RSS

Jak wybrać najlepszego dostawcę rozwiązań dla sieci trakcyjnych?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że praktycznie nikt z nas na co dzień nie docenia istnienia…

Jak rozliczyć PIT-36 za 2022 rok?

Rozliczenie PIT-36 2022 warto zrobić za pomocą specjalnego programu do rozliczania PIT. Dzięki temu unikniemy…

Fachowe doradztwo energetyczne dla twojej firmy

Zmiana polityki energetycznej w firmie może przyczynić się do uzyskania sporych oszczędności w skali roku.…

Do jakich krajów wymagana jest Zielona Karta?

Planujesz wyjazd za granicę i będziesz poruszał się własnym samochodem? W niektórych krajach wystarczy, że…

«
»

Projektowanie obiektów hotelowych i pensjonatów

  • Napisany przez:

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kreatywnie. Każdy wykonujemy z tą samą pasją. Realizacja zleceń to nie tylko wynik naszego doświadczenia, wynikającego z lat praktyki, ale serce, które angażujemy projektując kolejne inwestycje. Kim jesteśmy? Palladium Architekci to niezwykłe biuro, w którego skład wchodzą architekci oraz projektanci. Mamy doświadczenie w realizacjach projektów hoteli, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz w usługach z zakresu wystroju wnętrz.

Niezależnie od rodzaju i wielkości inwestycji- każdy projekt opiera się o podstawę, czyli plan. Wszystkie propozycje starannie przelewamy na papier, by nadać im ostatecznego kształtu. Każde rozwiązanie, które dostarczamy klientowi to obiekt funkcjonalny o wysokich standardach estetyki. Pracujemy z profesjonalistami- zatrudniany wykwalifikowanych architektów. Wyróżniają nas kreatywność i zaangażowanie. Nasi projektanci mają na koncie projekty hoteli i pensjonatów w wielu lokalizacjach. Wszystkie realizacje możesz zobaczyć w portfolio na stronie https://hotelarstwo.com.pl.

Pensjonaty – nad morzem i w górach

Nasze biuro projektowe realizuje zarówno projekty tradycyjnych jak i góralskich pensjonatów. Zarówno małe jak i duże hotele są przedmiotem naszej pracy. Wyróżnia nas indywidualne podejście, dlatego dbamy o wszystkie detale dążąc do maksymalnej satysfakcji klientów. Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas z wstępnym pomysłem, czy przygotowanie projektu od początku będzie naszym zadaniem- jesteśmy po to, by osiągnąć wspólny cel. Dla nas niemożliwe nie istnieje- zawsze realizujemy plan. Wykorzystując nasze doświadczenie, otwartość i kreatywność służymy radą i pomysłem nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Projekty hoteli z basenem i centrum SPA

Współpraca z nami jest elastyczna. Jako Klient nie musisz się obawiać, że będziemy cokolwiek narzucać. Wręcz przeciwnie- jeśli masz gotowe pomysły zrobimy wszystko, żeby je wykorzystać i ewentualnie wzbogacić o proponowane przez nas kreatywne rozwiązania. Twoja wizja z naszą pomocą to funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie obiekt. Dbamy o detale. Jesteśmy konsekwentni i wszystkie elementy projektu pasują do siebie, odzwierciedlając jednocześnie interesy właściciela. Każdego klienta i każdy obiekt traktujemy indywidualnie. Każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł przeniesiemy na papier i doprowadzimy do jego wybudowania. Nasze projekty łączą ze sobą nowoczesność i przytulną, niemal domową atmosferę. Połączenie najnowszych trendów sprawia, że nasze projekty znajdują uznanie u najbardziej wymagających odbiorców.

Projekty hoteli z kosztorysem

Nie zapominamy, że branża turystyczna, czyli zarówno hotele, kwatery prywatne czy wszelkiego rodzaju pensjonaty to obszar rynku światowego, który rozwija się dynamicznie. Ludzie nie boją się podróżować i wybierają coraz dalsze rejony. Zależy im na tym, aby odpocząć od otaczającej ich codzienności i jak najbardziej się zrelaksować. Podróże służbowe- konferencje, czy spotkania biznesowe wymagają dedykowanej infrastruktury. Wzrost liczby osób korzystających z usług turystycznych zwiększa popyt na nowe hotele. Nasi projektanci i architekci realizują najbardziej wymagające projekty przewidujące basen bądź spa w obiekcie. Priorytetem jest dla nas kosztorys. Świadomość budżetu i kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań sprawiają, że zarówno małe jak i duże firmy mają możliwość za naszym pośrednictwem zrealizować projekt uwzględniając indywidualne potrzeby finansowe.

Materiał zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu