RSS

Wszystko, co musisz wiedzieć o antyoksydantach

Termin “antyoksydanty” pojawia się zarówno w dietetyce, jak i kosmetyce. Przeciwutleniacze, bo tak inaczej nazywamy…

Jak wygląda rynek pracy w Polsce? Co nas…

Rok 2021 był naprawdę ciężkim okresem dla wielu pracowników, jak i samych pracodawców. Skutki pandemii,…

Upadłość konsumencka – kiedy można ogłosić?

Na ogłoszenie upadłości konsumenckiej decydują się osoby, borykające się z ogromnymi problemami finansowymi oraz niebagatelnymi…

Która kosmetyczka we Wrocławiu jest najlepsza?

Która kosmetyczka we Wrocławiu jest najlepsza? Nawet najlepszy krem, czy domowe, sprawdzone przepisy na maseczki i…

«
»

Hotel z historią

Nie tylko miłośnicy średniowiecza i turniejów rycerskich uwielbiają zwiedzać charakterystyczne zamki, fortece czy też zachowane mury obronne. Pomimo dość niełatwej historii na terenie Polski mamy wiele takich zabytków, a coraz częściej ich stan pozwala nie tylko na to, by były one swoistym muzeum, ale również stają się przestrzenią dla hoteli, galerii sztuki, restauracji oraz ośrodków kultury. Takie komercyjne podejście do zabytku pozwala mu nadać zupełnie inną funkcję, respektując oczywiście walory architektoniczne oraz specyfikę miejsca. To się doskonale sprawdza i świetnym przykładem jest na przykład zamek w Gniewie.

  1. Popularna miejscówka
  2. Dla firm
  3. Dla dzieci i rodzin

Popularna miejscówka

Nie tylko wśród mieszkańców Pomorza zamek w Gniewie cieszy się bardzo dużym powodzeniem. To jedna z wielu podobnych budowli, które zachowały się do dnia dzisiejszego, ale w tym wypadku możemy mówić również o sukcesie marketingowym i doskonałym pomyśle na to, jak połączyć mroki i tajemnice średniowiecznych murów z nowoczesnością, jakiej oczekują klienci. Zamek w Gniewie jest przykładem na to, jak można przybliżać historię w atrakcyjny sposób, a także jak zaproponować klientom fantastyczny wypoczynek i doskonałą rozrywkę w bardzo nieszablonowym klimacie. A coraz częściej właśnie poszukujemy miejsc oryginalnych, takich, w których oferta będzie skrojona na miarę potrzeb.

Dla firm

Sama organizacja konferencji czy spotkania biznesowego na zamku będzie robić wrażenie na naszych gościach. Tu łączy się bowiem tradycję i nowoczesność w każdym wydaniu. Pakiet https://www.zamek-gniew.pl/polecamy/zamek-gniew-idealny-hotel-na-konferencje idealnie odpowiada na potrzeby wymagających klientów. Konferencja w hotelu może stać się na przykład inwestycją w wizerunek marki, bo z takiego szkolenia wszyscy wyjadą zadowoleni. Poza dużą ilością miejsc noclegowych, fantastyczną kuchnią oraz profesjonalną obsługą hotel gwarantuje również takie wyposażenie sali konferencyjnej, jakie będzie wam potrzebne, by nauczyć się jak najwięcej oraz by nawiązać nowe biznesowe lub branżowe znajomości.

Dla dzieci i rodzin

Zamek w Gniewie to doskonała alternatywa dla innych hoteli. Tu świetnie spędza się święta, długie weekendy oraz urlopy, a dzieci będą mogły w magicznej oprawie także skorzystać z opieki animatorów, a nawet przyjechać na kolonie. O czas spędzany z zabytkowych murach dbają tu wszyscy, a strefa SPA to realizacja marzeń o tym, jak prawdziwie się zregenerować. Sam zamek to żywa lekcja historii, którą odrabia się z prawdziwą przyjemnością. To tu odbywają się turnieje rycerskie, pokazy kowalstwa i szereg imprez tematycznych, które ściągają setki gości i turystów. Nie da się ukryć, że zadbany zamek jest jedną z najpiękniejszych atrakcji regionu i pokazuje, w jak wyjątkowy sposób da się połączyć historię i pomysł na biznes.

Artykuł partnera

https://www.mistrzu.com/projektowanie-obiektow-hotelowych-i-pensjonatow/

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu