RSS

Nowoczesne technologie spawania - czy warto zainwestować w…

Nowoczesne technologie spawania, takie jak spawarki laserowe, stają się coraz popularniejsze w przemyśle. Dzięki ich…

Chłodnictwo Przemysłowe: Nowoczesne Rozwiązania

Chłodnictwo przemysłowe odgrywa kluczową rolę w różnych sektorach gospodarki, wpływając na komfort pracy, bezpieczeństwo i…

Olejki eteryczne i zapachowe do kąpieli i aromaterapii

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pochodzące z roślin do poprawy zdrowia fizycznego…

Atrakcje w Sosnówce k. Jeleniej Góry - dlaczego…

Przygotowanie eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli zależy Ci na tym, aby pracownicy…

«
»

Jak bez stresu wynająć swoje pierwsze mieszkanie?

  • Napisany przez:

Decyzja o wynajęciu swojego pierwszego mieszkania może rodzić obawy, związane z podpisaniem umowy. Nie musisz stresować się, czy na pewno wszystko załatwione zostanie zgodnie z przepisami i czy wynajmujący zachowa się uczciwie. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy specjalistów i otworzysz się na najnowsze technologie, dzięki którym codzienność najemcy nie będzie skomplikowana.

Poszukiwanie mieszkania do wynajęcia – na co zwrócić uwagę?

Podczas poszukiwania ofert wynajmu mieszkań poza kryterium ceny zwróć uwagę na lokalizację nieruchomości oraz jej stan techniczny. Z pewnością zauważysz, że atrakcyjne, rzetelne oferty wynajmu, gdzie cena czynszu dopasowana jest do metrażu, wyposażenia oraz stanu technicznego nieruchomości znikają bardzo szybko. Nie trać czasu na samodzielne poszukiwania gdy nie masz pewności, czy oferta jest aktualna i uczciwa. Korzystając z pomocy profesjonalistów otrzymasz oferty zweryfikowane, dopasowane do Twoich potrzeb oraz sprawdzone pod kątem technicznym. Zwróć uwagę na wyposażenie, dopytaj co znajduje się w mieszkaniu do dyspozycji najemcy i jaka jest szacunkowa wysokość opłat dodatkowych poza czynszem dla właściciela nieruchomości.

Umowa najmu – zwróć uwagę na to, co zawiera

Decydując się na współpracę z flatte nie tylko otrzymasz oferty na miarę swoich oczekiwań i dokładną ich prezentację. Jeśli zdecydujesz się podpisać umowę wynajmu zyskasz pewność, że jest ona dokładnie dopracowana, sprawdzona pod kątem prawnym i zawiera wszystkie, niezbędne ustalenia. Zwróć uwagę, aby zawierała określenie stron oraz dokładny opis z danymi, stanem technicznym oraz wyszczególniony opis usterek, wyposażenia. Musisz otrzymać dane, niezbędne przy płatnościach. Świetnie sprawdza się tu aplikacja do wynajmu mieszkań, w której możesz na bieżąco dodawać odczyty, pilnować terminów wpłat, a także kontaktować się w przypadku usterki. W flatte masz swojego opiekuna wynajmu, z którym możesz kontaktować się w razie potrzeby.

Jak ułatwić i usprawnić obowiązki najemcy?

Jako najemca zobowiązany jesteś do wypełniania postanowień umowy najmu, najczęściej jest to dbałość o stan mieszkania, jego wyposażenie oraz do regularnego dokonywania opłat. Wszystkie obowiązki usprawni aplikacja flatte, dzięki której oszczędzisz czas, potrzebny na podawanie stanu liczników, wykonywanie przelewów i próby kontaktu z właścicielem. Dzięki temu wynajmowanie mieszkania stanie się komfortowe i wolne od stresu.

Artykuł zewnętrzny

Polecane

Popularne

Serwisy

Mistrzu