza. Dzięki zastosowaniu hartowania, szkło staje się bezpieczniejsze w użytkowaniu – w przypadku pęknięcia rozpada się na niewielkie kawałeczki, dzięki czemu zdecydowanie zmniejsza się ryzyko skaleczenia.

Zastosowanie szkła hartowanego

Szkło hartowane posiada ogromne zastosowanie. W szyby hartowane wyposażone są nasze samochody. Powszechnie tzw. bezpieczne szkło stosuje się w transporcie, budownictwie, architekturze. Znajdziemy je jako składowy element mebli, kabin prysznicowych, parawanów, szklarni. Szkło hartowane stosuje się do zabudowy balkonów, wykonuje się z niego blaty stołów i stolików czy szklane półki. Szkło hartowane może być różnej grubości i kształtów – ważne by hartowanie miało miejsce po obróbce szkła. Po zahartowaniu nie jest możliwe docinanie, szlifowanie czy wiercenie takiej szyby – istnieje bowiem wysokie ryzyko pęknięcia.

Gdzie zamówić szyby hartowane?

Szkło hartowane najlepiej jest zamówić u szklarza, który zadba o poprawne wykonanie zamówienia. Wybór sprawdzonego szklarza zapewni nam wysoką jakość i wytrzymałość wybranego produktu. Pamiętajmy, że dziś nie musimy szukać szklarza w swojej najbliższej okolicy ani tym bardziej martwić się o to, w jaki sposób przewieziemy szyby do domu czy firmy. Warto wybrać firmę, która wykonuje szyby na wymiar online.

Wybierając usługi szklarza w  Internecie, oszczędzimy nie tylko czas, ale możemy skorzystać z szeregu atrakcyjnych rabatów i promocji. Ponadto, firma zajmująca się obróbką szkła posiada ważne certyfikaty, które możemy w każdej chwili sprawdzić na stronie internetowej.

Składając zamówienie drogą elektroniczną, wybierzemy w intuicyjnym panelu kształt pożądanej przez nas szyby w zależności od naszych preferencji – szyby prostokątne, trójkątne, trapezowe, a nawet owalne – wybierzemy potrzebne wymiary i grubość tafli, wybierzemy obróbkę szkła – szlifowanie lub fazowanie, a dodatkowo możesz wskazać rozmieszczenie otworów, których potrzebujesz na szybie.

Po złożeniu zamówienia szklarz odpowiednio przygotuje szybę w zamówionym przez nas rozmiarze, a kurier dostarczy ją pod wskazany przez nas adres w dogodnym terminie. To takie proste!

Artykuł partnera

 

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu